Вартість:
від 1200 грн
Строк виконання:
3 робочі дні
Форма оплати:
безготівкова
Консультації:
безкоштовні

 

 

 

 

 

Якщо платник податків (фізособа) вважає, що сума земельного податку та/або податку на нерухомість була нарахована податковою неправильно, він має право звернутися до контролюючого органу із заявою про звірку та перерахунок сум податку на землю чи податку на нерухомість.

Підготовка заяви про звірку і перерахунок податку – від 1200 грн*

* – вартість послуг залежить від складності питання та витрат часу на підготовку заяви.

Контакти:
Телефон:
(050) 403-76-85,
(067) 579-58-38 (Viber, Telegram)

E-mail: taxconsult.ua@gmail.com

Щось залишилось незрозумілим, чи у вас є додаткові запитання?

Просто зателефонуйте!
Консультації телефоном - абсолютно безкоштовні. І не вимагають багато часу!

До вартості послуги входить:
– первинний аналіз правомірності визначення податківцями сум податку на землю та/або податку на нерухомість;
– підготовка заяви про проведення звірки та перерахунок нарахованих сум податку;
– направлення підготовленої заяви через електронний кабінет на сайті ДПС України.

Для підготовки документів необхідно надати:
– доступ до електронного кабінету на сайті ДПС;
– фото або скан рішення про нарахування податку на землю та/або податку на нерухомість;
– фото або скан правоустановчих документів на земельну ділянку та/або об’єкт нерухомого майна.

Що варто знати про нарахування податку на землю та нерухомість і їх перерахунок

Коли йдеться про сплату податку на землю та/або нерухомість звичайним громадянам, слід пам’ятати, що в такому випадку обов’язок щодо нарахування цих податків покладено на контролюючий орган за місцем проживання (прописки) громадян.

Таким чином фізособа не зобов’язана сплачувати податок на землю чи податок на нерухомість, аж поки не отримає від податкової рішення про його нарахування.

Проте податківці при нарахування податків на землю та нерухомість доволі часто помиляються та визначають суму податку неправильно, за неправильними ставками та/або по земельних ділянках чи об’єктах нерухомого майна, яких у власності фізособи вже давно нема чи ніколи й не було.

Річ у тім, що за останні 30 років в Україні існувало декілька реєстрів нерухомого майна, в яких на сьогодні міститься інформація про майнові права на земельні ділянки й об’єкти нерухомого майна.

При цьому між базами даних податкової та цими реєстрами автоматичний обмін інформацією відсутній, а вся інформація, що міститься в таких реєстрах, переноситься співробітниками в базу даних податкової (для нарахування податків) вручну. Внаслідок цього в базі податкової може міститись недостовірна та/або неповна інформація про земельні ділянки чи об’єкти нерухомості, що є у власності конкретної фізособи.

Також не варто виключати неправомірні дії з боку податківців, коли податок зумисне обраховується за неправильними (завищеними) ставками, щоб «наповнити бюджет» – ну або щоб змусити платника звернутися до податкової по «допомогу» для їх зменшення.

З огляду на все вищевказане пп. 266.7.3. п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – Податковий кодекс) передбачено, що якщо фізособа вважає, що податок на землю чи на нерухомість був розрахований контролюючим органом неправильно, вона має право звернутися до податкової із заявою про проведення звірки та подальшого перерахунку неправильно розрахованих сум податку.

Податковий кодекс не встановлює якихось окремих термінів для направлення такої заяви, а отже, із заявою про проведення звірки та перерахунку можна звернутися до своєї податкової протягом 1095 днів після отримання рішення про нарахування податку на землю та/або на нерухомість.

Ну а у випадку непроведення перерахунку чи ненадання відповіді на таку заяву завжди можна звернутися до ДПС України зі скаргою щодо неправомірних дій (бездіяльності) співробітників податкової місцевого рівня.

Послуги з підготовки заяви про проведення звірки та перерахунку по податку на землю та/або податку на нерухомість надаються у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях, а також у місті Києві.

Способи оплати:

- на розрахунковий рахунок:
ФО-П Зарайський О. М., р.н.о.к.п.п. 2701611092, IBAN - UA423515330000026009052338609;

- через платіжний сервіс WayForPay;

- у терміналі ПриватБанку.


Послуги, інформація щодо яких розміщена на цій сторінці, надаються на вибір замовника: на підставі індивідуального письмового договору (у випадку його укладення) або на підставі на та умовах договору оферти (після його акцепту замовником). У разі неукладення індивідуального письмового договору послуги надаються за принципом мовчазної згоди, на підставі та на умовах договору-оферти (після його акцепту замовником).

Поділитись з друзями у себе на сторінці!