Нові КОАТУУ адміністративних центрів та територіальних громад - Податковий консультант

Нові КОАТУУ адміністративних центрів та територіальних громад

Нові КОАТУУ адміністративних центрів та територіальних громад. Нові КОАТУУ. Довідник нових КОАТУУ. Новий довідник КОАТУУ.

Кабінет Міністрів України 12 червня 2020 року прийняв 24 розпорядження “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад”, в наслідок чого була сформована нова територіальна основа місцевого самоврядування. В наслідок прийняття цих 24 розпоряджень фактично був затверджений новий довідник КОАТУУ.

То ж для зручності я узагальнив всі додатки до 24 розпоряджень Кабінету Міністрів України в одну таблицю, яку можна скачати в форматі Excel за посиланням (включаючи Кодіфікатор Мінрегіонів затверджений наказом від 26.11.2020 №290), або переглянути нижче:

Назва територіальної громади Код населеного пункту — адміністра-тивного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ Назва населеного пункту —адміністра-тивного центру територіальної громади Назви територіальних громад (населених пунктів), території яких входять до складу території територіальної громади Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади
Вінницька область
Барська 0520210100 м. Бар Барська Барський район
Антонівська
Балківська
Войнашівська
Гаївська
Гармаківська
Гулівська
Журавлівська
Івановецька
Комаровецька
Кузьминецька
Луко-Барська
Мальчовецька
Матейківська
Мигалівецька
Митківська
Підлісноялтушківська
Терешківська
Ходацька
Чемериська
Ялтушківська
Копайгородська 0520255300 смт Копайгород Копайгородська
Верхівська
Володієвецька
Каришківська
Лісівська
Поповецька
Супівська
Бершадська 0520410100 м. Бершадь Бершадська Бершадський район
Баланівська
Бирлівська
Великокиріївська
Війтівська
Голдашівська
Кидрасівська
Кошаринецька
Красносільська
Лісниченська
Маньківська
Михайлівська
Осіївська
Поташнянська
Пʼятківська
Сумівська
Устянська
Флоринська
Яланецька
Джулинська 0520481603 с. Джулинка Джулинська
Дяківська
Мʼякохідська
Серебрійська
Серединська
Ставківська
Тернівська
Тирлівська
Чернятська
Шляхівська
Агрономічна 0520680203 с. Агрономічне Агрономічна Вінницький район
Бохоницька
Ільківська
Медвежо-Вушківська
Вороновицька 0520655300 смт Вороновиця Вороновицька
Воловодівська (Немирівський район)
Гуменська
Довгополівська (Тиврівський район)
Жабелівська
Комарівська
Обідненська (Немирівський район)
Оленівська
Побережненська
Степанівська
Тростянецька (Тиврівський район)
Марківська (Тиврівський район)
Шендерівська (Тиврівський район)
Лука-Мелешківська 0520682803 с. Лука-Мелешківська Лука-Мелешківська
Іванівська
Сокиринецька
Парпуровецька
Пилявська (Тиврівський район)
Яришівська (Тиврівський район)
Стрижавська 0520655900 смт Стрижавка Стрижавська
Дорожненська
Лаврівська
Мізяківсько-Хутірська
Пеньківська (Літинський район)
Сосонська
Якушинецька 0520688901 с. Якушинці Якушинецька
Дашковецька (Літинський район)
Ксаверівська
Майданська
Микулинецька (Літинський район)
Некрасовська
Пултівецька
Широкогребельська
Гайсинська 0520810100 м. Гайсин Гайсинська Гайсинський район
Бондурівська
Бубнівська
Губницька
Гунчанська
Жерденівська
Зятковецька
Карбівська
Кіблицька
Кунянська
Кущинецька
Ладижинсько-Хутірська
Семиріцька
Степаська
Харпацька
Чечелівська
Ярмолинецька
Краснопільська 0520882803 с. Краснопілка Краснопільська
Гранівська
Грузька
Митківська
Михайлівська
Нараївська
Кивачівська (Теплицький район)
Тополівська (Теплицький район)
Кунківська 0520883303 с. Кунка Кунківська
Кузьминецька
Мітлинецька
Носовецька
Северинівська 0521085203 с. Северинівка Северинівська Жмеринський район
Сербинівська
Слободо-Межирівська
Стодулецька
Маньковецька (Барський район)
Олександрівська
Чернятинська
Станіславчицька 0521085803 с. Станіславчик Станіславчицька
Кам’яногірська
Кацмазівська
Луко-Мовчанська
Мовчанська
Носковецька
Тарасівська
Телелинецька
Іллінецька 0521210100 м. Іллінці Іллінецька Іллінецький район
Бабинська
Василівська
Жаданівська
Жорницька
Іллінецька
Красненьківська
Павлівська
Паріївська
Тягунська
Хрінівська
Якубівська
Дашівська 0521255400 смт Дашів Дашівська
Білківська
Городоцька
Кальницька
Кантелинська
Китайгородська
Копіївська
Криштопівська
Купчинецька
Леухівська
Росоховатська
Слободищенська
Калинівська 0521610100 м. Калинівка Калинівська Калинівський район
Бережанська
Голубівська
Глинська
Дружелюбівська
Дружненська
Заливанщинська
Корделівська
Котюжинецька
Лемешівська
Лісоволисіївська
Люлинецька
Мирненська
Мізяківська
Нападівська
Новогребельська
Павлівська
Писарівська
Радівська
Сальницька
Уладівська
Хомутинецька
Черепашинецька
Чернятинська
Іванівська 0521682803 c. Іванів Іванівська
Байківська
Гущинецька
Жигалівська
Пиківська
Уладівська (Літинський район)
Глуховецька 0521455500 смт Глухівці Глуховецька Козятинський район
Білопільська
Бродецька
Вернигородоцька
Жежелівська
Кашперівська
Непедівська
Пузирківська
Пляхівська
Махнівська 0521483203 c. Махнівка Махнівська
Безіменська
Вовчинецька
Куманівська
Переможнянська
Поличинецька
Тернівська
Юрівська
Самгородоцька 0521486803 c. Самгородок Самгородоцька
Вівсяницька
Воскодавинецька
Дубовомахаринецька
Журбинецька
Збаразька
Зозулинецька
Йосипівська
Миколаївська
Михайлинська
Крижопільська 0521955100 смт Крижопіль Крижопільська Крижопільський район
Голубецька
Жабокрицька
Заболотненська
Красносільська
Крикливецька
Куницька
Соколівська
Павлівська
Тернівська
Шарапанівська
Городківська 0521981201 с. Городківка Городківська
Андріяшівська
Вербська
Вільшанська
Гарячківська
Дахталійська
Джугастрянська
Кісницька
Савчинська
Липовецька 0522210100 м. Липовець Липовецька Липовецький район
Богданівська
Вербівська
Війтовецька
Зозівківська
Зозівська
Іваньківська
Лозуватська
Лукашівська
Нападівська
Очитківська (Оратівський район)
Попівська
Росошанська
Скитківська
Славнянська
Струтинська
Трощанська
Щасливська
Турбівська 0522255500 смт Турбів Турбівська
Білянська
Брицька
Вахнівська
Козинецька
Костянтинівська
Новоприлуцька
Приборівська
Сиваковецька
Староприлуцька
Літинська 0522455100 смт Літин Літинська Літинський район
Багриновецька
Бірківська
Бруслинівська
Горбовецька
Громадська
Дяковецька
Івчанська
Кулизька
Літинецька
Малинівська
Осолинська
Селищенська
Соснівська
Вендичанська 0522655500 смт Вендичани Вендичанська Могилів-Подільський район
Конівська
Кричанівська
Кукавська
Лучинецька (Мурованокуриловецький район)
Лучинчицька (Мурованокуриловецький район)
Немерченська (Мурованокуриловецький район)
Серебринецька
Слідянська
Сугаківська
Тропівська
Плосківська (Мурованокуриловецький район)
Яришівська 0522688201 с. Яришів Яришівська
Бернашівська
Жеребилівська
Козлівська
Кремінська
Слободо-Яришівська
Хоньковецька
Юрковецька
Мурованокуриловецька 0522855100 смт Муровані Курилівці Мурованокуриловецька Мурованокуриловецький район
Бахтинська
Вербовецька
Вищеольчедаївська
Галайковецька
Дерешівська
Долинянська
Жванська
Конищівська
Котюжанівська
Курашовецька
Михайловецька
Наддністрянська
Обухівська
Петриманська
Попелюхівська
Рівненська
Роздолівська
Снітківська
Степанківська
Морозівська
Брацлавська 0523055300 смт Брацлав Брацлавська Немирівський район
Бугаківська
Вишковецька
Вовчоцька
Грабовецька
Гриненківська
Зяньковецька
Марківська (Монастирська)
Новоселівська
Скрицька
Немирівська 0523010100 м. Немирів Немирівська
Байраківська
Боблівська
Бондурівська
Великобушинська
Воробіївська
Головеньківська
Зарудинецька
Ковалівська
Криковецька
Кудлаївська
Медвежанська
Муховецька
Никифоровецька
Рачківська
Рубанська
Сокілецька
Стрільчинецька
Сподахівська
Язвинківська
Чуківська
Райгородська 0523086401 с. Райгород Райгородська
Вищекропивнянська
Джуринецька
Коржівська
Мельниківська
Новообиходівська
Ометинецька
Семенська
Ситковецька
Юрковецька
Оратівська 0523155100 смт Оратів Оратівська селищна Оратівський район
Балабанівська
Великоростівська
Животівська
Зарудянська
Кожанська
Кошланівська
Лопатинська
Медівська
Новоживотівська
Оратівська сільська
Осичнянська
Підвисоцька
Рожичнянська
Сабарівська
Скальська
Скоморошківська
Сологубівська
Стрижаківська
Фронтівська
Чагівська
Човновицька
Чернявська
Угарівська
Юшківецька
Яблуновицька
Якимівська
Піщанська 0523255100 смт Піщанка Піщанська Піщанський район
Рудницька
Городищенська
Дмитрашківська
Миролюбівська
Рудницька
Ставківська
Чорноминська
Яворівська
Студенянська 0523283001 с. Студена Студенянська
Гонорівська
Болганська
Грабарівська
Кукулівська
Трибусівська
Погребищенська 0523410100 м. Погребище Погребищенська Погребищенський район
Адамівська
Андрушівська
Бабинецька
Білашківська
Борщагівська
Гопчицька
Дзюньківська
Довгалівська
Збаржівська
Левківська
Мончинська
Морозівська
Надроссянська
Новофастівська
Очеретнянська
Павлівська
Педосівська
Плисківська
Розкопанська
Саражинецька
Сніжнянська
Спичинецька
Станилівська
Старостинецька
Черемошненська
Ширмівська
Теплицька 0523755100 смт Теплик Теплицька Теплицький район
Бджільнянська
Веселівська
Залузька
Комарівська
Костюківська
Маломочульська
Погорільська
Пологівська
Росошанська
Сашанська
Сокирянська
Степанівська
Стражгородська
Удицька
Соболівська 0523786401 c. Соболівка Соболівська
Брідоцька
Великомочульська
Завадівська
Метанівська
Орлівська
Петрашівська
Побірська
Шиманівська
Гніванська 0524510500 м. Гнівань Гніванська Тиврівський район
Ворошилівська
Демидівська (Жмеринський район)
Селищенська
Потоківська (Жмеринський район)
Сутисківська 0524555700 смт Сутиски Сутисківська
Шершнівська
Тиврівська 0524555100 смт Тиврів Тиврівська
Василівська
Гришовецька
Дзвониська
Жахнівська
Іванковецька
Колюхівська
Краснянківська
Новоміська
Рахно-Полівська
Строїнецька
Уяринецька
Черемошненська
Вапнярська 0523955400 смт Вапнярка Вапнярська Томашпільський район
Вербівська
Височанська
Колоденська
Марківська
Томашпільська 0523955100 смт Томашпіль Томашпільська
Антонівська
Великорусавська
Вилянська
Гнатківська
Горишківська
Жолобʼянська
Кислицька
Комаргородська
Липівська
Нетребівська
Олександрівська
Паланська
Пеньківська
Пилипи-Борівська
Раківська
Рожнятівська
Стінянська
Яланецька
Ободівська 0524184201 с. Ободівка Ободівська Тростянецький район
Верхівська
Новоободівська
Торканівська
Цибулівська
Тростянецька 0524155100 смт Тростянець Тростянецька
Будівська
Глибочанська
Гордіївська
Демидівська
Ілляшівська
Капустянська
Летківська
Олександрівська
Оляницька
Савинецька
Тростянчицька
Четвертинівська
Тульчинська 0524310100 м. Тульчин Тульчинська Тульчинський район
Білоусівська
Богданівська
Бортницька
Ганнопільська
Дранська
Журавлівська
Зарічненська
Кинашівська
Кирнасівська
Копіївська
Крищинецька
Клебанська
Михайлівська
Сільницька
Суворовська
Тарасівська
Тиманівська
Холодівська
Шуро-Копіївська
Шпиківська 0524355600 смт Шпиків Шпиківська
Бушинська (Тиврівський район)
Великовулизька (Тиврівський район)
Левківська
Маловулизька (Тиврівський район)
Печерська
Рахнівсько-Лісова (Шаргородський район)
Слідянська (Тиврівський район)
Стрільницька (Шаргородський район)
Торківська
Юліямпільська (Шаргородський район)
Юрківська
Жданівська 0524881801 с. Війтівці Жданівська Хмільницький район
Качанівська
Мар’янівська
Сулківська
Терешпільська
Уланівська 0524887401 с. Уланів Уланівська
Великоострожоцька
Вишеньківська
Крижанівська
Кропивнянська
Кустовецька
Лип’ятинська
Лознянська
Маркушівська
Петриківська
Пустовійтівська
Рибчинецька
Сальницька
Скаржинецька
Бабчинецька 0524980301 c. Бабчинці Бабчинецька Чернівецький район
Бандишівська (Могилів-Подільський район)
Вила-Ярузька
Мервинецька (Могилів-Подільський район)
Моївська
Тростянецька (у складі с. Вітрівка, Ямпільський район)
Чернівецька 0524955100 смт Чернівці Чернівецька
Березівська
Білянська
Борівська
Володієвецька
Гонтівська
Лозівська
Мазурівська
Саїнська
Сокільська
Шендерівська
Чечельницька 0525055100 смт Чечельник Чечельницька Чечельницький район
Білокамінська
Бондурівська
Бритавська
Вербська
Каташинська
Куренівська
Лузька
Поповогребельська
Рогізківська
Тартацька
Ольгопільська 0525084401 с. Ольгопіль Ольгопільська
Берізко-Чечельницька
Демівська
Любомирська
Стратіївська
Джуринська 0525381401 с. Джурин Джуринська Шаргородський район
Голинчинецька
Деребчинська
Зведенівська
Калитинська
Садковецька
Сапіжанська
Хоменківська
Мурафська 0525381801 с. Мурафа Мурафська
Клекотинська
Михайлівська
Пеньківська
Федорівська
Юхимівська
Шаргородська 0525310100 м. Шаргород Шаргородська
Гибалівська
Івашковецька
Козлівська
Конатковецька
Копистиринська
Лозівська
Носиківська
Пасинківська
Перепільчинецька
Писарівська
Плебанівська
Політанківська
Руданська
Слободо-Шаргородська
Ямпільська 0525610100 м. Ямпіль Ямпільська Ямпільський район
Безводнівська
Бушанська
Великокісницька
Гальжбіївська
Дзигівська
Довжоцька
Качківська
Клембівська
Михайлівська
Петрашівська
Писарівська
Порогівська
Ратуська
Русавська
Северинівська
Слободо-Підлісівська
Тростянецька (у складі с. Тростянець, с. Гонорівка, с. Лаврівка, с. Регляшенці)
Цекинівська
Вінницька 0510100000 м. Вінниця Вінницька м. Вінниця
Вінницько-Хутірська
Великокрушлинецька
Гавришівська
Деснянська
Малокрушлинецька
Писарівська
Стадницька
Жмеринська 0510300000 м. Жмеринка Жмеринська м. Жмеринка
Браїлівська
Біликовецька
Дубівська
Жуковецька
Кармалюківська
Коростівецька
Куриловецька
Леляцька
Лисогірська
Людавська
Почапинецька
Рівська
Козятинська 0510500000 м. Козятин Козятинська міська м. Козятин
Козятинська сільська
Кордишівська
Махаринецька
Пиковецька
Сестринівська
Сокілецька
Флоріанівська
Ладижинська 0510600000 м. Ладижин Ладижинська м. Ладижин
Заозерненська (Тульчинський район)
Могилів-Подільська 0510400000 м. Могилів-Подільський Могилів-Подільська м. Могилів-Подільський
Бронницька
Грушанська
Карпівська
Немійська
Озаринецька
Пилипівська
Серебрійська
Сказинецька
Суботівська
Ярузька
Хмільницька 0510900000 м. Хмільник Хмільницька м. Хмільник
Березнянська
Великомитницька
Голодьківська
Журавненська (Літинський район)
Кожухівська (Літинський район)
Кривошиївська
Куманівецька
Лелітська
Лозівська
Порицька
Соколівська
Сьомаківська
Тесівська (Літинський район)
Шевченківська (Літинський район)
Широкогребельська
Волинська область
Зимнівська 0720582001 с. Зимне Зимнівська Володимир-Волинський район
Березовичівська
Бубнівська
Льотничівська
Селецька
Хмелівківська
Хобултівська
Оваднівська 0720584401 с. Овадне Оваднівська
Білинська
Гайківська (Турійський район)
Галинівська
Красноставська
Овлочинська (Турійський район)
Устилузька 0720510400 м. Устилуг Устилузька
Зорянська
Лудинська
Микитичівська
П’ятиднівська
Рогожанська
Стенжаричівська
Хотячівська
Берестечківська 0720810300 м. Берестечко Берестечківська Горохівський район
Горішненська
Лобачівська
Мервинська
Перемильська
Пісківська
Смолявська
Горохівська 0720810100 м. Горохів Горохівська
Ватинська
Вільхівська
Звиняченська
Журавниківська
Квасівська
Лемешівська
Мирківська
Мирненська
Новосілківська
Печихвостівська
Підберезівська
Пірванченська
Пустомитівська
Рачинська
Скобелківська
Терешківцівська
Холонівська
Мар’янівська 0720855400 смт Мар’янівка Мар’янівська
Бранівська
Бужанівська
Галичанська
Скригівська
Цегівська
Іваничівська 0721155100 смт Іваничі Іваничівська Іваничівський район
Мишівська
Соснинська
Литовезька 0721182401 с. Литовеж Литовезька
Заболотцівська
Заставненська
Мовниківська
Павлівська 0721183801 с. Павлівка Павлівська
Жашковичівська
Завидівська
Колонська
Луковичівська
Милятинська
Переславичівська
Радовичівська
Риковичівська
Старопорицька
Топилищенська
Поромівська 0721184401 с. Поромів Поромівська
Бужанківська
Морозовичівська
Старолішнянська
Камінь-Каширська 0721410100 м. Камінь-Каширський Камінь-Каширська Камінь-Каширський район
Боровненська
Броницька
Бузаківська
Великоглушанська (Любешівський район)
Великообзирська
Верхівська
Видертська
Видричівська
Воєгощанська
Ворокомлівська
Грудківська
Гуто-Боровенська
Добренська
Клітицька
Малоглушанська (Любешівський район)
Мельнико-Мостищенська
Олениненська
Осівцівська
Піщанська
Пнівненська
Полицівська
Раково-Ліська
Хотешівська
Черченська
Щитинська (Любешівський район)
Сошичненська 0721486901 с. Сошичне Сошичненська
Заліська
Карасинська
Качинська
Личинівська
Нуйнівська
Стобихівська
Ківерцівська 0721810100 м. Ківерці Ківерцівська Ківерцівський район
Журавичівська
Завітненська
Озерська
Омельненська
Сокиричівська
Суська
Тростянецька
Олицька 0721855400 смт Олика Олицька
Дернівська
Дідичівська
Жорнищенська
Покащівська
Цуманська 0721855700 смт Цумань Цуманська
Берестянська
Грем’яченська
Дубищенська
Карпилівська
Липненська
Сильненська
Холоневичівська
Велицька 0722181201 с. Велицьк Велицька Ковельський район
Мельницька
Підрізька
Сільцівська
Голобська 0722155300 смт Голоби Голобська
Майданська
Новомосирська
Поповичівська
Радошинська
Дубівська 0722182401 с. Дубове Дубівська
Буцинська (Старовижівський район)
Городищенська
Облапська
Секунська (Старовижівський район)
Колодяжненська 0722183601 с. Колодяжне Колодяжненська
Білашівська
Дрозднівська
Кричевичівська
Любитівська
Скулинська
Уховецька
Люблинецька 0722155700 смт Люблинець Люблинецька
Мощенська
Старокошарівська
Поворська 0722187401 с. Поворськ Поворська
Козлиничівська
Пісочненська
Ситовичівська
Затурцівська 0722482401 с. Затурці Затурцівська Локачинський район
Війницька
Зубильненська
Кисилинська
Озютичівська
Холопичівська
Шельвівська
Локачинська 0722455100 смт Локачі Локачинська
Білопільська
Бубнівська
Дорогиничівська
Замличівська
Заячицівська
Козлівська
Колпитівська
Конюхівська
Крухиничівська
Марковичівська
Привітненська
Старозагорівська
Городищенська 0722881701 с. Городище Городищенська Луцький район
Бережанківська (Горохівський район)
Губинська Перша (Горохівський район)
Жабченська (Горохівський район)
Колодеженська (Горохівський район)
Несвічівська
Михлинська (Горохівський район)
Сенкевичівська (Горохівський район)
Угринівська (Горохівський район)
Чаруківська
Шклинська (Горохівський район)
Боратинська 0722880701 с. Боратин Боратинська
Баївська
Баківцівська
Промінська
Радомишльська
Лаврівська
Гіркополонківська
Ратнівська
Коршівська
Підгайцівська 0722884801 с. Підгайці Підгайцівська
Борохівська (Ківерцівський район)
Звірівська (Ківерцівський район)
Липинська
Лищенська
Піддубцівська
Романівська
Хорлупівська (Ківерцівський район)
Торчинська 0722855400 смт Торчин Торчинська
Білостоцька
Буянівська
Веселівська
Воютинська
Городинівська (Рожищенський район)
Садівська
Скірченська (Горохівський район)
Смолигівська
Хорохоринська
Любешівська 0723155100 смт Любешів Любешівська Любешівський район
Березичівська
Бихівська
Бірківська
Великокурінська
Ветлівська
Гірківська
Деревківська
Дольська
Залаззівська
Залізницька
Зарудчівська
Любешівсько-Волянська
Люб’язівська
Седлищенська
Судченська
Хоцунська
Цирська
Вишнівська 0723380401 с. Вишнів Вишнівська Любомльський район
Ладинська
Машівська
Олеська
Радехівська
Римачівська
Хворостівська
Штунська
Головненська 0723355300 смт Головне Головненська
Заболоттівська
Згоранська
Нудиженська
Рівненська 0723384901 с. Рівне Рівненська
Гущанська
Забузька
Полапівська
Столинсько-Смолярська
Любомльська 0723310100 м. Любомль Любомльська
Бірківська
Запільська
Куснищанська
Підгородненська
Почапівська
Колківська 0723655400 смт Колки Колківська Маневицький район
Боровичівська
Великоосницька
Годомичівська
Гораймівська
Копиллівська
Красновільська
Куликовичівська
Рудниківська
Старосільська
Четвертнянська
Чорнижівська
Маневицька 0723655100 смт Маневичі Маневицька
Будківська
Великоведмезька
Довжицька
Комарівська
Костюхнівська
Куклинська
Лісівська
Новорудська
Оконська
Старочорторийська
Троянівська
Цмінівська
Черевахівська
Прилісненська 0723685501 с. Прилісне Прилісненська
Галузійська
Городоцька
Карасинська
Лишнівська
Новочервищанська (Камінь-Каширський район)
Серхівська
Тоболівська (Камінь-Каширський район)
Велимченська 0724280401 с. Велимче Велимченська Ратнівський район
Датинська
Заболоттівська 0724255300 смт Заболоття Заболоттівська
Гутянська
Заліська
Турська
Забродівська 0724283401 с. Заброди Забродівська
Замшанівська
Видраницька
Поступельська
Річицька
Щедрогірська
Ратнівська 0724255100 смт Ратне Ратнівська
Височненська
Гірниківська
Жиричівська
Здомишельська
Кортеліська
Млинівська
Прохідська
Самарівська 0724286901 с. Самари Самарівська
Залухівська
Межиситівська
Самари-Оріхівська
Доросинівська 0724581901 с. Доросині Доросинівська Рожищенський район
Береська
Вічинівська
Ворончинська
Немирська
Щуринська
Ясенівська
Копачівська 0724582901 с. Копачівка Копачівська
Березолуківська
Залісцівська
Кременецька
Любченська
Уляниківська
Рожищенська 0724510100 м. Рожище Рожищенська
Дубищенська
Кобченська
Літогощанська
Луківська
Мильська
Навізька
Носачевичівська
Переспівська
Пожарківська
Рудко-Козинська
Руднянська
Сокільська
Тихотинська
Топільненська
Дубечненська 0725081301 с. Дубечне Дубечненська Старовижівський район
Глухівська
Кримненська
Любохинівська
Сереховичівська 0725084801 с. Сереховичі Сереховичівська
Синівська
Соколищенська
Солов’ївська
Смідинська 0725085001 с. Смідин Смідинська
Зачернецька (Любомльський район)
Руднянська
Журавлинська
Старовижівська 0725055100 смт Стара Вижівка Старовижівська
Галиновільська
Мизівська
Нововижвівська
Старогутівська
Поліська
Седлищенська
Луківська 0725555400 смт Луків Луківська Турійський район
Миляновичівська
Новосілківська
Соминська
Турійська 0725555100 смт Турійськ Турійська
Боблівська
Дольська
Дулібівська
Клюська
Кульчинська
Мокрецька
Селецька
Соловичівська
Купичівська
Маковичівська
Новодвірська
Озерянська
Перевалівська
Туличівська
Шацька 0725755100 смт Шацьк Шацька Шацький район
Грабівська
Прип’ятська
Піщанська
Пулемецька
Пульмівська
Ростанська
Самійличівська
Світязька
Володимир-Волинська 0710200000 м. Володимир-Волинський Володимир-Волинська м. Володимир-Волинський
Зарічанська
Ласківська
Ковельська 0710400000 м. Ковель Ковельська м. Ковель
Білинська
Доротищенська
Зеленська
Ружинська (Турійський район)
Тойкутська
Луцька 0710100000 м. Луцьк Луцька м. Луцьк
Боголюбська
Жидичинська (Ківерцівський район)
Заборольська
Іванчицівська (Рожищенський район)
Княгининівська
Одерадівська
Озерцівська (Ківерцівський район)
Прилуцька (Ківерцівський район)
Рокинівська
Шепельська
Нововолинська 0710700000 м.  Нововолинськ Нововолинська м. Нововолинськ
Благодатна
Грибовицька (Іваничівський район)
Грядівська (Іваничівський район)
Дніпропетровська область
Апостолівська 1220310100 м. Апостолове Апостолівська Апостолівський район
Володимирівська
Кам’янська
Михайлівська
Першотравенська
Грушівська 1220384401 с. Грушівка Грушівська
Токівська
Зеленодольська 1220310300 м. Зеленодольськ Зеленодольська
Великокостромська
Мар’янська
Нивотрудівська 1220387701 с. Нива Трудова Нивотрудівська
Вільненська
Васильківська 1220755100 смт Васильківка Васильківська Васильківський район
Богданівська
Великоолександрівська
Воскресенівська
Григорівська
Дебальцівська
Павлівська
Письменська
Дубовиківська 1220786604 с. Дубовики Миколаївська
Добровільська
Зеленогайська
Чаплинська
Шевченківська
Верхівцівська 1221010300 м. Верхівцеве Верхівцевська Верхньодніпровський район
Малоолександрівська
Верхньодніпровська 1221010100 м. Верхньодніпровськ Верхньодніпровська
Боровківська
Бородаївська
Водянська
Ганнівська
Дніпровокам’янська
Дніпровська
Зарічанська
Мишурино-Різька
Новомиколаївська
Першотравенська
Пушкарівська
Обухівська 1221455400 смт Обухівка Обухівська Дніпровський район
Миколаївська (Петриківський район)
Любимівська 1221484001 с. Любимівка Любимівська
Дібровська (Синельниківський район)
Миколаївська 1221485601 с. Миколаївка Миколаївська
Горьківська
Новотаромська
Степова
Новоолександрівська 1221486201 с. Новоолександрівка Новоолександрівська
Волоська
Підгородненська 1221411000 м. Підгородне Підгородненська
Спаська (Новомосковський район)
Чумаківська 1221488001 с. Чумаки Чумаківська
Приютська (Магдалинівський район)
Слобожанська 1221455800 смт Слобожанське Слобожанська
Балівська
Олександрівська
Партизанська
Степнянська
Сурсько-Литовська 1221487501 с. Сурсько-Литовське Сурсько-Литовська
Новомиколаївська
Лозуватська 1221884001 с. Лозуватка Лозуватська Криворізький район
Вільненська
Гейківська
Грузька
Данилівська
Софіївська
Христофорівська
Чкаловська
Новопільська 1221884701 с. Новопілля Новопільська
Веселівська
Златоустівська
Красівська
Надеждівська
Радушненська
Широківська
Глеюватська 1221882001 с. Глеюватка Глеюватська Недайводська Червоненська
Шевченківська
Божедарівська 1222055700 смт Божедарівка Божедарівська Криничанський район
Адамівська
Биківська
Болтишківська
Катеринопільська
Кудашівська
Покровська
Саксаганська
Затишнянська 1222082701 с. Затишне Затишнянська
Гуляйпільська
Преображенська
Криничанська 1222055100 смт Кринички Криничанська
Аулівська
Дружбівська
Маломихайлівська
Новоселівська
Промінська
Світлогірська
Семенівська
Українська
Червоноіванівська
Магдалинівська 1222355100 смт Магдалинівка Магдалинівська Магдалинівський район
Жданівська
Казначеївська
Котовська
Мар’ївська
Новопетрівська
Олександрівська
Оленівська
Очеретуватська
Першотравенська
Поливанівська
Почино-Софіївська
Топчинська
Шевченківська
Чернеччинська 1222387201 с. Чернеччина Чернеччинська
Гупалівська
Дмухайлівська
Заплавська
Личківська 1222384001 с. Личкове Личківська
Бузівська
Приорільська
Межівська 1222655100 смт Межова Межівська Межівський район
Веселівська
Демуринська
Іванівська
Новогригорівська
Преображенська
Райпільська
Слов’янська 1222688801 с. Слов’янка Слов’янська
Зорянська
Новопавлівська 1222685501 с. Новопавлівка Новопавлівська
Богданівська
Червоногригорівська 1222955700 смт Червоногригорівка Червоногригорівська Нікопольський район
Дмитрівська
Придніпровська
Покровська 1222985501 с. Покровське Покровська
Новософіївська
Приміська
Першотравневська 1222985201 с. Першотравневе Першотравневська
Криничуватська
Лошкарівська
Новоіванівська
Павлопільська
Південна
Чистопільська
Чкаловська
Шевченківська
Губиниська 1223255600 смт Губиниха Губиниська Новомосковський район
Василівська
Вільненська
Мар’янівська
Миколаївська
Новостепанівська
Попасненська
Перещепинська 1223210500 м. Перещепине Перещепинська
Багатська
Голубівська
Керносівська
Михайлівська
Шандрівська (Юр’ївський район)
Піщанська 1223285501 с. Піщанка Піщанська
Знаменівська
Меліоративнівська
Орлівщинська
Черкаська 1223256200 смт Черкаське Черкаська
Гвардійська
Богданівська 1223581301 с. Богданівка Богданівська Павлоградський район
Богуславська
Новодачинська
Новоруська
Вербківська 1223582801 с. Вербки Вербківська
В’язівоцька
Кочережківська
Поперечненська
Олександрівська (Юр’ївський район)
Межиріцька 1223584501 с. Межиріч Межиріцька
Булахівська
Карабинівська
Троїцька 1223587501 с. Троїцьке Троїцька
Писарівська (Синельниківський район)
Привовчанська
Петриківська 1223755100 смт Петриківка Петриківська Петриківський район
Єлизаветівська
Іванівська
Курилівська
Лобойківська
Хутірська
Чаплинська
Шульгівська
Миколаївська 1223882501 с. Миколаївка Миколаївська Петропавлівський район
Васильківська
Дмитрівська
Петрівська
Петропавлівська 1223855100 смт Петропавлівка Петропавлівська
Лозівська
Самарська
Брагинівська 1223881001 с. Богинівка Брагинівська
Олександропільська
Осадченська
Хорошівська
Українська 1223886001 с-ще Українське Українська
Троїцька
Великомихайлівська 1224283401 с. Великомихайлівка Великомихайлівська Покровський район
Березівська
Маломихайлівська 1224286701 с. Маломихайлівка Маломихайлівська
Гаврилівська
Просянська
Покровська 1224255100 смт Покровське Покровська
Андріївська
Вишнівська
Катеринівська
Олександрівська
Орлівська
Лихівська 1224555600 смт Лихівка Лихівська П’ятихатський район
Байдаківська
Біленщинська
Троїцька
Вишнівська 1224555300 смт Вишневе Вишнівська
Лозуватська
Комісарівська
П’ятихатська 1224510100 м. П’ятихатки П’ятихатська
Богдано-Надеждівська
Виноградівська
Жовтянська
Зорянська
Івашинівська
Пальмирівська
Саксаганська 1224587001 с. Саксагань Саксаганська
Грушуватська
Саврівська
Саївська
Іларіонівська 1224855300 смт Іларіонове Іларіонівська Синельниківський район
Мар’ївська
Дерезуватська
Раївська 1224887101 с. Раївка Раївська
Василівська
Великомихайлівська
Вільненська
Луб’янська
Миролюбівська
Михайлівська
Новогнідська
Новоолександрівська
Шевченківська
Славгородська 1224856200 смт Славгород Славгородська
Варварівська
Гірківська
Зайцівська 1224882001 с. Зайцеве Зайцівська
Майська
Кислянська
Роздорська 1224855600 смт Роздори Роздорська
Старовишневецька
Святовасилівська 1225083501 с-ще Святовасилівка Святовасилівська Солонянський район
Березнуватівська
Наталівська
Новомар’ївська
Промінська
Новопокровська 1225055400 смт Новопокровка Новопокровська
Багатівська
Іверська
Олександропільська
Павлівська
Солонянська 1225055100 смт Солоне Солонянська
Башмачанська
Василівська
Військова
Малозахаринська
Микільська
Письмечівська
Привільнянська
Сурсько-Михайлівська
Широчанська
Вакулівська 1225283301 с. Вакулове Вакулівська Софіївський район
Нововасилівська
Новоолексіївська
Девладівська 1225282501 с-ще Девладове Девладівська
Мар’є-Дмитрівська
Ордо-Василівська
Першотравенська
Софіївська 1225255100 смт Софіївка Софіївська
Запорізька
Кам’янська
Миколаївська
Новоюлівська
Мирівська 1225485501 c-ще Мирове Мирівська Томаківський район
Виводівська
Вищетарасівська
Зорянська
Томаківська 1225455100 смт Томаківка Томаківська
Володимирівська
Зеленогайська
Кисличуватська
Китайгородська
Михайлівська
Преображенська
Чумаківська
Китайгородська 1225682001 с. Китайгород Китайгородська Царичанський район
Рудківська
Ляшківська 1225683001 с. Ляшківка Ляшківська
Залеліївська
Могилівська 1225683601 с. Могилів Могилівська
Зорянська
Новопідкрязька
Цибульківська
Царичанська 1225655100 смт Царичанка Царичанська
Бабайківська
Михайлівська
Прядівська
Юр’ївська
Карпівська 1225855305 с. Карпівка Миколаївська Широківський район
Андріївська
Новомалинівська
Гречаноподівська 1225885701 с. Гречані Поди Гречаноподівська
Олександрівська
Степова
Новолатівська 1225885504 с. Новолатівка Новолатівська
Зеленобалківська
Широківська 1225855100 смт Широке Широківська
Благодатнівська
Шестірнянська
Юр’ївська 1225955100 смт Юр’ївка Юр’ївська Юр’ївський район
Варварівська
Вербуватівська
Жемчужненська
Новов’язівська
Новоіванівська
Олексіївська
Преображенська
Чаплинська
Чернявщинська
Вільногірська 1210200000 м. Вільногірськ Вільногірська м. Вільногірськ
Дмитрівська (Верхньодніпровський район)
Дніпровська 1210100000 м. Дніпро Дніпровська м. Дніпро
Жовтоводська 1210700000 м. Жовті Води Жовтоводська м. Жовті Води
Мар’янівська (П’ятихатський район)
Кам’янська 1210400000 м. Кам’янське Кам’янська м. Кам’янське
Карнаухівська
Криворізька 1211000000 м. Кривий Ріг Криворізька м. Кривий Ріг
Марганецька 1211300000 м. Марганець Марганецька м. Марганець
Новокиївська (Томаківський район)
Нікопольська 1211600000 м. Нікополь Нікопольська м. Нікополь
Новомосковська 1211900000 м. Новомосковськ Новомосковська м. Новомосковськ
Павлоградська 1212400000 м. Павлоград Павлоградська м. Павлоград
Першотравенська 1212600000 м. Першотравенськ Першотравенська м. Першотравенськ
Покровська 1212100000 м. Покров Покровська м. Покров
Шолоховська (Нікопольський район)
Синельниківська 1213000000 м. Синельникове Синельниківська м. Синельникове
Тернівська 1213500000 м. Тернівка Тернівська м. Тернівка
Донецька область
Амвросіївська 1420610100 м. Амвросіївка Амвросіївська Амвросіївський район
Артемівська
Білоярівська
Благодатнівська
Василівська
Войковська
Єлизавето-Миколаївська
Кленівська
Лисиченська
Новоамвросіївська
Новоіванівська
Олексіївська
Успенська
Вуглегірська 1420910200 м. Вуглегірськ Вуглегірська Бахмутський район
Булавинська
Ольховатська
Званівська 1420983501 с. Званівка Званівська
Верхньокам’янська
Світлодарська 1420910600 м. Світлодарськ Світлодарська
Зайцівська
Кодемська
Луганська
Миронівська
Новолуганська
Сіверська 1420910400 м. Сіверськ Сіверська
Дронівська
Різниківська
Серебрянська
Соледарська 1420910800 м. Соледар Соледарська
Бахмутська
Берестівська
Васюківська
Володимирівська
Міньківська
Никифорівська
Парасковіївська
Роздолівська
Яковлівська
Часовоярська 1420911000 м. Часів Яр Часовоярська
Калинівська
Бойківська 1424855100 смт Бойківське Тельманівська Бойківський район
Коньковська
Кузнецово-Михайлівська
Луківська
Михайлівська
Мічурінська
Первомайська
Свободненська
Староласпинська
Великоновосілківська 1421255100 смт Велика Новосілка Великоновосілківська Великоновосілківський район
Андріївська
Багатирська
Зеленопільська
Костянтинопільська
Роздольненська
Старомайорська
Шахтарська
Комарська 1421282401 с. Комар Комарська
Іскрівська
Піддубненська
Шевченківська
Старомлинівська 1421285201 с. Старомлинівка Старомлинівська
Євгенівська
Керменчицька
Краснополянська
Новопетриківська
Волноваська 1421510100 м. Волноваха Волноваська Волноваський район
Бугаська
Валер’янівська
Дмитрівська
Донська
Іванівська
Новоандріївська
Прохорівська
Рибинська
Свободненська
Мирненська 1421556600 смт Мирне Мирненська
Андріївська
Гранітненська
Новоселівська
Старогнатівська
Ольгинська 1421557200 смт Ольгинка Ольгинська
Благодатненська
Володимирівська
Миколаївська
Новотроїцька
Хлібодарівська 1421588001 с. Хлібодарівка Хлібодарівська
Анадольська
Вільненська
Діанівська
Зачатівська
Златоустівська
Калинівська
Новоолексіївська
Привільненська
Рівнопільська
Сонячна
Степнянська
Стрітенська
Білозерська 1411570500 м. Білозерське Білозерська (м. Добропілля) Добропільський район
Нововодянська
Криворізька 1422084401 с. Криворіжжя Криворізька
Добропільська
Шилівська
Шахівська 1422087701 с. Шахове Шахівська
Золотоколодязька
Никанорівська
Новоторецька
Іллінівська 1422482701 с. Іллінівка Іллінівська Костянтинівський район
Довгобалківська
Зорянська
Катеринівська
Новополтавська
Олександро-Калинівська
Полтавська
Старомиколаївська
Тарасівська
Мангушська 1423955100 смт Мангуш Мангушська Мангушський район
Комишуватська
Мелекінська
Стародубівська
Урзуфська
Ялтинська
Курахівська 1423310600 м. Курахове Курахівська Мар’їнський район
Гірницька (м. Селидове)
Дачненська
Курахівська
Новоселидівська
Сонцівська (Покровський район)
Успенівська
Мар’їнська 1423310100 м. Мар’їнка Мар’їнська
Єлизаветівська
Зорянська
Катеринівська
Костянтинівська
Красногорівська
Максимільянівська
Новомихайлівська
Кальчицька 1421782201 с. Кальчик Кальчицька Нікольський район
Зорянська
Касянівська
Малоянисольська
Нікольська 1421755100 смт Нікольське Нікольська
Боївська
Зеленоярська
Новокраснівська
Республіканська
Темрюцька
Тополинська
Новоазовська 1423610100 м. Новоазовськ Новоазовська Новоазовський район
Безіменська
Козацька
Красноармійська
Приморська
Розівська
Самійлівська
Саханська
Сєдовська
Хомутівська
Новодонецька 1411545600 смт Новодонецьке Новодонецька (м. Добропілля) Олександрівський район
Веселогірська
Іверська
Криничанська
Спасько-Михайлівська
Степанівська
Олександрівська 1420355100 смт Олександрівка Олександрівська
Беззаботівська
Високопільська
Золотопрудська
Мирнодолинська
Михайлівська
Некременська
Новоолександрівська
Очеретинська
Петрівська Друга
Староварварівська
Гродівська 1422755300 смт Гродівка Гродівська Покровський район
Іванівська
Малинівська
Миролюбівська
Новоекономічна
Новоолександрівська
Удачненська 1422756300 смт Удачне Удачненська
Сергіївська
Андріївська 1424280501 с. Андріївка Андріївська Слов’янський район
Сергіївська
Миколаївська 1424210800 м. Миколаївка Миколаївська
Малинівська
Райгородоцька
Рай-Олександрівська
Черкаська 1424256500 смт Черкаське Черкаська
Олександрівська
Привільська
Прелесненська
Кальміуська 1424510400 м. Кальміуське Комсомольська Старобешівський район
Кумачівська
Новозар’ївська
Новокатеринівська
Петрівська
Роздольненська
Сонцевська
Старобешівська 1424555100 смт Старобешеве Старобешівська
Комунарівська
Мар’янівська
Новосвітська
Олександрівська
Осиківська
Стильська
Очеретинська 1425555900 смт Очеретине Очеретинська Ясинуватський район
Верхньоторецька
Желаннівська
Красногорівська
Новобахмутівська
Новоселівська Перша
Олександропільська
Орлівська
Первомайська
Пісківська
Соловйовська
Авдіївська 1410200000 м. Авдіївка Авдіївська м. Авдіївка
Спартаківська (у складі с-ща Опитне, Ясинуватський район)
Бахмутська 1410300000 м. Бахмут Бахмутська м. Бахмут
Зайцівська (Бахмутський район)
Іванівська (Бахмутський район)
Клинівська (Бахмутський район)
Опитненська (Бахмутський район)
Покровська (Бахмутський район)
Вугледарська 1414800000 м. Вугледар Вугледарська м. Вугледар
Богоявленська (Мар’їнський район)
Єгорівська (Волноваський район)
Микільська (Волноваський район)
Новоукраїнська (Мар’їнський район)
Павлівська (Мар’їнський район)
Петрівська (Волноваський район)
Степненська (Мар’їнський район)
Горлівська 1410600000 м. Горлівка Горлівська м. Горлівка
Гольмівська
Пантелеймонівська
Озерянівська
Докучаєвська 1411600000 м. Докучаєвськ Докучаєвська м. Докучаєвськ
Андріївська (Волноваський район)
Любівська (Волноваський район)
Луганська (Мар’їнський район)
Оленівська (Волноваський район)
Донецька 1410100000 м. Донецьк Донецька м. Донецьк
Ларинська
Моспинська
Олександрівська (Мар’їнський район)
Старомихайлівська (Мар’їнський район)
Дебальцівська 1410900000 м. Дебальцеве Дебальцівська м. Дебальцеве
Комунівська (Бахмутський район)
Новогригорівська (Бахмутський район)
Добропільська 1411500000 м. Добропілля Добропільська м. Добропілля
Білицька
Ганнівська (Добропільський район)
Світлівська (Добропільський район)
Святогорівська (Добропільський район)
Дружківська 1411700000 м. Дружківка Дружківська м. Дружківка
Кіндратівська (Костянтинівський район)
Миколайпільська (Костянтинівський район)
Олексієво-Дружківська
Райська
Софіївська (Костянтинівський район)
Торська (Костянтинівський район)
Єнакієвська 1412000000 м. Єнакієве Єнакієвська м. Єнакієве
Карло-Марксівська
Корсунська
Юнокомунарівська
Жданівська 1412100000 м. Жданівка Жданівська м. Жданівка
Розівська (Шахтарський район)
Краматорська 1412900000 м. Краматорськ Краматорська м. Краматорськ
Біленьківська
Дмитрівська (Слов’янський район)
Красноторська
Шабельківська
Ясногірська
Костянтинівська 1412600000 м. Костянтинівка Костянтинівська м. Костянтинівка
Білокузьминівська (Костянтинівський район)
Віролюбівська (Костянтинівський район)
Іванопільська (Костянтинівський район)
Марківська (Костянтинівський район)
Миколаївська (Костянтинівський район)
Новодмитрівська (Костянтинівський район)
Предтечинська (Костянтинівський район)
Лиманська 1413300000 м. Лиман Лиманська м. Лиман
Дробишевська
Зарічненська
Криволуцька
Коровоярська
Новоселівська
Рідкодубівська
Рубцівська
Тернівська
Шандриголівська
Ямпільська
Ярівська
Яцьківська
Макіївська 1413500000 м. Макіївка Макіївська м. Макіївка
Верхньокринська
Грузько-Зорянська
Криничанська
Нижньокринська
Пролетарська
Ясинівська
Маріупольська 1412300000 м. Маріуполь Маріупольська м. Маріуполь
Бердянська (Мангушський район)
Старо-Кримська
Покровська (Мангушський район)
Сартанська 1412365300 смт Сартана Сартанська
Комінтернівська (Волноваський район)
Лебединська (Волноваський район)
Павлопільська (Волноваський район)
Талаківська
Чермалицька (Волноваський район)
Широкинська (Волноваський район)
Мирноградська 1411300000 м. Мирноград Мирноградська м. Мирноград
Рівненська (Покровський район)
Новогродівська 1413600000 м. Новогродівка Новогродівська м. Новогродівка
Галицинівська (Мар’їнський район)
Миколаївська (Покровський район)
Михайлівська (Покровський район)
Селидівська (смт Комишівка)
Покровська 1413200000 м. Покровськ Покровська м. Покровськ
Гришинська (Покровський район)
Лисівська (Покровський район)
Новоєлизаветівська (Покровський район)
Новотроїцька (Покровський район)
Першотравнева (Покровський район)
Піщанська (Покровський район)
Родинська
Срібненська (Покровський район)
Шевченківська
Селидівська 1413800000 м. Селидове Селидівська (без смт Комишівка) м. Селидове
Петрівська (Покровський район)
Українська
Цукуринська
Слов’янська 1414100000 м. Слов’янськ Слов’янська м. Слов’янськ
Андріївська (Слов’янський район)
Билбасівська (Слов’янський район)
Мирненська (Слов’янський район)
Святогірська 1414170500 м. Святогірськ Святогірська
Долинська (Слов’янський район)
Маяківська (Слов’янський район)
Хрестищенська (Слов’янський район)
Сніжнянська 1414400000 м. Сніжне Сніжнянська м. Сніжне
Андріївська
Гірницька
Дмитрівська (Шахтарський район)
Залісненська
Мануйлівська (Шахтарський район)
Первомайська
Сєверна
Степанівська (Шахтарський район)
Торецька 1411200000 м. Торецьк Торецька м. Торецьк
Залізна
Новгородська
Північна
Щербинівська
Іловайська 1415070800 м. Іловайськ Іловайська м. Харцизьк
Зеленівська (Амвросіївський район)
Кутейниківська (Амвросіївський район)
Металістівська (Амвросіївський район)
Многопільська (Амвросіївський район)
Степано-Кринська (Амвросіївський район)
Харцизька 1415000000 м. Харцизьк Харцизька
Золотарівська (Шахтарський район)
Зугреська
Зуївська
Троїцько-Харцизька
Хрестівська 1412500000 м. Хрестівка Кіровська м. Хрестівка
Малоорлівська (Шахтарський район)
Нікішинська (Шахтарський район)
Орлово-Іванівська (Шахтарський район)
Петропавлівська (Шахтарський район)
Розсипненська (Шахтарський район)
Чистяківська 1414700000 м. Чистякове Торезька м. Чистякове
Грабівська (Шахтарський район)
Пелагіївська
Розсипненська
Шахтарська 1415300000 м. Шахтарськ Шахтарська м. Шахтарськ
Великошишівська (Шахтарський район)
Контарнівська
Садівська (Шахтарський район)
Сердитенська
Стіжківська
Ясинуватська 1415500000 м. Ясинувата Ясинуватська м. Ясинувата
Спартаківська (у складі c. Спартак, с. Веселе, с-ща Каштанове, с-ща Крута Балка, с-ща Мінеральне, с. Яковлівка)
Житомирська область
Андрушівська 1820310100 м. Андрушівка Андрушівська Андрушівський район
Антопільська
Бровківська
Волосівська
Гальчинська
Городківська
Зарубинецька
Каменівська
Лебединецька
Любимівська
Малоп’ятигірська
Міньковецька
Мостівська
Нехворощанська
Новокотельнянська
Павелківська
Яроповицька
Волицька 1820381601 с. Волиця Волицька
Івницька
Новоівницька
Старокотельнянська
Степківська
Червоненська 1820355600 смт Червоне Червоненська
Великомошковецька
Глиновецька
Забарська
Крилівська
Маломошковецька
Баранівська 1820610100 м. Баранівка Баранівська Баранівський район
Берестівська
Вірлянська
Жарівська
Зеремлянська
Йосипівська
Кашперівська
Марківська
Першотравенська
Полянківська
Рогачівська
Смолдирівська
Суємецька
Ялишівська
Довбиська 1820655400 смт Довбиш Довбиська
Кам’янобрідська
Мар’янівська
Дубрівська 1820681801 с. Дубрівка Дубрівська
Мокренська
Радулинська
Хижівська
Гришковецька 1820855300 смт Гришківці Гришковецька Бердичівський район
Гальчинська
Никонівська
Осиківська
Половецька
Рейська
Скаківська
Старосолотвинська
Райгородоцька 1820885201 с. Райгородок Райгородоцька
Андріяшівська
Бистрицька
Буряківська
Великоп’ятигірська
Гардишівська
Маркушівська
Озадівська
Романівська
Семенівська 1820882402 с. Семенівка Іванковецька
Великонизгірецька
Закутинецька
Красівська
Садківська
Терехівська
Хажинська
Швайківська 1820887701 с. Швайківка Швайківська
Малосілківська
Мирославська
Райківська
Слободищенська
Брусилівська 1820955100 смт Брусилів Брусилівська Брусилівський район
Водотиївська
Дивинська
Карабачинська
Лазарівська
Містечківська
Морозівська
Новоозерянська
Озерська
Осівецька
Покришівська
Приворотська
Романівська
Скочищенська
Соболівська
Соловіївська
Ставищенська
Хомутецька
Яструбеньківська
Барашівська 1821780401 с. Бараші Барашівська Ємільчинський район
Березівська
Бобрицька
Будо-Бобрицька
Ганнопільська
Зеленицька
Киянська
Неділищенська
Рясненська
Сімаківська
Усолусівська
Яблунецька
Ємільчинська 1821755100 смт Ємільчине Ємільчинська
Андрієвицька
Березниківська
Великоглумчанська
Великоцвілянська
Великояблунецька
Кочичинська
Кривотинська
Кулішівська
Малоглумчанська
Медведівська
Миколаївська
Мокляківська
Осівська
Підлубівська
Руднє-Іванівська
Сербівська
Сергіївська
Середівська
Симонівська
Степанівська
Тайківська
Березівська 1822080301 с. Березівка Березівська Житомирський район
Василівська
Заможненська
Іванівська
Садківська
Глибочицька 1822082001 с. Глибочиця Глибочицька
Кмитівська (Коростишівський район)
Левківська
Студеницька (Коростишівський район)
Новогуйвинська 1822055600 смт Новогуйвинське Новогуйвинська
Вертокиївська
Глибочанська
Головенківська
Озерянківська
Руднє-Городищенська
Сінгурівська
Троянівська
Оліївська 1822085601 с. Оліївка Оліївська
Вільська (Черняхівський район)
Зороківська (Черняхівський район)
Кам’янська
Ксаверівська (Черняхівський район)
Новопільська (Черняхівський район)
Троковицька (Черняхівський район)
Станишівська 1822086801 с. Станишівка Станишівська
Зарічанська
Іванківська (Андрушівський район)
Коднянська
Ліщинська
Луківська
Миролюбівська
Пісківська
Туровецька
Тетерівська 1822087201 с. Тетерівка Тетерівська
Буківська
Високопічська
Денишівська
Корчацька
Горщиківська 1822381201 с. Горщик Горщиківська Коростенський район
Вигівська
Давидківська
Ушомирська 1822386001 с. Ушомир Ушомирська
Білківська
Білошицівська
Бондарівська
Веселівська
Калинівська
Купищенська
Лісівщинська
Новинська
Поліська
Ришавська
Ставищенська
Сушківська
Коростишівська 1822510100 м. Коростишів Коростишівська Коростишівський район
Більковецька
Віленьківська
Вільнянківська
Вільнянська
Здвижківська
Квітнева
Кропивнянська
Стрижівська
Щигліївська
Старосілецька 1822586701 с. Старосільці Старосілецька
Городська
Гуменницька
Кам’янобрідська
Козіївська
Минійківська
Садівська
Слобідська
Торчинська
Харитонівська 1822587901 с. Харитонівка Харитонівська
Шахворостівська
Лугинська 1822855100 смт Лугини Лугинська Лугинський район
Бовсунівська
Будо-Літківська
Великодивлинська
Жеревецька
Калинівська
Красноставська
Кремненська
Липниківська
Літківська
Миролюбівська
Остапівська
Повчанська
Путиловицька
Старосільська
Степанівська
Топільнянська
Червоноволоцька
Любарська 1823155100 смт Любар Любарська Любарський район
Авратинська
Березівська
Бичівська
Великобраталівська
Великоволицька
Великодеревичівська
Веселківська
Вигнанська
Гізівщинська
Глезненська
Горопаївська
Громадська
Коростківська
Липненська
Малобраталівська
Меленецька
Мотовилівська
Новочорторийська
Панасівська
Пединська
Привітівська
Старочорторийська
Стрижівська
Юрівська
Чоповицька 1823455400 смт Чоповичі Чоповицька Малинський район
Барвінківська
Владівська
Головківська
Йосипівська
Скуратівська
Шевченківська
Народицька 1823755100 смт Народичі Народицька Народицький район
Базарська
Болотницька
В’язівська
Гуто-Мар’ятинська
Закусилівська
Заліська
Ласківська
Межиліська
Мотійківська
Новодорогинська
Норинцівська
Радчанська
Селецька
Стародорогинська
Сухарівська
Брониківська 1824080404 с. Романівка Брониківська Новоград-Волинський район
Барвинівська
Кам’яномайданська
Лебедівська
Несолонська
Новороманівська
Поліянівська
Тупальська
Федорівська
Городницька 1824055600 смт Городниця Городницька
Броницькогутянська
Кленівська
Лучицька
Червоновільська
Піщівська 1824084601 с. Піщів Піщівська
Косенівська
Повчинська
Середньодеражнянська
Суховільська
Стриївська 1824085401 с. Стриєва Стриївська
Гульська
Киківська
Киянська
Суслівська
Чижівська 1824086801 с. Чижівка Чижівська
Варварівська (Ємільчинський район)
Красилівська
Курчицька
Малоцвілянська
Рихальська (Ємільчинський район)
Сербо-Слобідська (Ємільчинський район)
Ярунська 1824087401 с. Ярунь Ярунська
Великогорбашівська
Жолобненська
Колодянська
Орепівська
Тернівська
Токарівська
Гладковицька 1824281901 с. Гладковичі Гладковицька Овруцький район
Колесниківська
Першотравнева
Овруцька 1824210100 м. Овруч Овруцька
Бондарівська
Великофоснянська
Великохайчанська
Великочернігівська
Гошівська
Зарічанська
Ігнатпільська
Кирданівська
Левковицька
Невгодівська
Норинська
Підрудянська
Піщаницька
Покалівська
Раківщинська
Руднянська
Слобідська
Хлуплянська
Черепинська
Шоломківська
Словечанська 1824287301 с. Словечне Словечанська
Бігунська
Городецька
Листвинська
Лучанківська
Можарівська
Нововелідницька
Усівська
Черевківська
Білокоровицька 1824480401 с. Білокоровичі Білокоровицька Олевський район
Бучманівська
Новобілокоровицька
Олевська 1824410100 м. Олевськ Олевська
Дружбівська
Жубровицька
Журжевицька
Замисловицька
Зольнянська
Зубковицька
Калинівська
Кам’янська
Кишинська
Копищенська
Лопатицька
Майданська
Новоозерянська
Покровська
Радовельська
Руднє-Бистрянська
Стовпинська
Сущанська
Тепеницька
Хочинська
Юрівська
Андрушківська 1824780301 с. Андрушки Андрушківська Попільнянський район
Василівська
Красногірська
Макарівська
Харліївська
Квітнева 1824782101 с. Квітневе Квітнева
Єрчицька
Почуйківська
Романівська
Ставищенська
Корнинська 1824755400 смт Корнин Корнинська
Білківська
Лисівська
Лучинська
Сущанська
Турбівська
Попільнянська 1824755100 смт Попільня Попільнянська селищна
Великолісівецька
Голуб’ятинська
Кам’янська
Котлярська
Кривенська
Липківська
Миролюбівська
Новоселицька
Паволоцька
Парипська
Попільнянська сільська
Саверецька
Сокільчанська
Строківська
Ходорківська
Курненська 1825482601 с. Курне Курненська Пулинський район
Андріївська
Великолугівська
Павлівська
Соколівська
Старомайданська
Стрибізька
Теньківська
Тетірська
Пулинська 1825455100 смт Пулини Пулинська
Бабичівська
В’юнківська
Зеленополянська
Івановицька
Кошелівська
Мартинівська
Новозаводська
Очеретянська
Пулино-Гутська
Ялинівська
Вишевицька 1825081801 с. Вишевичі Вишевицька Радомишльський район
Вепринська
Іршанська
Макалевицька
Межиріцька
Городоцька 1825055500 смт Городок Городоцька
Білокриницька
Потіївська 1825087801 с. Потіївка Потіївська
Гуто-Потіївська
Заньківська
Новобудська
Облітківська
Радомишльська 1825010100 м. Радомишль Радомишльська
Борщівська
Великорачанська
Верлоцька
Забілоцька
Заболотська
Кичкирівська
Котівська
Кочерівська
Краснобірська
Кримоцька
Лутівська
Меньківська
Мірчанська
Осичківська
Пилиповицька
Раковицька
Ставецька
Чайківська
Миропільська 1821455600 смт Миропіль Миропільська Романівський район
Колодяжненська
Малокозарська
Печанівська
Романівська 1821455100 смт Романів Романівська селищна
Биківська
Булдичівська
Великокозарська
Вільшанська
Врублівська
Годиська
Гордіївська
Камінська
Нивненська
Ольшанська
Прутівська
Романівська сільська
Садківська
Соболівська
Старочуднівськогутянська
Хижинецька
Червонохатківська
Ягодинська
Ясногородська
Вчорайшенська 1825282401 с. Вчорайше Вчорайшенська Ружинський район
Бистріївська
Крилівська
Малонизгорецька
Малочернявська
Новочорнорудська
Роставицька
Чорнорудська
Шпичинецька
Ружинська 1825255100 смт Ружин Ружинська
Березянська
Бистрицька
Білилівська
Вербівська
Верхівнянська
Вишнівська
Вільнопільська
Голубівська
Городоцька
Дерганівська
Зарудинецька
Зорянська
Карабчиївська
Княжиківська
Мовчанівська
Немиринецька
Огіївська
Плосківська
Прибережненська
Рогачівська
Топорівська
Ягнятинська
Іршанська 1821155400 смт Іршанськ Іршанська Хорошівський район
Добринська
Ковалівська (Коростенський район)
Меленівська (Коростенський район)
Шершнівська (Коростенський район)
Новоборівська 1821155700 смт Нова Борова Новоборівська
Кропивнянська
Небізька
Фасівська
Ягодинська
Хорошівська 1821155100 смт Хорошів Хорошівська
Березівська
Грушківська
Давидівська
Дашинська
Дворищенська
Зубринська
Краївщинська
Поромівська
Радицька
Рижанська
Сколобівська
Суховільська
Топорищенська
Високівська 1825682001 с. Високе Високівська Черняхівський район
Городищенська
Забрідська
Черняхівська 1825655100 смт Черняхів Черняхівська
Андріївська
Бежівська
Великогорбашівська
Видиборська
Головинська
Горбулівська
Дівочківська
Жадьківська
Клітищенська
Очеретянська
Пекарщинська
Салівська
Селецька
Селянщинська
Сліпчицька
Стиртівська
Вільшанська 1825886401 с. Вільшанка Вільшанська Чуднівський район
Бейзимівська
Галіївська
Карповецька
Кілківська
Маловолицька
Трощанська
Краснопільська 1825884401 с. Краснопіль Краснопільська
Безпечнянська
Бурковецька
Жеребківська
Іванопільська
Молочківська
Носівська
Стетковецька
Чуднівська 1825810100 м. Чуднів Чуднівська
Бабушківська
Будичанська
Вакуленчуківська
Великокоровинецька
Дриглівська
Дубищенська
Карвинівська (Романівський район)
Красногірська
Красносільська
П’ятківська
Рачківська
Стовпівська
Турчинівська
Тютюнниківська
Бердичівська 1810400000 м. Бердичів Бердичівська м. Бердичів
Скраглівська
Житомирська 1810100000 м. Житомир Житомирська м. Житомир
Вересівська
Коростенська 1810700000 м. Коростень Коростенська м. Коростень
Берестовецька
Бехівська
Васьковицька
Дідковицька
Каленська
Кожухівська
Малозубівщинська
Мединівська
Межиріцька
Михайлівська
Новаківська
Обиходівська
Сарновицька
Сингаївська
Стремигородська
Ходаківська
Холосненська
Хотинівська
Малинська 1810900000 м. Малин Малинська м. Малин
Будо-Вороб’ївська
Вишівська
Ворсівська
Горинська
Гранітненська
Дібрівська
Іванівська
Ксаверівська
Луківська
Любовицька
Малинівська
Морозівська
Недашківська
Нововороб’ївська
Пиріжківська
Слобідська
Старовороб’ївська
Українківська
Устинівська
Федорівська
Новоград-Волинська 1811000000 м. Новоград-Волинський Новоград-Волинська м. Новоград-Волинський
Великомолодьківська
Дідовицька
Майстрівська
Наталівська
Пилиповицька
Закарпатська область
Батівська 2120455400 смт Батьово Батівська Берегівський район
Батрадівська
Свободянська
Сернянська (Мукачівський район)
Великоберезька 2120480801 с. Великі Береги Великоберезька
Берегуйфалівська
Квасівська
Нижньореметівська
Великобийганська 2120482001 с. Велика Бийгань Великобийганська
Астейська
Гутівська
Дийдянська
Мочолянська
Косоньська 2120485601 с. Косонь Косоньська
Запсонська
Попівська
Рафайнівська
Шомівська
Великоберезнянська 2120855100 смт Великий Березний Великоберезнянська Великоберезнянський район
Забрідська
Розтоцько-Пастільська
Стричавська
Костринська 2120882401 с. Кострина Костринська
Вишківська
Лютянська
Солянська
Ставненська 2120885201 с. Ставне Ставненська
Верховино-Бистрянська
Волосянківська
Загорбська
Лубнянська
Стужицька
Тихівська
Ужоцька
Вилоцька 2121255300 смт Вилок Вилоцька Виноградівський район
Вербовецька
Матіївська
Новосільська
Перехрестівська
Пушкінська
Шаланківська
Виноградівська 2121210100 м. Виноградів Виноградівська
Боржавська
Буківська
Великоком’ятівська
Великокопанська
Дротинська
Малокопанська
Олешницька
Оноцька
Підвиноградівська
Фанчиківська
Широківська
Королівська 2121255600 смт Королево Королівська
Веряцька
Новоселицька
Сасівська
Теківська
Хижанська
Чернянська
Пийтерфолвівська 2121284101 с. Пийтерфолво Пийтерфолвівська
Великопаладська
Дюлянська
Неветленфолівська
Чепівська
Чорнотисівська
Воловецька 2121555100 смт Воловець Воловецька Воловецький район
Гукливська
Скотарська
Жденіївська 2121555300 смт Жденієво Жденіївська
Буковецька
Підполозянська
Розтоцька
Щербовецька
Нижньоворітська 2121584201 с. Нижні Ворота Нижньоворітська
Абранська
Біласовицька
Верб’язька
Верхньоворітська
Лазівська
Тишівська
Білківська 2121980801 с. Білки Білківська Іршавський район
Великораковецька
Імстичівська
Луківська
Малораковецька
Довжанська 2121983001 с. Довге Довжанська
Броньківська
Липецько-Полянська (Хустський район)
Приборжавська
Зарічанська 2121984001 с. Заріччя Зарічанська
Вільхівська
Греблянська
Іршавська 2121910100 м. Іршава Іршавська
Брідська
Дубрівська
Загатянська
Ільницька
Лозянська
Осійська
Чорнопотіцька
Кам’янська 2121984801 с. Кам’янське Кам’янська
Арданівська
Сілецька
Колочавська 2122482101 с. Колочава Колочавська Міжгірський район
Негровецька
Міжгірська 2122455100 смт Міжгір’я Міжгірська
Верхньобистрянська
Вучківська
Голятинська
Лісковецька
Лозянська
Майданська
Новоселицька
Присліпська
Репинська
Соймівська
Торунська
Пилипецька 2122485201 с. Пилипець Пилипецька
Буковецька
Ізківська
Келечинська
Нижньостуденівська
Річківська
Тюшківська
Синевирська 2122486901 с. Синевир Синевирська
Синевирсько-Полянська
Великолучківська 2122781201 с. Великі Лучки Великолучківська Мукачівський район
Ракошинська
Зняцівська
Кальницька
Верхньокоропецька 2122781601 с. Верхній Коропець Верхньокоропецька
Зубівська
Лалівська
Станівська
Яблунівська
Горондівська 2122781801 с. Горонда Горондівська
Жнятинська
Страбичівська
Івановецька 2122783201 с. Іванівці Івановецька
Бобовищенська Жуківська
Копиновецька
Лохівська
Кольчинська 2122755300 смт Кольчино Кольчинська
Верхньовизницька
Пузняковецька
Чинадіївська 2122755500 смт Чинадійово Чинадіївська
Бабичівська
Бистрицька
Брестівська
Обавська
Дубриницько-Малоберезнянська 2123281001 с. Дубриничі Дубриницька Перечинський район
Буківцівська (Великоберезнянський район)
Малоберезнянська (Великоберезнянський район)
Новоселицька
Смереківська (Великоберезнянський район)
Чорноголівська (Великоберезнянський район)
Перечинська 2123210100 м. Перечин Перечинська
Ворочівська
Зарічівська
Сімерківська
Сімерська
Тур’є-Реметівська 2123286301 с. Тур’ї Ремети Тур’є-Реметівська
Вільшинківська
Порошківська
Тур’є-Бистрянська
Тур’є-Пасічанська
Тур’є-Полянська
Туричківська
Турицька
Богданська 2123681301 с. Богдан Богданська Рахівський район
Видричанська
Лугівська
Розтоківська
Великобичківська 2123655500 смт Великий Бичків Великобичківська
Верхньоводянська
Водицька
Кобилецько-Полянська
Косівсько-Полянська
Лужанська
Росішківська
Рахівська 2123610100 м. Рахів Рахівська
Білинська
Ділівська
Костилівська
Ясінянська 2123656200 смт Ясіня Ясінянська
Квасівська
Лазещинська
Чорнотисянська
Керецьківська 2124082901 с. Керецьки Керецьківська Свалявський район
Березниківська
Кушницька (Іршавський район)
Лисичівська (Іршавський район)
Неліпинська 2124083501 с. Неліпино Неліпинська
Ганьковицька
Полянська 2124084401 с. Поляна Полянська
Голубинська
Плосківська
Родниківська
Солочинська
Сусківська
Свалявська 2124010100 м. Свалява Свалявська
Дусинська
Стройненська
Тибавська
Бедевлянська 2124480401 с. Бедевля Бедевлянська Тячівський район
Біловарська
Буштинська 2124455300 смт Буштино Буштинська
Вонігівська
Дулівська
Новобарівська
Кричівська
Чумалівська
Тереблянська
Вільховецька 2124485801 с. Вільхівці Вільховецька
Вільховецько-Лазівська
Добрянська
Дубівська 2124455600 смт Дубове Дубівська
Калинівська
Краснянська
Нересницька 2124484801 с. Нересниця Нересницька
Ганичівська
Новоселицька
Тарасівська
Тернівська
Широколузька
Солотвинська 2124455900 смт Солотвино Солотвинська
Білоцерківська (Рахівський район)
Глибокопотіцька
Нижньоапшанська
Середньоводянська (Рахівський район)
Топчинська
Тересвянська 2124456200 смт Тересва Тересвянська
Грушівська
Кривська
Тячівська 2124410100 м. Тячів Тячівська
Лазівська
Русько-Полівська
Углянська 2124487601 с. Угля Углянська
Великоугольська
Колодненська
Усть-Чорнянська 2124456500 смт Усть-Чорна Усть-Чорнянська
Лопухівська
Руськомокрянська
Баранинська 2124880301 с. Баранинці Баранинська Ужгородський район
Великолазівська
Руськокомарівська
Холмецька
Яроцька
Великодобронська 2124880901 с. Велика Добронь Великодобронська
Малодобронська
Тисаагтелекська
Чомонинська (Мукачівський район)
Оноківська 2124884801 с. Оноківці Оноківська
Невицька
Кам’яницька
Середнянська 2124855500 смт Середнє Середнянська
Дубрівська
Ірлявська
Киблярівська
Пацканівська
Худлівська
Сюртівська 2124886401 с. Сюрте Сюртівська
Великогеєвецька
Галоцька
Паладь-Комарівецька
Ратівецька
Тийгласька
Часлівецька
Холмківська 2124887401 с. Холмок Холмківська
Коритнянська
Сторожницька
Тарновецька
Вишківська 2125355300 смт Вишково Вишківська Хустський район
Велятинська
Горінчівська 2125382201 с. Горінчово Горінчівська
Березівська
Монастирецька
Нижньобистрівська
Драгівська 2125382801 с. Драгово Драгівська
Вільшанівська
Золотарівська
Забрідська
Берегівська 2110200000 м. Берегове Берегівська м. Берегове
Бадалівська
Бенянська
Боржавська
Варівська
Великобактянська
Галаборська
Гатянська
Гечанська
Кідьошська
Мужіївська
Оросіївська
Четфалвівська
Чомська
Яношівська
Мукачівська 2110400000 м. Мукачево Мукачівська м. Мукачево
Дерценська
Доробратівська
Завидівська
Залужанська
Ключарківська
Лавківська
Макарівська
Негрівська
Нижньокоропецька
Новодавидківська
Павшинська
Пістрялівська
Форношська
Шенборнська
Ужгородська 2110100000 м. Ужгород Ужгородська м. Ужгород
Хустська 2110800000 м. Хуст Хустська м. Хуст
Боронявська
Ізянська
Крайниківська
Кошелівська
Кривська
Липовецька
Липчанська
Нанківська
Нижньоселищенська
Рокосівська
Сокирницька
Стеблівська
Данилівська
Олександрівська
Копашнівська
Чопська 2111000000 м. Чоп Чопська м. Чоп
Есенська (Ужгородський район)
Соловківська (Ужгородський район)
Соломонівська (Ужгородський район)
Тисаашванська (Ужгородський район)
Червонівська (Ужгородський район)
Запорізька область
Андрівська 2320680501 с. Андрівка Андрівська Бердянський район
Новотроїцька
Андріївська 2320655200 смт Андріївка Андріївська
Долинська
Дмитрівська
Берестівська 2320681001 с. Берестове Берестівська
Карло-Марксівська
Миколаївська
Осипенківська 2320685501 с. Осипенко Осипенківська
Новопетрівська
Червонопільська
Більмацька 2322755100 смт Більмак Більмацька Більмацький район
Більманська
Вершинська
Гусарківська
Мар’янівська
Новоукраїнська
Смілівська
Комиш-Зорянська 2322755400 смт Комиш-Зоря Комиш-Зорянська
Білоцерківська
Благовіщенська
Ланцівська
Шевченківська
Смирновська 2322787001 с. Смирнове Смирновська
Зразківська
Титовська
Василівська 2320910100 м. Василівка Василівська Василівський район
Верхньокриничанська
Кам’янська
Лугівська
Підгірненська
Скельківська (у складі с. Скельки, с. Першотравневе, с. Шевченка)
Широківська
Дніпрорудненська 2320910400 м. Дніпрорудне Дніпрорудненська
Скельківська (у складі с. Златопіль, с. Маячка)
Малобілозерська 2320983301 с. Мала Білозерка Малобілозерська
Балківська
Орлянська
Степногірська 2320955700 смт Степногірськ Степногірська
Приморська
П’ятихатська
Великобілозерська 2321180101 с. Велика Білозерка Великобілозерська Великобілозерський район
Гюнівська
Новопетрівська
Трудова
Червона
Веселівська 2321255100 смт Веселе Веселівська Веселівський район
Білоріцька
Менчикурівська
Широківська
Новоуспенівська 2321285701 с. Новоуспенівка Новоуспенівська
Запорізька
Матвіївська
Таврійська
Чкаловська 2321286801 с. Чкалове Чкаловська
Гоголівська
Зеленогаївська
Калинівська
Корніївська
Вільнянська 2321510100 м. Вільнянськ Вільнянська Вільнянський район
Любимівська
Новогупалівська
Матвіївська 2321583601 с. Матвіївка Матвіївська
Дружелюбівська
Кам’яна
Купріянівська
Михайлівська 2321584001 с. Михайлівка Михайлівська
Люцернянська
Михайло-Лукашівська 2321584501 с. Михайло-Лукашеве Михайло-Лукашівська
Антонівська
Максимівська
Московська
Привільненська
Павлівська 2321586101 с. Павлівське Павлівська
Семененківська
Солоненська
Петро-Михайлівська 2321586801 с. Петро-Михайлівка Петро-Михайлівська
Гнаровська
Дніпровська
Тернівська
Воздвижівська 2321881001 с. Воздвижівка Воздвижівська Гуляйпільський район
Верхньотерсянська
Добропільська
Долинська
Гуляйпільська 2321810100 м. Гуляйполе Гуляйпільська міська
Гуляйпільська сільська
Дорожнянська
Залізнична
Мирненська
Новомиколаївська
Рівнопільська
Святопетрівська
Темирівська
Успенівська
Червоненська
Малинівська 2321884001 c. Малинівка Малинівська
Любимівська
Новозлатопільська
Полтавська
Приютненська
Біленьківська 2322180801 с. Біленьке Біленьківська Запорізький район
Лисогірська
Мар’ївська
Долинська 2322183501 с. Долинське Долинська
Розумівська
Кушугумська 2322155600 смт Кушугум Кушугумська
Балабинська
Малокатеринівська
Новоолександрівська 2322187901 с. Новоолександрівка Новоолександрівська
Григорівська
Степненська 2322188601 с. Степне Наталівська
Степненська
Широківська 2322189005 с. Широке Широківська
Августинівська
Веселівська
Володимирівська
Лукашівська
Миколай-Пільська
Сонячна
Благовіщенська 2322480501 с. Благовіщенка Благовіщенська Кам’янсько-Дніпровський район
Іванівська
Новодніпровська
Водянська 2322482401 с. Водяне Водянська
Дніпровська
Заповітненська
Нововодянська
Кам’янсько-Дніпровська 2322410100 м. Кам’янка-Дніпровська Кам’янсько-Дніпровська
Великознам’янська
Костянтинівська 2323081201 с. Костянтинівка Костянтинівська Мелітопольський район
Вознесенська
Мирненська 2323055500 смт Мирне Мирненська
Астраханська
Новопилипівська
Новенська 2323081801 с-ще Нове Новенська
Мордвинівська
Фруктівська
Новобогданівська 2323082001 с. Новобогданівка Новобогданівська
Старобогданівська (Михайлівський район)
Семенівська 2323084001 с. Семенівка Семенівська
Новгородківська
Новомиколаївська
Полянівська
Терпіннівська 2323085101 с. Терпіння Терпіннівська
Промінівська
Світлодолинська
Михайлівська 2323355100 смт Михайлівка Михайлівська Михайлівський район
Бурчацька
Пришибська
Тимошівська
Плодородненська 2323385501 с. Плодородне Плодородненська
Мар’янівська
Роздольська 2323386601 с. Роздол Роздольська
Високівська
Коханівська (Токмацький район)
Любимівська
Таврійська (Токмацький район)
Новомиколаївська 2323655100 смт Новомиколаївка Новомиколаївська Новомиколаївський район
Веселогаївська
Зеленівська
Новоіванківська
Підгірненська
Софіївська
Сторчівська
Терсянська
Трудова
Тернуватська 2323655500 смт Тернувате Тернуватська
Барвінівська
Любицька
Різдвянська
Самійлівська
Комишуваська 2323955400 смт Комишуваха Комишуваська Оріхівський район
Димитровська
Новоіванівська
Новотавричеська
Новотроїцька
Новояковлівська
Щасливська
Яснополянська
Малотокмачанська 2323982501 с. Мала Токмачка Малотокмачанська
Білогір’ївська
Оріхівська 2323910100 м. Оріхів Оріхівська
Копанівська
Мирненська
Нестерянська
Новоандріївська
Новоданилівська
Новопавлівська
Преображенська 2323987801 с. Преображенка Преображенська
Вільнянська
Микільська
Новоселівська
Омельницька
Таврійська 2323981501 с. Таврійське Таврійська
Юрківська
Воскресенська 2324287901 c. Воскресенка Воскресенська Пологівський район
Кінсько-Роздорівська
Пологівська 2324210100 м. Пологи Пологівська
Басанська
Вербівська
Григорівська
Інженерненська
Костянтинівська
Пологівська
Семенівська
Тарасівська
Федорівська 2324288201 с. Федорівка Федорівська
Новоселівська
Нововасилівська 2324555400 смт Нововасилівка Нововасилівська Бесідівська Приазовський район
Воскресенська
Ганнівська
Маківська
Новоспаська
Розівська
Федорівська
Олександрівська 2324580301 с. Олександрівка Олександрівська
Георгіївська
Гірсівська
Дівнинська
Дунаївська
Надеждинська
Новокостянтинівська
Степанівська Перша
Чкаловська
Приазовська 2324555100 смт Приазовське Приазовська
Богданівська
Ботіївська
Володимирівська
Дмитрівська
Добрівська
Приморсько-Посадська
Шевченківська
Коларівська 2324882801 с. Болгарка Коларівська Приморський район
Гюнівська
Зеленівська
Єлизаветівська
Єлисеївська
Юр’ївська
Приморська 2324810100 м. Приморськ Приморська
Банівська
Борисівська
Вячеславська
Інзівська
Мануйлівська
Новоолексіївська
Орлівська
Партизанська
Преславська
Розівська 2324955100 смт Розівка Розівська Розівський район
Азовська Вишнюватська
Зорянська
Кузнецівська
Новомлинівська
Новозлатопільська
Солодководненська
Молочанська 2325210100 м. Молочанськ Молочанська Токмацький район
Балківська
Виноградненська
Долинська
Кіровська
Новомиколаївська
Чернігівська 2325555100 смт Чернігівка Чернігівська Чернігівський район
Богданівська
Верхньотокмацька
Владівська
Ільїнська
Новоказанкуватська
Новомихайлівська
Новополтавська
Обіточненська
Просторівська
Стульневська
Широкоярська
Кирилівська 2320355400 смт Кирилівка Кирилівська Якимівський район
Атманайська
Охрімівська
Якимівська 2320355100 смт Якимівка Якимівська
Володимирівська
Горьківська
Давидівська
Новоданилівська
Переможненська
Радивонівська
Розівська
Таврійська
Чорноземненська
Шелюгівська
Бердянська 2310400000 м. Бердянськ Бердянська м. Бердянськ
Азовська
Нововасилівська
Енергодарська 2312500000 м. Енергодар Енергодарська м. Енергодар
Запорізька 2310100000 м. Запоріжжя Запорізька м. Запоріжжя
Мелітопольська 2310700000 м. Мелітополь Мелітопольська м. Мелітополь
Токмацька 2311000000 м. Токмак Токмацька м. Токмак
Жовтнева
Новенська
Новопрокопівська
Остриківська
Очеретуватська
Івано-Франківська область
Богородчанська 2620455100 смт Богородчани Богородчанська Богородчанський район
Глибівська
Глибоківська
Горохолинська
Грабовецька
Жураківська
Заберезька
Іваниківська
Підгірська
Похівська
Саджавська
Старунська
Хмелівська
Дзвиняцька 2620482401 с. Дзвиняч Дзвиняцька
Космацька
Луквицька
Міжгірська
Росільнянська
Солотвинська 2620455500 смт Солотвин Солотвинська
Бабченська
Богрівська
Гутянська
Кривецька
Кричківська
Манявська
Марківська
Монастирчанська
Раковецька
Порогівська
Яблунська
Старобогородчанська 2620488601 с. Старі Богородчани Старобогородчанська
Нивочинська
Білоберізька 2620880501 с. Білоберізка Білоберізька Верховинський район
Гринявська
Голошинська
Довгопільська
Пробійнівська
Стебнівська
Устеріківська
Хороцівська
Яблуницька
Верховинська 2620855100 смт Верховина Верховинська
Буковецька
Верхньоясенівська
Голівська
Замагірська
Ільцівська
Красниківська
Красноїльська
Кривопільська
Криворівнянська
Перехресненська
Зеленська 2620884001 с. Зелене Зеленська
Бистрецька
Більшівцівська 2621255300 смт Більшівці Більшівцівська Галицький район
Жалиборівська
Дитятинська
Кінашівська
Кукільницька
Курівська
Нараївська
Новоскоморохівська
Подільська
Яблунівська
Галицька 2621210100 м. Галич Галицька
Блюдниківська
Бринська
Вікторівська
Височанківська
Демешківська
Дорогівська
Залуквянська
Козинська (Тисменицький район)
Комарівська
Крилосівська
Мединська
Перлівецька
Сапогівська
Дубовецька 2621282901 с. Дубівці Дубовецька
Деліївська
Кінчаківська
Ланівська
Маріямпільська
Медухівська
Тумирська
Тустанська
Межигорецька
Городенківська 2621610100 м. Городенка Городенківська Городенківський район
Вербівцівська
Виноградська
Вікнянська
Глушківська
Городницька
Котиківська
Луківська
Михальчівська
Незвиська
Олієво-Королівська
Острівецька
Поточищенська
Раковецька
Рашківська
Росохацька
Семаківська
Слобідська
Сороківська
Серафинецька
Стрільченська
Тишківська
Топорівська
Торговицька
Чернятинська
Чортовецька
Ясенево-Пільнівська
Чернелицька 2621655700 смт Чернелиця Чернелицька
Вільхівцівська
Далешівська
Копачинецька
Корнівська Кунисівська
Вигодська 2622055300 смт Вигода Вигодська Долинський район
Вишківська
Ілемнянська (Рожнятівський район)
Кропивницька
Лолинська
Новоселицька
Новошинська
Підлісківська
Сенечівська
Старомізунська
Шевченківська
Витвицька 2622080501 с. Витвиця Витвицька
Кальнянська
Розточківська
Слобідсько-Болехівська
Станковецька
Долинська 2622010100 м. Долина Долинська
Белеївська
Великотур’янська
Геринська
Гошівська
Грабівська (Рожнятівський район)
Княжолуцька
Лоп’янська (Рожнятівський район)
Малотур’янська
Надіївська
Новичківська
Оболонська
Підберезька (м. Болехів)
Рахинянська
Солуківська
Тростянецька
Тяпчанська
Яворівська
Войнилівська 2622855300 смт Войнилів Войнилівська Калуський район
Луківська
Перевозецька
Сівко-Войнилівська
Томашівська
Верхнянська 2622880801 с. Верхня Верхнянська
Довговойнилівська
Завадківська
Зборянська
Негівська
Станьківська
Новицька 2622884801 с. Новиця Новицька
Берлогівська (Рожнятівський район)
Добровлянська
Підмихайлівська
Завійська
Середньоугринівська
Гвіздецька 2623255200 смт Гвіздець Гвіздецька Коломийський район
Кулачківська (Снятинський район)
Остапківська
Старогвіздецька
Коршівська 2623283001 с. Коршів Коршівська
Жукотинська
Ліснослобідська
Черемхівська
Матеївецька 2623284201 с. Матеївці Матеївецька
Дебеславцівська
Пилипівська
Семаківська
Трацька (Косівський район)
Нижньовербізька 2623284801 с. Нижній Вербіж Нижньовербізька
Великоключівська
Верхньовербізька
Ковалівська
Мишинська
Спаська
Отинійська 2623255400 смт Отинія Отинійська
Виноградська
Воронівська
Голосківська
Ліснохлібичинська
Сідлищенська
Струпківська
Торговицька
Угорницька
Печеніжинська 2623255700 смт Печеніжин Печеніжинська
Княждвірська
Малоключівська
Марківська
Молодятинська
Рунгурська
Слобідська
Сопівська
Підгайчиківська 2623285601 с. Підгайчики Підгайчиківська
Джурківська
Загайпільська
П’ядицька 2623285801 с. П’ядики П’ядицька
Великокам’янська
Годо-Добровідська
Малокам’янська
Турківська
Ценявська
Косівська 2623610100 м. Косів Косівська Косівський район
Бабинська
Вербовецька
Городянська
Микитинецька
Пістинська
Річківська
Смоднянська
Снідавська
Соколівська
Черганівська
Шешорівська
Шепітська
Яворівська
Космацька 2623684001 с. Космач Космацька
Брустурівська
Прокуравська
Кутська 2623655400 смт Кути Кутська
Великорожинська
Малорожинська
Розтоківська
Слобідська
Старокутська
Тюдівська
Рожнівська 2623685201 с. Рожнів Рожнівська
Кобаківська
Рибненська
Химчинська
Яблунівська 2623655800 смт Яблунів Яблунівська
Акрешорська
Баня-Березівська
Вижньоберезівська
Лючанська
Лючківська
Нижньоберезівська
Середньоберезівська
Стопчатівська
Текученська
Уторопська
Делятинська 2624055900 смт  Делятин Делятинська Надвірнянський район
Білоославська
Зарічанська
Чорноославська
Чорнопотоківська
Ланчинська 2624056200 смт Ланчин Ланчинська
Добротівська
Середньомайданська
Надвірнянська 2624010100 м. Надвірна Надвірнянська
Верхньомайданська
Гвіздська
Краснянська
Лоївська
Ліснотарновицька
Молодківська
Назавизівська
Парищенська
Стримбівська
Пасічнянська 2624085001 с. Пасічна Пасічнянська
Битківська
Зеленська
Пнівська
Переріслянська 2624085301 с. Перерісль Переріслянська
Волосівська
Гаврилівська
Фитьківська
Цуцилівська
Букачівська 2624455300 смт Букачівці Букачівська Рогатинський район
Вишнівська
Козарівська
Колоколинська
Луковецько-Вишнівська
Чагрівська
Чернівська
Рогатинська 2624410100 м. Рогатин Рогатинська
Бабухівська
Васючинська
Вербилівська
Верхньолипицька
Виспянська
Воскресинцівська
Григорівська
Данильченська
Дегівська
Дичківська
Добринівська
Долинянська
Жовчівська
Заланівська
Кліщівнянська
Княгиницька
Конюшківська
Липівська
Лучинецька
Нижньолипицька
Підвинянська
Підгородянська
Підкамінська
Підмихайлівська
Помонятівська
Потіцька
Пуківська
Путятинська
Світанківська
Стратинська
Уїздівська
Фразька
Черченська
Чесниківська
Явченська
Брошнів-Осадська 2624855400 смт Брошнів-Осада Брошнів-Осадська Рожнятівський район
Брошнівська
Кадобнянська (Калуський район)
Креховицька
Раківська (Долинський район)
Дубівська 2624881301 с. Дуба Дубівська
Вільхівська
Князівська
Ріпненська
Цінівська
Ясеновецька
Перегінська 2624855800 смт Перегінське Перегінська
Красненська
Небилівська
Осмолодська
Сливківська
Ясенська
Рожнятівська 2624855100 смт Рожнятів Рожнятівська
Вербівська
Верхньострутинська
Камінська
Нижньострутинська
Петранківська
Рівнянська
Сваричівська
Спаська 2624885501 с. Спас Спаська
Лугівська
Липовицька
Суходільська
Заболотівська 2625255300 смт Заболотів Заболотівська Снятинський район
Балинцівська
Борщівська
Ганьківська
Іллінецька
Олешківська
Рудниківська
Троїцька
Тростянецька
Тулуківська
Шевченківська
Снятинська 2625210100 м. Снятин Снятинська
Белелуївська
Будилівська
Видинівська
Вовчківська
Горішньозалучанська
Джурівська
Завальська
Задубрівська
Княженська
Красноставська
Новоселицька
Підвисоцька
Потічківська
Попельниківська
Прутівська
Русівська
Стецівська
Тучапська
Устянська
Хутір-Будилівська
Єзупільська 2625855300 смт Єзупіль Єзупільська Тисменицький район
Ганнусівська
Довгівська
Поберезька
Стриганецька
Загвіздянська 2625881101 с. Загвіздя Загвіздянська
Підліська
Лисецька 2625855600 смт Лисець Лисецька
Посіцька
Старолисецька
Стебниківська
Тисменицька 2625810100 м. Тисмениця Тисменицька
Вільшаницька
Клубовецька
Липівська
Марковецька
Милуванська
Новокривотульська
Пшеничниківська
Рошнівська
Слобідська
Старокривотульська
Хом’яківська
Чорнолізька
Угринівська 2625886801 с. Угринів Угринівська
Клузівська
Ямницька 2625888601 с. Ямниця Ямницька
Майданська
Павлівська
Рибненська
Сілецька
Тязівська
Обертинська 2625655400 смт Обертин Обертинська Тлумацький район
Гавриляцька
Гарасимівська
Жуківська
Хотимирська
Яківська
Олешанська 2625686201 с. Олеша Олешанська
Будзинська
Делівська
Долинська
Живачівська
Ісаківська
Петрівська
Озерянська
Підвербцівська
Тлумацька 2625610100 м. Тлумач Тлумацька
Бортниківська
Братишівська
Вікнянська
Гриновецька
Грушківська
Гостівська
Колінцівська
Королівська
Кутищенська
Надорожнянська
Нижнівська
Олешівська
Остринська
Палагицька
Петрилівська
Прибилівська
Пужниківська
Тарасівська
Болехівська 2610200000 м. Болехів Болехівська м. Болехів
Гузіївська
Козаківська
Міжрічанська
Поляницька
Тисівська
Бурштинська 2610300000 м. Бурштин Бурштинська м. Бурштин
Бовшівська (Галицький район)
Дем’янівська (Галицький район)
Задністрянська (Галицький район)
Коростовичівська (Галицький район)
Насташинська (Галицький район)
Озерянська (Галицький район)
Сарниківська (Рогатинський район)
Старомартинівська (Галицький район)
Тенетниківська (Галицький район)
Юнашківська (Рогатинський район)
Івано-Франківська 2610100000 м. Івано-Франківськ Івано-Франківська м. Івано-Франківськ
Березівська (Тисменицький район)
Братковецька (Тисменицький район)
Вовчинецька
Добровлянська (Тисменицький район)
Драгомирчанська (Тисменицький район)
Каміннецька (Надвірнянський район)
Колодіївська (Тисменицький район)
Криховецька
Микитинецька
Підлузька (Тисменицький район)
Підпечерівська (Тисменицький район)
Радчанська (Тисменицький район)
Тисменичанська (Надвірнянський район)
Угорницька
Узинська (Тисменицький район)
Хриплинська
Черніївська (Тисменицький район)
Чукалівська (Тисменицький район)
Калуська 2610400000 м. Калуш Калуська м. Калуш
Боднарівська
Вістівська
Голинська
Копанківська
Кропивницька
Мостищенська
Пійлівська
Ріп’янська
Сівко-Калуська
Студінська
Тужилівська
Коломийська 2610600000 м. Коломия Коломийська м. Коломия
Воскресинцівська
Іванівецька
Корницька
Королівська
Раківчицька
Саджавська (Надвірнянський район)
Товмачицька
Шепарівцівська
Ворохтянська 2611040300 смт Ворохта Ворохтянська м. Яремче
Татарівська
Поляницька 2611092001 с. Поляниця Поляницька
Бистрицька (Надвірнянський район)
Яблуницька
Яремчанська 2611000000 м. Яремче Яремчанська
Микуличинська
Київська область
Баришівська 3220255100 смт Баришівка Баришівська Баришівський район
Бзівська
Веселинівська
Волошинівська
Гостролуцька
Дернівська
Коржівська
Корніївська
Лукашівська
Лук’янівська
Масківецька
Морозівська
Паришківська
Перемозька
Подільська
Рудницька
Сезенківська
Селичівська
Селищанська
Маловільшанська 3220483301 с. Мала Вільшанка Маловільшанська Білоцерківський район
Биково-Гребельська
Коженицька
Озернянська
Поправська
Потіївська
Сорокотязька
Тадіївська (Володарський район)
Фастівська
Фесюрівська
Чупирянська
Узинська 3220410500 м. Узин Узинська
Василівська
Іванівська
Йосипівська
Макіївська
Малоантонівська
Михайлівська
Олійниково-Слобідська
Острійківська
Розаліївська
Сухоліська
Тарасівська
Фурсівська 3220488301 с. Фурси Фурсівська
Великополовецька (Сквирський район)
Матюшівська
Пищиківська (Сквирський район)
Трушківська
Яблунівська
Богуславська 3220610100 м. Богуслав Богуславська Богуславський район
Біївецька
Вільховецька
Дибинецька
Ісайківська
Киданівська
Мисайлівська
Москаленківська
Розкопанецька
Саварська
Синицька
Тептіївська
Хохітвянська
Шупиківська
Медвинська 3220683201 с. Медвин Медвинська
Бранепільська
Дмитренківська
Митаївська
Побережківська
Щербашинецька
Вороньківська 3220881701 с. Вороньків Вороньківська Бориспільський район
Головурівська
Процівська
Мирненська
Сошниківська
Старівська
Гірська 3220883201 с. Гора Гірська
Мартусівська
Ревненська
Золочівська 3220882601 с. Гнідин Гнідинська
Вишеньківська
Пристолична 3220888001 с. Щасливе Щасливська
Великоолександрівська
Дударківська
Бородянська 3221055100 смт Бородянка Бородянська Бородянський район
Дмитрівська
Дружнянська
Загальцівська
Качалівська
Майданівська
Мирчанська
Небратська
Новогребельська
Новозаліська
Новокорогодська
Пилиповицька
Шибенська
Немішаївська 3221055900 смт Немішаєве Немішаївська
Клавдієво-Тарасівська
Микулицька
Пісківська 3221055600 смт Пісківка Пісківська
Мигалківська
Великодимерська 3221255200 смт Велика Димерка Великодимерська Броварський район
Бобрицька
Богданівська
Гоголівська
Жердівська
Кулажинська
Плосківська
Руднянська
Русанівська
Світильнівська
Шевченківська
Зазимська 3221282801 с. Зазим’я Зазимська
Літківська
Літочківська
Погребська
Пухівська
Рожнівська
Калитянська 3221255500 смт Калита Калитянська
Заворицька
Мокрецька
Семиполківська
Калинівська 3221255600 смт Калинівка Калинівська
Красилівська
Рожівська
Глевахівська 3221455300 смт Глеваха Глевахівська Васильківський район
Крушинська
Мархалівська
Путрівська
Гребінківська 3221455500 смт Гребінки Гребінківська
Вільшансько-Новоселицька
Дослідницька
Ксаверівська
Лосятинська
Пінчуківська
Саливонківська
Соколівська
Тростинсько-Новоселицька
Калинівська 3221455800 смт Калинівка Калинівська Великосолтанівська
Варовицька
Данилівська
Дібрівська
Малосолтанівська
Плесецька
Порадівська
Ковалівська 3221483601 с. Ковалівка Ковалівська
Вінницько-Ставська
Кищинська (Фастівський район)
Мар’янівська
Паляничинська (Фастівський район)
Пологівська Пшеничненська
Устимівська
Червоненська (Фастівський район)
Вишгородська 3221810100 м. Вишгород Вишгородська Вишгородський район
Хотянівська
Димерська 3221855300 смт Димер Димерська
Абрамівська
Богданівська
Вахівська
Глібівська
Демидівська
Катюжанська
Козаровицька
Литвинівська
Любимівська
Ровівська
Руднє-Димерська
Сухолуцька
Толокунська
Ясногородська
Петрівська 3221886001 с. Нові Петрівці Новопетрівська
Лютізька
Старопетрівська
Пірнівська 3221886801 с. Пірнове Пірнівська
Вищедубечанська
Воропаївська
Жукинська
Лебедівська
Нижчедубечанська
Новосілківська
Сувидська
Володарська 3221655100 смт Володарка Володарська Володарський район
Березнянська
Біліївська
Гайворонська
Городище-Пустоварівська
Завадівська
Зрайківська
Капустинська
Косівська
Лобачівська
Логвинська
Мармуліївська
Матвіїська
Ожегівська
Пархомівська
Петрашівська
Рачківська
Рогізнянська
Рубченківська
Рудосільська
Тарганська
Згурівська 3221955100 смт Згурівка Згурівська Згурівський район
Аркадіївська
Безуглівська
Великокрупільська
Войтівська
Вознесенська
Жуківська
Красненська
Лизогубово-Слобідська
Любомирівська
Малоберезанська
Малосупоївська
Новоолександрівська
Новооржицька
Пасківщинська
Середівська
Старооржицька
Турівська
Усівська
Черевківська
Шевченківська
Іванківська 3222055100 смт Іванків Іванківська Іванківський район
Блідчанська
Варівська
Горностайпільська
Димарська
Дитятківська
Жміївська
Заруддянська
Кропивнянська
Кухарська
Ладижицька
Макарівська
Мусійківська
Обуховицька
Оливська
Олізарівська
Оранська
Пісківська
Прибірська
Розважівська
Сидоровицька
Старосоколівська
Страхоліська
Термахівська
Тетерівська
Феневицька
Шпилівська
Кагарлицька 3222210100 м. Кагарлик Кагарлицька Кагарлицький район
Бендюгівська
Буртівська
Горохівська
Горохуватська
Демівщинська
Зеленоярська
Зікрачівська
Кадомська
Леонівська
Липовецька
Ліщинська
Мирівська
Новосілківська
Переселенська
Расавська
Слобідська
Ставівська
Сущанська
Халчанська
Черняхівська
Шпендівська
Шубівська
Білогородська 3222480401 с. Білогородка Білогородська Києво-Святошинський район
Бобрицька
Гореницька
Музичанська
Святопетрівська
Борщагівська 3222485901 с. Петропавлівська Борщагівка Петропавлівсько-Борщагівська
Софіївсько-Борщагівська
Боярська 3222410300 м. Боярка Боярська
Дзвінківська (Васильківський район)
Забірська
Княжицька
Малютянська
Тарасівська
Новосілківська (Макарівський район)
Вишнева 3222410600 м. Вишневе Вишнева
Крюківщинська
Гатненська 3222481601 с. Гатне Гатненська
Віто-Поштова
Дмитрівська 3222484401 с. Дмитрівка Дмитрівська
Бузівська
Личанська
Петрушківська
Шпитьківська
Феодосіївська 3222487001 с. Ходосівка Ходосівська
Гвоздівська (Васильківський район)
Іванковичівська (Васильківський район)
Лісниківська
Рославичівська (Васильківський район)
Хотівська
Чабанівська 3222457400 смт Чабани Чабанівська
Бишівська 3222780601 с. Бишів Бишівська Макарівський район
Гружчанська
Козичанська
Лишнянська
Мостищанська
Опачицька
Чорногородська
Яблунівська
Ясногородська
Макарівська 3222755100 смт Макарів Макарівська
Андріївська
Борівська
Великокарашинська
Гавронщинська
Забуянська
Кодрянська
Колонщинська
Комарівська
Копилівська
Королівська
Липівська
Людвинівська
Маковищанська
Мар’янівська
Мотижинська
Наливайківська
Небелицька
Ніжиловицька
Пашківська
Плахтянська
Рожівська
Ситняківська
Фасівська
Червонослобідська
Юрівська
Миронівська 3222910100 м. Миронівка Миронівська Миронівський район
Вікторівська
Владиславська
Ємчиська
Зеленьківська
Іванівська (Богуславський район)
Карапишівська
Козинська
Коритищенська
Кип’ячківська
Маслівська
Македонська
Михайлівська (Богуславський район)
Олександрівська
Полівська
Потіцька
Пустовітська
Росавська
Тулинська
Центральненська
Шандрівська
Юхнівська
Яхнівська
Козинська 3223155400 смт Козин Козинська Обухівський район
Великодмитровицька
Підгірцівська
Старобезрадичівська
Українська 3223110500 м. Українка Українська
Верем’яцька
Витачівська
Жуківцівська
Трипільська
Халеп’янська
Щербанівська
Дівичківська 3223382001 с. Дівички Дівичківська Переяслав-Хмельницький район
Єрковецька
Ковалинська
Стовп’язька
Студениківська 3223383701 с. Студеники Студениківська
Козлівська
Переяславська
Пристромська
Семенівська (Баришівський район)
Сомководолинська
Соснівська
Строківська
Ташанська 3223387401 с. Ташань Ташанська
Виповзька
Горбанівська
Денисівська
Малокаратульська
Помоклівська
Улянівська
Полого-Вергунівська
Шевченківська
Циблівська 3223388201 с. Циблі Циблівська
Лецьківська
Полого-Яненківська
Світанківська
Хоцьківська
Поліська 3223556100 смт Красятичі Красятицька Поліський район
Вовчківська
Володарська
Залишанська
Зеленополянська
Луговицька
Максимовицька
Мар’янівська
Млачівська
Рагівська
Радинська
Романівська
Стещинська
Шкнівська
Рокитнянська 3223755100 смт Рокитне Рокитнянська Рокитнянський район
Бирюківська
Бушевська
Житньогірська
Запруднянська
Луб’янська
Маківська
Насташівська
Ольшаницька
Острівська
Ромашківська
Савинецька
Синявська
Телешівська
Шарківська
Сквирська 3224010100 м. Сквира Сквирська Сквирський район
Антонівська
Буківська
Великоєрчиківська
Горобіївська
Домантівська
Дулицька
Кам’яногребельська
Каленнівська
Красноліська
Кривошиїнська
Малоєрчиківська
Малолисовецька
Мовчанівська
Оріховецька
Пустоварівська
Рудянська
Рогізнянська
Самгородоцька
Селезенівська
Тарасівська
Тхорівська
Чубинецька
Шамраївська
Шаліївська
Шапіївська
Ставищенська 3224255100 смт Ставище Ставищенська Ставищенський район
Антонівська
Бесідська
Брилівська
Василиська
Винарівська
Гейсиська
Гостромогильська
Журавлиська
Іванівська
Красилівська
Кривецька
Полковниченська
Попружнянська
Розкішнянська
Розумницька
Сніжківська
Станіславчицька
Стрижавська
Сухоярська
Торчицька
Юрківська
Ясенівська
Таращанська 3224410100 м. Тараща Таращанська Таращанський район
Великоберезянська
Великововнянська
Веселокутська
Володимирівська
Дубівська
Калиновецька
Кирданівська
Кислівська
Ківшоватська
Косяківська
Крив’янська
Крутогорбівська
Лісовицька
Лук’янівська
Лучанська
Юшківорізька
Плосківська
Ріжківська
Салиська
Северинівська
Станишівська
Степківська
Чернинська
Тетіївська 3224610100 м. Тетіїв Тетіївська Тетіївський район
Бурковецька
Височанська
Галайківська
Голодьківська
Горошківська
Денихівська
Дзвеняцька
Дібрівська
Кашперівська
Клюківська
Кошівська
Михайлівська
Ненадихівська
Одайпільська
П’ятигірська
Росішківська
Скибинецька
Стадницька
Степівська
Тайницька
Теліжиненька
Черепинська
Кожанська 3224955600 смт Кожанка Кожанська Фастівський район
Волицька
Дмитрівська
Малополовецька
Пилипівська
Скригалівська
Триліська
Яхнівська
Томашівська 3224986201 с. Томашівка Томашівська
Великогуляківська
Вільнянська (Макарівський район)
Дідівщинська
Дорогинська
Пришивальницька
Соснівська (Макарівський район)
Яготинська 3225510100 м. Яготин Яготинська Яготинський район
Богданівська
Годунівська
Двірківщинська
Жоравська
Засупоївська
Капустинська
Кулябівська
Лемешівська
Лозовоярівська
Ничипорівська
Панфильська
Райківщинська
Сотниківська
Сулимівська
Супоївська
Фарбованська
Червонівська
Черняхівська
Березанська 3210400000 м. Березань Березанська м. Березань
Лехнівська (Баришівський район)
Недрянська (Баришівський район)
Пилипчанська (Баришівський район)
Садівська (Баришівський район)
Ярешківська (Баришівський район)
Яблунівська (Баришівський район)
Білоцерківська 3210300000 м. Біла Церква Білоцерківська м. Біла Церква
Вільнотарасівська
Глушківська
Дроздівська
Пилипчанська
Піщанська
Томилівська
Сидорівська
Терезинська
Храпачівська
Шкарівська
Бориспільська 3210500000 м. Бориспіль Бориспільська м. Бориспіль
Глибоцька
Іванківська
Кучаківська
Любарецька
Рогозівська
Сеньківська
Броварська 3210600000 м. Бровари Броварська м. Бровари
Княжицька
Требухівська
Бучанська 3210800000 м. Буча Бучанська м. Буча
Бабинецька (Бородянський район)
Блиставицька (Бородянський район)
Ворзельська (м. Ірпінь)
Гаврилівська (Вишгородський район)
Здвижівська (Бородянський район)
Луб’янська (Бородянський район)
Мироцька (Києво-Святошинський район)
Синяківська (Вишгородський район)
Васильківська 3210700000 м. Васильків Васильківська м. Васильків
Барахтівська
Великобугаївська
Великовільшанська
Застугнянська
Здорівська
Кодаківська
Луб’янська
Митницька
Погребівська
Тростинська
Яцьківська
Шевченківська
Гостомельська 3210945900 смт Гостомель Гостомельська м. Ірпінь
Горенська (Києво-Святошинський район)
Озерська (Бородянський район)
Ірпінська 3210900000 м. Ірпінь Ірпінська
Козинцівська Михайлівсько-Рубежівська (Києво-Святошинський район)
Коцюбинська 3210946200 смт Коцюбинське Коцюбинська
Обухівська 3211600000 м. Обухів Обухівська м. Обухів
Германівська
Григорівська
Дерев’янська
Деремезнянська
Долинська
Копачівська
Красненська Перша
Краснослобідська
Маловільшанська
Нещерівська
Перегонівська
Першотравенська
Семенівська
Переяславська 3211000000 м. Переяслав Переяславська м. Переяслав
Великокаратульська
Вовчківська
Гайшинська
Гланишівська
Дем’янецька
Мазінська
Ржищівська 3211300000 м. Ржищів Ржищівська м. Ржищів
Балико-Щучинська (Кагарлицький район)
Великоприцьківська (Кагарлицький район)
Гребенівська (Кагарлицький район)
Грушівська (Миронівський район)
Кузьминецька (Кагарлицький район)
Малобукринська (Миронівський район)
Півецька (Кагарлицький район)
Піївська (Миронівський район)
Стайківська (Кагарлицький район)
Стрітівська (Кагарлицький район)
Яблунівська (Кагарлицький район)
Славутицька 3211500000 м. Славутич Славутицька м. Славутич
Фастівська 3211200000 м. Фастів Фастівська м. Фастів
Борівська
Бортниківська
Великоснітинська
Веприцька
Малоснітинська
Мотовилівська
Мотовилівськослобідська
Оленівська
Фастівецька
Кіровоградська область
Благовіщенська 3525510100 м. Благовіщенське Благовіщенська Благовіщенський район
Богданівська
Великотроянівська
Вільхівська
Грушківська
Данилово-Балківська
Йосипівська
Кам’янобрідська
Кам’янокриничанська
Лозуватська
Луполівська
Мечиславська
Новоселицька
Розношенська
Сабатинівська
Синицівська
Синьківська
Шамраївська
Бобринецька 3520810100 м. Бобринець Бобринецька Бобринецький район
Червонодолинська
Кетрисанівська 3520883801 с. Кетрисанівка Кетрисанівська
Апрелівська
Благодатненська
Бобринківська
Буховецька
Василівська
Верхньоінгульська
Веселівська
Витязівська
Златопільська
Костомарівська
Кривоносівська
Мар’янівська
Миколо-Бабанська
Новоградівська
Новомиколаївська
Олексіївська
Павлогірківська
Рощахівська
Солонцюватська
Сугокліївська
Тарасівська
Чарівненська
Федіївська
Вільшанська 3524355100 смт Вільшанка Вільшанська Вільшанський район
Березовобалківська
Бузникуватська
Вівсяниківська
Добрівська
Добрянська
Дорожинська
Йосипівська
Коритно-Забузька
Куцобалківська
Маловільшанська
Плоско-Забузька
Станкуватська
Чистопільська
Гайворонська 3521110100 м. Гайворон Гайворонська Гайворонський район
Бандурівська
Берестягівська
Вікнинська
Долинівська
Казавчинська
Мощенська
Покровська
Солгутівська
Соломіївська
Тополівська
Хащуватська
Червоненська
Заваллівська 3521155300 смт Завалля Заваллівська
Жакчицька
Могильненська
Сальківська
Таужненська
Чемерпільська
Голованівська 3521455100 смт Голованівськ Голованівська Голованівський район
Вербівська
Грузька
Ємилівська
Журавлинська
Клинівська
Красногірська
Межирічківська
Молдовська
Наливайківська
Роздольська
Розкішненська
Свірнівська
Троянська
Шепилівська
Перегонівська 3521486001 с. Перегонівка Перегонівська
Лебединська
Крутеньківська
Семидубська
Побузька 3521455500 смт Побузьке Побузька
Липовеньківська
Люшнюватська
Капітанська
Пушківська
Сухоташлицька (Вільшанський район)
Добровеличківська 3521755100 смт Добровеличківка Добровеличківська Добровеличківський район
Дружелюбівська
Братолюбівська
Гнатівська
Карбівська
Липнязька
Марківська
Новолутківська
Олександрівська
Тернівська
Троянська
Юр’ївська
Піщанобрідська 3521785301 с. Піщаний Брід Піщанобрідська
Глинянська
Любомирська
Миколаївська
Олексіївська
Перчунівська
Червонополянська
Помічнянська 3521710300 м. Помічна Помічнянська міська
Помічнянська сільська (Новоукраїнський район)
Тишківська 3521786001 с. Тишківка Тишківська
Гаївська
Федорівська
Долинська 3521910100 м. Долинська Долинська Долинський район
Березівська
Богданівська
Лаврівська
Маловодянська
Молодіжненська
Новогригорівська Друга
Новогригорівська Перша
Новоолександрівська
Олександрівська
Першотравнева
Суходільська
Гурівська 3521982501 с. Гурівка Гурівська
Братолюбівська
Боківська
Варварівська
Василівська
Іванівська
Пишненська
Дмитрівська 3522281501 с. Дмитрівка Дмитрівська Знам’янський район
Іванковецька
Макариська
Цибулівська
Суботцівська 3522286301 с. Суботці Суботцівська
Богданівська
Володимирівська
Казарнянська
Мошоринська
Трепівська
Компаніївська 3522855100 смт Компаніївка Компаніївська Компаніївський район
Виноградівська
Водянська
Гарманівська
Голубієвицька
Губівська
Коротякська
Лозуватська
Мар’ївська
Нечаївська
Першотравенська
Петрівська
Полтавська
Сасівська
Софіївська
Червоновершківська
Червонослобідська
Соколівська 3522587201 с. Соколівське Соколівська Кропивницький район
Вишняківська
Вільненська
Диминська (Новоукраїнський район)
Іванівська
Івано-Благодатненська
Карлівська
Миколаївська
Назарівська
Первозванівська 3522586601 с. Первозванівка Первозванівська
Гаївська
Бережинська
Калинівська
Клинцівська
Покровська
Степова
Федорівська
Великосеверинівська 3522581201 с. Велика Северинка Великосеверинівська
Високобайрацька
Оситнязька
Созонівська
Аджамська 3522580301 с. Аджамка Аджамська
Веселівська
Новоолександрівська
Червоноярська
Катеринівська 3522585802 с. Катеринівка Обознівська
Володимирівська
Грузьківська
Могутненська
Овсяниківська
Олексіївська
Маловисківська 3523110100 м. Мала Виска Маловисківська Маловисківський район
Лозуватська
Мануйлівська
Миролюбівська
Олександрівська
Паліївська
Первомайська
Смолінська 3523155700 смт Смоліне Смолінська
Березівська
Копанська
Нововознесенська
Новогригорівська
Хмелівська
Якимівська
Злинська 3523181601 с. Злинка Злинська
Плетеноташлицька
Розсохуватська
Мар’янівська 3523181201 с. Велика Виска Великовисківська
Веселівка (Новомиргородський район)
Мар’янівська
Оникіївська
Новгородківська 3523455100 смт Новгородка Новгородківська Новгородківський район
Верблюзька
Вершино-Кам’янська
Інгуло-Кам’янська
Куцівська
Митрофанівська
Новоандріївська
Новомиколаївська
Петрокорбівська
Спасівська
Тарасівська
Надлацька 3523682901 с. Надлак Надлацька Новоархангельський район
Вільшанська
Іванівська
Кальниболотська
Покровська
Новоархангельська 3523655100 смт Новоархангельськ Новоархангельська
Ганнівська
Кам’янецька
Мар’янівська
Свердликівська
Скалівська
Скалівсько-Хутірська
Торговицька
Підвисоцька 3523684201 с. Підвисоке Підвисоцька
Копенкуватська
Мартинівська
Небелівська
Нерубайська
Покотилівська
Розсохуватецька
Тернівська
Ятранська
Новомиргородська 3523810100 м. Новомиргород Новомиргородська Новомиргородський район
Дібрівська
Йосипівська
Кам’янська
Канізька
Капітанівська
Коробчинська
Костянтинівська
Листопадівська
Мар’ївська
Мартоноська
Миролюбівська
Оситнязька
Оситнянська
Панчівська
Петроострівська
Пурпурівська
Рубаномостівська
Тишківська
Туріянська
Шпаківська
Новоукраїнська 3524010100 м. Новоукраїнка Новоукраїнська Новоукраїнський район
Захарівська
Мар’янопільська
Сотницькобалківська
Фурманівська
Рівнянська 3524085601 с. Рівне Рівнянська
Іванівська
Комишуватська
Малопомічнянська
Малотимошівська
Новоєгорівська
Семенастівська
Ганнівська 3524080301 с. Ганнівка Ганнівська
Григорівська
Шишкинська
Кропивницька
Приютівська
Глодоська 3524080601 с. Глодоси Глодоська
Лісківська
Новомиколаївська
Олександрівська 3520555100 смт Олександрівка Олександрівська Олександрівський район
Бірківська
Бовтиська
Букварська
Веселівська
Вищеверещаківська
Голиківська
Єлизаветградківська
Івангородська
Красносілківська
Красносільська
Лісівська
Михайлівська
Несватківська
Підлісненська
Родниківська
Розумівська
Соснівська
Ставидлянська
Староосотська
Триліська
Цвітненська
Ясинівська
Новопразька 3520355400 смт Нова Прага Новопразька Олександрійський район
Світлопільська
Шарівська
Пантазіївська (Знам’янський район)
Попельнастівська 3520385501 с. Попельнасте Попельнастівська
Дівоче-Пільська Добронадіївська
Долинська
Куколівська
Михайлівська Олександрівська
Травневська
Улянівська
Червонокам’янська Щасливська
Приютівська 3520355800 смт Приютівка Приютівська
Андріївська
Войнівська
Косівська
Костянтинівська
Лікарівська
Недогарська
Новоселівська
Протопопівська
Пантаївська 3510345600 смт Пантаївка Пантаївська
Бандурівська
Диківська (Знам’янський район)
Онуфріївська 3524655100 смт Онуфріївка Онуфріївська Онуфріївський район
Василівська
Вишнівцівська
Деріївська
Зибківська
Камбурліївська
Куцеволівська
Мар’ївська
Млинківська
Омельницька
Павлиська
Попівська
Успенська
Петрівська 3524955100 смт Петрове Петрівська Петрівський район
Богданівська
Водянська
Ганнівська
Зеленська
Іванівська
Іскрівська
Йосипівська
Козацька
Луганська
Червонокостянтинівська
Новостародубська
Балахівська
Малинівська
Чечеліївська
Великоандрусівська 3525280501 с. Велика Андрусівка Великоандрусівська Світловодський район
Глинська
Григорівська
Захарівська
Іванівська
Микільська
Подорожненська
Федірківська
Устинівська 3525855100 смт Устинівка Устинівська Устинівський район
Березівська
Брусівська
Ганно-Леонтовичівська
Ганно-Требинівська
Докучаєвська
Інгульська
Криничненська
Криничуватська
Лебединська
Новоігорівська
Олександрівська
Седнівська
Сонцівська
Степанівська
Знам’янська 3510600000 м. Знам’янка Знам’янська м. Знам’янка
Знам’янська Друга
Петрівська
Кропивницька 3510100000 м. Кропивницький Кропивницька м. Кропивницький
Новенська
Олександрійська 3510300000 м. Олександрія Олександрійська міська м. Олександрія
Головківська
Звенигородська
Ізмайлівська
Олександрійська селищна
Світловодська 3510900000 м. Світловодськ Світловодська м. Світловодськ
Власівська
Великоскельовська
Миронівська
Озерська
Павлівська
Луганська область
Біловодська 4420655100 смт Біловодськ Біловодська Біловодський район
Бараниківська
Брусівська
Городищенська
Данилівська
Євсузька
Кононівська
Литвинівська
Нижньобараниківська
Новолимарівська
Новоолександрівська
Плугатарська
Семикозівська
Шуліківська
Білокуракинська 4420955100 смт Білокуракине Білокуракинська Білокуракинський район
Бунчуківська
Дем’янівська
Курячівська
Лизинська
Нещеретівська
Олександропільська
Олексіївська
Павлівська
Просторівська
Тимошинська
Лозно-Олександрівська 4420955700 смт Лозно-Олександрівка Лозно-Олександрівська
Вівчарівська (Троїцький район)
Мирненська
Привільська (Троїцький район)
Солідарненська
Шарівська
Красноріченська 4421655400 смт Красноріченське Красноріченська Кремінський район
Бараниківська
Макіївська
Невська
Нововодянська
Новоолександрівська
Кремінська 4421610100 м. Кремінна Кремінська
Новокраснянська
Червонопопівська
Лутугинська 4422210100 м. Лутугине Лутугинська Лутугинський район
Білоріченська
Волнухинська
Врубівська
Георгіївська
Іллірійська
Кам’янська
Оріхівська
Першозванівська
Успенська
Челюскінська
Марківська 4422555100 смт Марківка Марківська Марківський район
Бондарівська
Гераськівська
Кабичівська
Краснопільська
Кризька
Ліснополянська
Просянська
Сичанська
Міловська 4422855100 смт Мілове Міловська Міловський район
Великоцька
Зориківська
Микільська
Морозівська
Мусіївська
Новострільцівська
Стрільцівська
Новоайдарська 4423155100 смт Новоайдар Новоайдарська Новоайдарський район
Бахмутівська
Гречишкинська
Денежниківська
Дмитрівська
Колядівська
Муратівська
Новоохтирська
Олексіївська
Побєдівська
Райгородська
Співаківська
Штормівська
Щастинська 4423110100 м. Щастя Щастинська
Передільська (Станично-Луганський район)
Петропавлівська (Станично-Луганський район)
Трьохізбенська
Білолуцька 4423355300 смт Білолуцьк Білолуцька Новопсковський район
Козлівська
Можняківська
Новобілянська
Павленківська
Танюшівська
Новопсковська 4423355100 смт Новопсков Новопсковська
Ганусівська
Донцівська
Заайдарівська
Закотненська
Кам’янська
Новорозсошанська
Пісківська
Риб’янцівська
Рогівська
Осинівська
Гірська 4423810500 м. Гірське Гірська Попаснянський район
Золотівська
Кримська (Новоайдарський район)
Нижненська
Новотошківська
Тошківська
Попаснянська 4423810100 м. Попасна Попаснянська
Врубівська
Комишуваська
Троїцька
Коломийчиська 4424082001 с. Коломийчиха Коломийчиська Сватівський район
Ковалівська
Куземівська
Райгородська
Стельмахівська
Нижньодуванська 4424055400 смт Нижня Дуванка Нижньодуванська
Верхньодуванська
Новочервоненська (Троїцький район)
Оборотнівська
Преображенська
Тарасівська (Троїцький район)
Сватівська 4424010100 м. Сватове Сватівська
Гончарівська
Круглівська
Маньківська
Мілуватська
Містківська
Новомикільська (Кремінський район)
Петрівська
Рудівська
Свистунівська
Травнівська
Зимогір’ївська 4424510300 м. Зимогір’я Зимогір’ївська Слов’яносербський район
Лозівська
Лотиківська
Родаківська
Слов’яносербська
Смілянська
Степівська
Хорошенська
Нижньотеплівська 4424883501 с. Нижньотепле Нижньотеплівська Станично-Луганський район
Великочернігівська
Верхньобогданівська
Сотенська
Теплівська
Станично-Луганська 4424855100 смт Станиця Луганська Станично-Луганська
Валуйська
Вільхівська
Комишненська
Широківська 4424887001 с-ще Широкий Широківська
Гарасимівська
Красноталівська
Розквітненська
Талівська
Чугинська
Старобільська 4425110100 м. Старобільськ Старобільська Старобільський район
Верхньопокровська
Калмиківська
Курячівська
Лиманська
Новоборівська
Нижньопокровська
Половинкинська
Підгорівська
Світлівська
Титарівська
Чмирівська 4425186501 с. Чмирівка Чмирівська
Бутівська
Веселівська
Вишнева
Караяшницька
Садківська
Шпотинська
Шульгинська 4425187501 с. Шульгинка Шульгинська
Байдівська
Малохатська
Хворостянівська
Троїцька 4425455100 смт Троїцьке Троїцька Троїцький район
Арапівська
Багачанська
Воєводська
Демино-Олександрівська
Лантратівська
Новознам’янська
Новоолександрівська
Покровська
Розпасіївська
Розсипненська
Тимонівська
Тополівська
Яменська
Алчевська 4411200000 м. Алчевськ Алчевська м. Алчевськ
Адріанопільська (Перевальський район)
Артемівська (Перевальський район)
Білівська (Лутугинський район)
Бугаївська (Перевальський район)
Городищенська (Перевальський район)
Зоринська (Перевальський район)
Комісарівська (Перевальський район)
Малоіванівська (Перевальський район)
Михайлівська (Перевальський район)
Перевальська (Перевальський район)
Петрівська (Перевальський район)
Селезнівська (Перевальський район)
Фащівська (Перевальський район)
Центральна (Перевальський район)
Чорнухинська (Попаснянський район)
Юр’ївська (Лутугинський район)
Ящиківська (Перевальський район)
Антрацитівська 4410300000 м. Антрацит Антрацитівська м. Антрацит
Боково-Платівська
Верхньонагольчицька
Дубівська
Дяківська
Єсаулівська
Кам’янська
Кріпенська
Нижньонагольчицька
Рафайлівська
Червонополянська
Щотівська
Ясенівська (м. Ровеньки)
Довжанська 4412700000 м. Довжанськ Свердловська м. Довжанськ
Бірюківська
Володарська
Дар’їно-Єрмаківська
Калінінська
Кленова (м. Ровеньки)
Комсомольська
Ленінська
Матвіївська
Медвежанська
Нагольно-Тарасівська (м. Ровеньки)
Новоборовицька
Новодар’ївська (м. Ровеньки)
Олександрівська
Провальська
Червонопартизанська
Шахтарська
Кадіївська 4413100000 м. Кадіївка Стаханівська м. Кадіївка
Алмазнянська
Березівська (Попаснянський район)
Брянківська (м. Брянка)
Весняненська (Слов’яносербський район)
Голубівська (Попаснянський район)
Донецька (м. Голубівка)
Ірмінська
Калинівська (Попаснянський район)
Кіровська (м. Голубівка)
Первомайська (м. Первомайськ)
Фрунзенська (Слов’яносербський район)
Червоногвардійська (м. Голубівка)
Червонопрапорська (Перевальський район)
Южно-Ломуватська (м. Брянка)
Лисичанська 4411800000 м. Лисичанськ Лисичанська м. Лисичанськ
Білогорівська (Попаснянський район)
Вовчоярівська (Попаснянський район)
Малорязанцівська (Попаснянський район)
Мирнодолинська (у складі смт Мирна Долина, с. Біла Гора, с-ща Лоскутівка, с-ща Підлісне, с. Рай-Олександрівка, с. Устинівка (Попаснянський район)
Новодружеська
Привільська
Луганська 4410100000 м. Луганськ Луганська м. Луганськ
Веселогірська (Слов’яносербський район)
Веселотарасівська (Лутугинський район)
Жовтенська (Слов’яносербський район)
Металістська (Слов’яносербський район)
Миколаївська (Станично-Луганський район)
Олександрівська
Розкішнянська (Лутугинський район)
Фабричненська (Лутугинський район)
Ювілейна
Ровеньківська 4412300000 м. Ровеньки Ровеньківська м. Ровеньки
Благівська
Бобриківська (Антрацитівський район)
Кошарська (Антрацитівський район)
Дзержинська
Михайлівська
Пролетарська
Ребриківська (Антрацитівський район)
Рубіжанська 4412500000 м. Рубіжне Рубіжанська м. Рубіжне
Булгаківська (Кремінський район)
Варварівська (Кремінський район)
Голубівська (Кремінський район)
Кудряшівська (Кремінський район)
Михайлівська (Кремінський район)
Сєвєродонецька 4412900000 м. Сєвєродонецьк Сєвєродонецька м. Сєвєродонецьк
Борівська
Боровенська (Кремінський район)
Єпіфанівська (Кремінський район)
Мирнодолинська (Попаснянський район)
Новоастраханська (Кремінський район)
Сиротинська
Смолянинівська (Новоайдарський район)
Чабанівська (Новоайдарський район)
Молодогвардійська 4411470400 м. Молодогвардійськ Молодогвардійська м. Сорокине
Великологівська
Енгельсівська
Мирненська
Новоганнівська
Новоолександрівська
Новосвітлівська
Самсонівська
Сімейкинська
Хрящуватенська
Сорокинська 4411400000 м. Сорокине Краснодонська міська
Білоскелюватська
Великосуходільська
Верхньогарасимівська
Верхньошевирівська
Давидо-Микільська
Ізваринська
Краснодонська селищна
Пархоменківська
Поріченська
Сєверна
Суходільська
Урало-Кавказька
Хрустальненська 4411600000 м. Хрустальний Краснолуцька м. Хрустальний
Вахрушівська
Запорізька
Іванівська (Антрацитівський район)
Краснокутська (Антрацитівський район)
Краснолуцька (Антрацитівський район)
Маломиколаївська (Антрацитівський район)
Микитівська (Антрацитівський район)
Міусинська
Петровська
Софіївська
Фащівська (Антрацитівський район)
Хрустальненська
Штерівська
Львівська область
Бродівська 4620310100 м. Броди Бродівська Бродівський район
Гаївська
Комарівська
Лешнівська
Пониквянська
Пониковицька
Смільнівська
Суховільська
Шнирівська
Язлівчицька
Станіславчицька
Заболотцівська 4620382001 с. Заболотці Заболотцівська
Підгорецька
Ражнівська
Ясенівська
Підкамінська 4620355400 смт Підкамінь Підкамінська
Батьківська
Вербівчицька
Голубицька
Маркопільська
Наквашанська
Паликоровівська
Пеняківська
Поповецька
Черницька
Буська 4620610100 м. Буськ Буська Буський район
Боложинівська
Гумниська
Заводська
Кізлівська
Купченська
Кутівська
Милятинська
Новосілківська
Ожидівська
Олеська
Побужанська
Соколянська
Топорівська
Чанизька
Яблунівська
Переволочнянська
Соколівська
Тур’янська
Красненська 4620655300 смт Красне Красненська
Андріївська
Балучинська
Бортківська (Золочівський район)
Задвірська
Куткірська
Полтв’янська
Сторонибабська
Утішківська
Великолюбінська 4620955300 смт Великий Любінь Великолюбінська Городоцький район
Завидовицька
Коропузька
Городоцька 4620910100 м. Городок Городоцька
Бартатівська
Братковицька
Галичанівська
Добрянська
Долинянська
Керницька
Мильчицька
Мшанська
Повітненська
Речичанська
Родатицька
Тучапська
Угрівська
Шоломиничівська
Градівська
Дубаневицька
Комарнівська 4620910400 м. Комарно Комарнівська
Бучалівська
Грімненська
Кліцьківська
Монастирецька
Новосільська
Переможненська
Підзвіринецька
Татаринівська
Тулиголівська
Меденицька 4621255400 смт Меденичі Меденицька Дрогобицький район
Летнянська
Опарівська
Волощанська
Вороблевицька
Грушівська
Довжанська
Літинська
Ріпчицька
Ролівська
Солонська
Верхньодорожівська
Гніздичівська 4621555300 смт Гніздичів Гніздичівська Жидачівський район
Лівчицька
Рудянська
Облазницька
Жидачівська 4621510100 м. Жидачів Жидачівська
Бережницька
Вільховецька
Зарічанська
Млиниська (у складі с. Млиниська, с. Смогів)
Журавненська 4621555600 смт Журавно Журавненська
Володимирецька
Зарічненська
Любшанська
Мельницька
Монастирецька
Сидорівська
Чертізька
Ходорівська 4621510500 м. Ходорів Ходорівська
Бортниківська
Вербицька
Вибранівська
Грусятицька
Дев’ятниківська
Жирівська
Загірочківська
Молодинчецька
Отиневицька
Піддністрянська
Чорноострівська
Млиниська (у складі с. Голешів, с. Лапшин)
Добросинсько-Магерівська 4622783201 с. Добросин Добросинська Жовківський район
Магерівська
Замківська
Кам’яногірська
Підліссянська
Погариська
Бишківська
Кунинська
Лавриківська
Жовківська 4622710100 м. Жовква Жовківська
Воле-Висоцька
Глинська
Зіболківська
Крехівська
Мацошинська
Мокротинська
Новоскварявська
Сопошинська
Староскварявська
Туринківська
Деревнянська
Замочківська
Кулявська
Любельська
Куликівська 4622755600 смт Куликів Куликівська
Артасівська
Великодорошівська
Надичівська
Смереківська
Рава-Руська 4622710400 м. Рава-Руська Рава-Руська
Волицька
Гійченська
Дев’ятирська
Забірська
Липницька
Потелицька
Річківська
Новокам’янська
Глинянська 4621810200 м. Глиняни Глинянська Золочівський район
Великополюхівська
Заставнянська
Куровицька
Перегноївська
Підгайчиківська
Словітська
Золочівська 4621810100 м. Золочів Золочівська
Білокамінська
Вороняцька
Гончарівська
Єлиховицька
Княжівська
Колтівська
Підгородненська
Підлипецька
Почапівська
Руда-Колтівська
Сасівська
Скварявська
Струтинська
Ясеновецька
Червоненська
Великовільшаницька
Гологірська
Новосілківська
Поморянська 4621855600 смт Поморяни Поморянська
Бібщанська
Жуківська
Коропецька
Полянська
Ремезівцівська
Сновицька
Шпиколоська
Добротвірська 4622155300 смт Добротвір Добротвірська Кам’янка-Бузький район
Незнанівська
Полоничнівська
Сілецька
Стародобротвірська
Жовтанецька 4622183301 с. Жовтанці Жовтанецька
Великоколоднівська
Вирівська
Ременівська
Кам’янка-Бузька 4622110100 м. Кам’янка-Бузька Кам’янка-Бузька
Батятицька
Желдецька
Зубівмостівська
Прибужанівська
Дернівська
Стрептівська
Новояричівська 4622155600 смт Новий Яричів Новояричівська
Банюнинська
Великосілківська
Дідилівська
Запитівська
Неслухівська
Старояричівська
Убинівська
Борщовицька (Пустомитівський район)
Пикуловичівська (Пустомитівський район)
Миколаївська 4623010100 м. Миколаїв Миколаївська Миколаївський район
Більченська
Великогорожанська
Гонятичівська
Дроговизька
Колодрубівська
Криницька
Новосілко-Опарська
Раделицька
Рудниківська
Гірська
Розвадівська 4623086801 с. Розвадів Розвадівська
Веринська
Крупська
Пісочненська
Київецька
Держівська
Тростянецька 4623081205 с. Тростянець Бродківська
Демнянська
Красівська
Стільська
Тернопільська
Мостиська 4622410100 м. Мостиська Мостиська Мостиський район
Арламівськоволянська
Берегівська
Годинівська
Крисовицька
Липниківська
Підлісківська
Пнікутська
Раденицька
Стоянцівська
Твіржанська
Гостинцівська
Чернівська
Малнівська
Малнівськоволянська
Соколянська
Зав’язанцівська
Крукеницька
Хлиплівська
Судововишнянська 4622410500 м. Судова Вишня Судововишнянська
Дмитровицька
Довгомостиська
Дидятицька
Маломокрянська
Шегинівська 4622487901 с. Шегині Шегинівська
Балицька
Гусаківська
Поповицька
Мишлятицька
Хідновицька
Золотковицька
Тщенецька
Мостиська Друга
Бібрська 4623310300 м. Бібрка Бібрська Перемишлянський район
Великоглібовицька
Ланівська
Романівська
Свірзька
Стрілківська
Соколівська (Жидачівський район)
Суходільська
Новострілищанська (Жидачівський район)
Баковецька (Жидачівський район)
Кніселівська (Жидачівський район)
Перемишлянська 4623310100 м. Перемишляни Перемишлянська
Бачівська
Болотнянська
Борщівська
Брюховицька
Вовківська
Добряницька
Дусанівська
Іванівська
Кореличівська
Коросненська
Лагодівська
Липовецька
Осталовицька
Подусільнянська
Подусівська
Станимирська
Ушковичівська
Білецька
Вишнівчицька
Дунаївська
Чемеринецька
Давидівська 4623682401 с. Давидів Давидівська Пустомитівський район
Винничківська
Звенигородська
Кротошинська
Миколаївська
Пасіки-Зубрицька
Старосільська
Чишківська
Зимноводівська 4623681601 с. Зимна Вода Зимноводівська
Лапаївська
Скнилівська
Суховільська (Городоцький район)
Мурованська 4623686902 с. Муроване Сороко-Львівська
Гамаліївська
Ямпільська
Оброшинська 4623684901 с. Оброшине Оброшинська
Ставчанська
Конопницька
Підберізцівська 4623685301 с. Підберізці Підберізцівська
Верхньобілківська Миклашівська
Чижиківська
Чорнушовицька
Пустомитівська 4623610100 м. Пустомити Пустомитівська
Містківська
Семенівська
Сокільницька 4623686401 с. Сокільники Сокільницька
Годовицько-Басівська
Солонківська 4623686601 с. Солонка Солонківська
Зубрянська
Поршнянська
Раковецька
Вовківська
Жирівська
Щирецька 4623655500 смт Щирець Щирецька
Гуменецька
Дмитрівська
Пісківська
Соколівська
Лопатинська 4623955400 смт Лопатин Лопатинська Радехівський район
Березівська
Нивицька
Кустинська
Хмільнівська
Барилівська
Завидчанська
Куликівська
Миколаївська
Сморжівська
Стремільченська
Увинська
Радехівська 4623910100 м. Радехів Радехівська
Бишівська
Кривецька
Немилівська
Оглядівська
Пиратинська
Синьківська
Середпільцівська
Сушнівська
Тетевчицька
Вузлівська
Дмитрівська
Корчинська
Нововитківська
Павлівська
Половецька
Розжалівська
Станинська
Стоянівська
Яструбичівська
Бісковицька 4624280601 с. Бісковичі Бісковицька Самбірський район
Верховецька
Викотівська
Воле-Баранецька
Воютицька
Лютовиська (Старосамбірський район)
П’яновицька
Садковицька
Сусідовицька (Старосамбірський район)
Новокалинівська 4624210300 м. Новий Калинів Новокалинівська
Великобілинська
Гординянська
Калинівська
Корналовицька
Бабинська
Корницька
Містковицька
Дублянська
Великоозиминська
Лукавська
Ралівська 4624287201 с. Ралівка Ралівська
Городищенська
Кульчицька
Чуквянська
Блажівська
Вільшаницька
Монастирецька
Рудківська 4624210400 м. Рудки Рудківська
Підгайчиківська
Погірцівська
Сусолівська
Чайковицька
Вощанцівська
Михайлевицька
Никловицька
Новосілко-Гостиннівська
Роздільненська
Луківська
Купновицька
Вишнянська (Городоцький район)
Козівська 4624583001 с. Козьова Козівська Сколівський район
Завадківська
Задільська
Росохацька
Довжківська
Орявська
Плав’янська
Риківська
Тухольківська
Верхнячківська
Жупанівська
Климецька
Сможенська
Красненська (Турківський район)
Мохнатська (Турківський район)
Сколівська 4624510100 м. Сколе Сколівська
Верхньосиньовидненська
Гребенівська
Кам’янська
Коростівська
Корчинська
Крушельницька
Нижньосиньовидненська
Підгородецька
Труханівська
Ямельницька
Славська 4624555700 смт Славське Славська
Волосянківська
Либохорівська
Нижньорожанська
Головецька
Лавочненська
Опорецька
Тухлянська
Хітарська
Белзька 4624810300 м. Белз Белзька Сокальський район
Ванівська
Домашівська
Жужелянська
Карівська
Корчівська
Мурованська
Угнівська
Хлівчанська
Великомостівська 4624810600 м. Великі Мости Великомостівська
Бутинська
Двірцівська
Реклинецька
Боянецька (Жовківський район)
Купичвільська (Жовківський район)
Сокальська 4624810100 м. Сокаль Сокальська
Боб’ятинська
Варязька
Волицька
Жвирківська
Княжівська
Лучицька
Опільська
Перв’ятицька
Переспівська
Поторицька
Савчинська
Свитазівська
Скоморохівська
Смиківська
Стенятинська
Тартаківська
Телязька
Тудорковичівська
Хоробрівська
Добромильська 4625110300 м. Добромиль Добромильська Старосамбірський район
Княжпільська
Солянуватська
Тернавська
Міженецька
Дроздовицька
Новоміська
Болозівська
Грушатицька
Конівська
Нижанковицька
Боршевицька
Трушевицька
Старосамбірська 4625110100 м. Старий Самбір Старосамбірська
Старосолянська
Білицька
Великолінинська
Великосільська
Волошинівська
Волянська
Страшевицька
Стрільбицька
Тершівська
Торчиновицька
Стрілківська 4625185701 с. Стрілки Стрілківська
Верхньолужоцька
Головецька
Грозівська
Мшанецька
Ріп’янська
Тисовицька
Топільницька
Тур’ївська
Ясенице-Замківська
Хирівська 4625110700 м. Хирів Хирівська
Великосушицька
Мурованська
Скелівська
Слохинівська
Старявська
Терлівська
Чаплівська
Грабовецько-Дулібівська 4625382001 с. Дуліби Дулібівська Стрийський район
Грабовецька
Довголуцька
Конюхівська
Монастирецька
Гірненська
Любинцівська
Нижньостинавська
Стинавська
Боринська 4625555300 смт Бориня Боринська Турківський район
Бітлянська
Верхненська
Карпатська
Нижньовисоцька
Риківська
Сянківська
Верхньовисоцька
Верхньогусиненська
Комарницька
Кривківська
Либохорська
Нижньояблунська
Верхньояблунська
Нижньотурівська
Шандровецька
Боберківська (у складі с. Боберка)
Турківська 4625510100 м. Турка Турківська
Вовченська
Завадівська
Ільницька
Ісаївська
Лімнянська
Присліпська
Розлуцька
Хащівська
Шум’яцька
Явірська
Ясеницька
Боберківська (у складі с. Дністрик-Дубовий)
Івано-Франківська 4625855300 смт Івано-Франкове Івано-Франківська Яворівський район
Бірківська
Великопільська
Вороцівська
Домажирська
Лозинська
Мальчицівська
Порічанська
Ясниська
Новояворівська 4625810500 м. Новояворівськ Новояворівська
Бердихівська
Добростанівська
Кам’янобрідська
Мужиловичівська
Прилбичівська
Старичівська
Терновицька
Шклівська
Яворівська 4625810100 м. Яворів Яворівська
Бунівська
Віжомлянська
Залузька
Калинівська
Нагачівська
Наконечнянська
Рогізненська
Чернилявська
Краковецька
Любинська
Свидницька
Немирівська
Верблянська
Дрогомишльська
Завадівська
Середкевичівська
Смолинська
Бориславська 4610300000 м. Борислав Бориславська м. Борислав
Попелівська (Дрогобицький район)
Урізька (Дрогобицький район)
Ясенице-Сільнянська (Дрогобицький район)
Східницька 4610345400 смт Східниця Східницька
Бистрицька-Гірська (Дрогобицький район)
Головська (Турківський район)
Довжанська-Гірська (Дрогобицький район)
Залокотська (Дрогобицький район)
Ластівківська (Турківський район)
Новокропивницька (Дрогобицький район)
Опаківська (Дрогобицький район)
Підбузька (Дрогобицький район)
Рибницька (Дрогобицький район)
Смільнянська (Дрогобицький район)
Старокропивницька (Дрогобицький район)
Дрогобицька 4610600000 м. Дрогобич Дрогобицька м. Дрогобич
Бистрицька
Болехівська
Броницька
Верхньогаївська
Волянська
Дережицька
Добрівлянська
Долішньолужецька
Лішнянська
Медвежанська
Михайлевицька
Нагуєвицька
Нижньогаївська
Почаєвицька
Раневицька
Рихтицька
Снятинська
Стебницька
Ступницька
Унятицька
Львівська 4610100000 м. Львів Львівська м. Львів
Брюховицька
Винниківська
Грибовицька (Жовківський район)
Грядівська (Жовківський район)
Дублянська (Жовківський район)
Зашківська (Жовківський район)
Лисиничівська (Пустомитівський район)
Малехівська (Жовківський район)
Рудненська
Рясне-Руська (Яворівський район)
Моршинська 4610700000 м. Моршин Моршинська м. Моршин
Воля-Задеревацька (Стрийський район)
Долішненська (Стрийський район)
Лисовицька (Стрийський район)
Станківська (Стрийський район)
Новороздільська 4610800000 м. Новий Розділ Новороздільська м. Новий Розділ
Берездовецька (Миколаївський район)
Березинська (Миколаївський район)
Горішненська (Миколаївський район)
Роздільська (Миколаївський район)
Станковецька (Миколаївський район)
Самбірська 4610900000 м. Самбір Самбірська м. Самбір
Стрілковицька
Стрийська 4611200000 м. Стрий Стрийська м. Стрий
Добрівлянська
Добрянська
Миртюківська
Підгірцівська
Дашавська
Загірненська
Йосиповицька
Сихівська
Ходовицька
Подорожненська
Стриганцівська
Нежухівська
Голобутівська
Завадівська
Заплатинська
Ланівська
Стрілківська
Угерська
Вівнянська
Кавська
Лисятицька
П’ятничанська
Дідушицька
Братківцівська
Жулинська
Розгірченська
Семигинівська
Трускавецька 4611500000 м. Трускавець Трускавецька м. Трускавець
Доброгостівська (Дрогобицький район)
Модрицька (Дрогобицький район)
Орівська (Сколівський район)
Станильська (Дрогобицький район)
Уличненська (Дрогобицький район)
Червоноградська 4611800000 м. Червоноград Червоноградська м. Червоноград
Волсвинська (Сокальський район)
Гірницька
Межирічанська (Сокальський район)
Острівська (Сокальський район)
Поздимирська (Радехівський район)
Соснівська (Сокальський район)
Сілецька (Сокальський район)
Миколаївська область
Арбузинська 4820355100 смт Арбузинка Арбузинська Арбузинський район
Агрономійська
Кавунівська
Новокрасненська
Новоселівська
Благодатненська 4820380401 с. Благодатне Благодатненська
Воєводська
Любоіванівська
Новогригорівська
Рябоконевська
Садівська
Семенівська
Баштанська 4820610100 м. Баштанка Баштанська Баштанський район
Добренська
Новоіванівська
Новопавлівська
Новосергіївська
Пісківська
Плющівська
Христофорівська
Явкинська
Інгульська 4820681201 с. Інгулка Інгульська
Доброкриничанська
Костичівська
Лоцкинська
Мар’ївська
Новоолександрівська
Привільненська 4820685301 с. Привільне Привільненська
Єрмолівська
Старогороженська
Кашперо-Миколаївська
Лук’янівська
Березанська 4820955100 смт Березанка Березанська Березанський район
Василівська
Дмитрівська
Калинівська
Краснопільська
Краснянська
Лиманівська
Матіясівська
Ташинська
Щасливська
Коблівська 4820982201 с. Коблеве Коблівська
Анатолівська
Новофедорівська
Рибаківська
Тузлівська
Українська
Березнегуватська 4821155100 смт Березнегувате Березнегуватська Березнегуватський район
Білокриницька
Висунська
Калузька
Лепетиська
Любомирівська
Маліївська
Мурахівська
Нововолодимирівська
Новоочаківська
Новосевастопольська
Новоукраїнська
Озерівська
Сергіївська
Федорівська
Братська 4821455100 смт Братське Братська Братський район
Іванівська
Кривопустоська
Миколаївська
Новокостянтинівська
Новоолександрівська
Петропавлівська
Сергіївська
Улянівська
Шевченківська
Новомар’ївська 4821483901 с. Новомар’ївка Новомар’ївська
Ганнівська
Григорівська
Кам’яно-Костуватська
Костуватська
Миролюбівська
Веселинівська 4821755100 смт Веселинове Веселинівська Веселинівський район
Варюшинська
Зеленівська
Луб’янська
Миколаївська
Новосвітлівська
Подільська
Покровська
Порічанська
Ставківська
Токарівська
Воскресенська 4823355300 смт Воскресенське Воскресенська Вітовський район
Грейгівська
Калинівська
Михайло-Ларинська
Пересадівська
Галицинівська 4823380601 с. Галицинове Галицинівська
Лиманівська
Прибузька
Українська
Мішково-Погорілівська 4823383001 с. Мішково-Погорілове Мішково-Погорілівська
Коларівська
Первомайська 4823355700 смт Первомайське Первомайська
Білозірська
Киселівська (Снігурівський район)
Новомиколаївська
Партизанська
Шевченківська 4823384701 с. Шевченкове Шевченківська
Зеленогайська
Котляревська
Любомирівська  (Снігурівський район)
Мирнівська
Миколаївська
Новокиївська (Снігурівський район)
Полігонівська
Центральна (Снігурівський район)
Бузька 4822080801 с. Бузьке Бузька Вознесенський район
Вознесенська
Григорівська
Таборівська
Дорошівська 4822082601 с. Дорошівка Дорошівська
Білоусівська
Мічурінська
Щербанівська
Олександрівська 4822055200 смт Олександрівка Олександрівська
Воронівська
Трикратівська
Прибужанівська 4822083801 с. Прибужани Прибужанівська
Дмитрівська
Новосілківська
Тімірязєвська
Яструбинівська
Врадіївська 4822355100 смт Врадіївка Врадіївська Врадіївський район
Адамівська
Великовеселівська
Доброжанівська
Іванівська
Краснопільська
Кумарівська
Нововасилівська
Новомихайлівська
Новопавлівська
Покровська
Сирівська
Доманівська 4822755100 смт Доманівка Доманівська Доманівський район
Володимирівська
Зеленоярська
Маринівська
Фрунзенська
Царедарівська
Щасливська
Мостівська 4822783501 с. Мостове Мостівська
Козубівська
Олександрівська
Сухобалківська
Прибузька 4822784001 с. Прибужжя Прибузька
Акмечетська
Богданівська
Єланецька 4823055100 смт Єланець Єланецька Єланецький район
Великосербулівська
Великосолонівська
Водяно-Лоринська
Возсіятська
Калинівська
Малодворянська
Маложенівська
Малоукраїнська
Нововасилівська
Ольгопільська Ясногородська
Володимирівська 4823681401 с. Володимирівка Володимирівська Казанківський район
Олександрівська
Скобелевська
Шевченківська
Казанківська 4823655100 смт Казанка Казанківська
Великоолександрівська
Веселобалківська
Дмитрівська
Дмитро-Білівська
Каширівська
Лагодівська
Миколаївська
Миколо-Гулаківська
Михайлівська
Новоданилівська
Новолазарівська
Новофедорівська
Троїцько-Сафонівська
Кривоозерська 4823955100 смт Криве Озеро Кривоозерська Кривоозерський район
Багачівська
Берізківська
Бурилівська
Великомечетнянська
Гойдаївська
Красненьківська
Кривоозерська
Куряче-Лозівська
Луканівська
Мазурівська
Маломечетнянська
Ониськівська
Очеретнянська
Секретарська
Тридубівська
Веснянська 4824280401 с-ще Весняне Веснянська Миколаївський район
Безводненська
Кир’яківська
Кривобалківська
Надбузька
Петрівська
Нечаянська 4824282701 c. Нечаяне Нечаянська
Данилівська (Березанський район)
Комсомольська
Ольшанська 4824255600 смт Ольшанське Ольшанська
Ковалівська
Трихатська
Шостаківська
Яснополянська
Радсадівська 4824283801 с-ще Радісний Сад Радсадівська
Кіровська
Козирська (Очаківський район)
Степівська 4824284001 с. Степове Степівська
Катеринівська (Веселинівський район)
Криничанська
Кубряцька (Веселинівський район)
Улянівська
Широколанівська (Веселинівський район)
Вільнозапорізька 4824581201 с. Вільне Запоріжжя Вільнозапорізька Новобузький район
Новополтавська
Новоюр’ївська
Новохристофорівська
Шевченківська
Новобузька 4824510100 м. Новий Буг Новобузька
Новомихайлівська
Розанівська
Софіївська 4824585001 с. Софіївка Софіївська
Баратівська
Березнегуватська
Кам’янська
Новомиколаївська
Костянтинівська 4824883401 с. Костянтинівка Костянтинівська Новоодеський район
Гур’ївська
Баловненська
Кандибинська
Новопетрівська
Себинська
Новоодеська 4824810100 м. Нова Одеса Новоодеська
Дільнична
Димівська
Михайлівська
Новосафронівська
Підлісненська
Троїцька
Сухоєланецька 4824885201 с. Сухий Єланець Сухоєланецька
Антонівська
Бузька
Воронцівська
Новошмідтівська
Куцурубська 4825182201 с. Куцуруб Куцурубська Очаківський район
Іванівська
Дмитрівська
Острівська
Парутинська
Солончаківська
Чорноморська 4825184801 с. Чорноморка Чорноморська
Кам’янська
Рівненська
Кам’яномостівська 4825482201 с-ще Кам’яний Міст Кам’яномостівська Первомайський район
Кодимська
Кримківська
Кумарівська
Полтавська
Степківська
Мигіївська 4825485101 с. Мигія Мигіївська
Лисогірська
Романово-Балківська
Софіївська
Синюхинобрідська 4825486301 с. Синюхин Брід Синюхино-Брідська
Болеславчицька
Довгопристанська
Лукашівська
Підгір’ївська
Тарасівська
Чаусівська
Горохівська 4825781401 с. Горохівське Горохівська Снігурівський район
Баратівська
Суворська
Новотимофіївська
Олександрівська
Снігурівська 4825710100 м. Снігурівка Снігурівська
Афанасіївська
Василівська
Калинівська
Кобзарцівська
Нововасилівська
Павлівська
Першотравнева
Тамаринська
Широківська 4825785005 с-ще Широке Червонодолинська
Новопетрівська
Вознесенська 4810200000 м. Вознесенськ Вознесенська м. Вознесенськ
Новогригорівська
Миколаївська 4810100000 м. Миколаїв Миколаївська м. Миколаїв
Очаківська 4810300000 м. Очаків Очаківська м. Очаків
Покровська
Первомайська 4810400000 м. Первомайськ Первомайська м. Первомайськ
Грушівська
Кам’янобалківська
Кінецьпільська
Підгороднянська
Чаусянська
Южноукраїнська 4810800000 м. Южноукраїнськ Южноукраїнська м. Южноукраїнськ
Іванівська (Арбузинський район)
Костянтинівська (Арбузинський район)
Одеська область
Ананьївська 5120210100 м. Ананьїв Ананьївська Ананьївський район
Жеребківська
Байтальська
Новогеоргіївська
Точилівська
Гандрабурівська
Ананьївська Перша
Ананьївська Друга
Новоселівська
Коханівська
Кохівська
Шимківська
Романівська
Новоолександрівська
Долинська 5120281401 с. Долинське Долинська
Олександрівська (Ширяївський район)
Арцизька 5120410100 м. Арциз Арцизька Арцизький район
Виноградівська
Главанська
Деленська
Задунаївська
Кам’янська
Надеждівська Новоіванівська
Прямобалківська
Холмська
Павлівська 5120485201 с. Павлівка Павлівська
Долинівська
Вознесенська Перша
Новокапланівська
Теплицька 5120485901 с. Теплиця Теплицька Мирнопільська Веселокутська
Піщанська 5120686901 с. Піщана Піщанська Балтський район
Гербинська
Пужайківська
Шляхівська
Березівська 5121210100 м. Березівка Березівська Березівський район
Вікторівська
Гуляївська
Златоустівська
Степанівська
Демидівська
Михайло-Олександрівська
Михайлівська
Яснопільська
Новокальчевська 5121285601 с. Новокальчеве Новокальчевська Виноградненська
Ряснопільська
Раухівська 5121255600 смт Раухівка Раухівська
Заводівська
Маринівська
Новоселівська
Шевченківська
Розквітівська 5121283601 с. Розквіт Розквітівська
Анатолівська
Ставківська
Маразліївська 5120884201 с. Маразліївка Маразліївська Білгород-Дністровський район
Великомар’янівська
Широківська
Монашівська
Мологівська 5120884401 с. Мологи Мологівська
Андріївська
Випасненська
Сергіївська 5110345700 смт Сергіївка Сергіївська
Миколаївська
Приморська
Старокозацька 5120886801 с. Старокозаче Старокозацька
Козацька
Крутоярівська
Петрівська
Володимирівська
Руськоіванівська
Староцаричанська
Новоцаричанська
Підгірненська
Краснокосянська
Семенівська
Карналіївська
Шабівська 5120887701 с. Шабо Шабівська
Бритівська
Салганська
Софіївська
Адамівська
Великодальницька 5121081401 с. Великий Дальник Великодальницька Біляївський район
Петродолинська (Овідіопольський район)
Вигодянська 5121081701 с. Вигода Вигодянська
Березанська
Кам’янська
Секретарівська
Василівська
Дачненська 5121082401 с. Дачне Дачненська
Єгорівська (Роздільнянський район)
Маяківська 5121083901 с. Маяки Маяківська
Удобненська
(Білгород-Дністровський район)
Надлиманська (Овідіопольський район)
Йосипівська (Овідіопольський район)
Нерубайська 5121084201 с. Нерубайське Нерубайська
Холоднобалківська
Усатівська 5121085201 с. Усатове Усатівська
Августівська Маринівська
Іллінська
Яськівська 5121085601 с. Яськи Яськівська
Троїцька
Болградська 5121410100 м. Болград Болградська Болградський район
Залізничненська
Табаківська
Виноградівська
Оксамитненська
Владиченська
Василівська 5121481001 с. Василівка Василівська
Каракуртська
Баннівська
Голицька
Калчівська
Городненська 5121482701 с. Городне Городненська
Олександрівська
Новотроянівська
Дмитрівська
Криничненська 5121484701 с. Криничне Криничненська
Озерненська (у складі с. Новоозерне, Ізмаїльський район)
Кубейська 5121487001 с. Кубей Кубейська
Оріхівська
Виноградненська
Великомихайлівська 5121655100 смт Велика Михайлівка Великомихайлівська Великомихайлівський район
Великокомарівська
Гребениківська
Комарівська
Новопетрівська
Новоселівська
Полезненська
Стоянівська
Юрківська
Новоолександрівська
Соше-Острівська
Великоплосківська 5121680801 с. Великоплоске Великоплосківська
Новосавицька
Слов’яносербська
Тростянецька
Новоборисівська 5121683001 с. Новоборисівка Новоборисівська
Мигаївська
Першотравнева
Полішпаківська
Цебриківська 5121655500 смт Цебрикове Цебриківська
Вишневська
Саханська (Ширяївський район)
Затишанська 5125255400 смт Затишшя Затишанська Захарівський район
Торосівська
Перехрестівська
Захарівська 5125255100 смт Захарівка Захарівська
Василівська
Карабанівська
Йосипівська
Павлівська
Росіянівська
Войничівська
Мар’янівська
Новозаріцька
Онилівська
Великобуялицька 5121881001 с. Великий Буялик Великобуялицька Іванівський район
Петрівська
Знам’янська 5121884201 с. Знам’янка Знам’янська
Радісненська
Великозименівська (Великомихайлівський район)
Воробіївська (Великомихайлівський район)
Цибулівська (Великомихайлівський район)
Новоєлизаветівська (Ширяївський район)
Іванівська 5121855100 смт Іванівка Іванівська
Баранівська
Білчанська
Бузинівська
Северинівська
Коноплянська 5121882001 с. Конопляне Коноплянська
Калинівська
Михайлопільська
Катерино-Платонівська (Ширяївський район)
Саф’янівська 5122085901 с. Саф’яни Саф’янівська Ізмаїльський район
Матроська
Бросківська
Лощинівська
Багатянська
Ларжанська
Новонекрасівська
Старонекрасівська
Озерненська (у складі с. Озерне)
Комишівська
Кислицька
Першотравнева
Муравлівська
Кам’янська
Утконосівська
Каланчацька
Суворовська 5122055400 смт Суворове Суворовська
Новопокровська
Приозерненська (Кілійський район)
Кирничанська
Острівненська (Арцизький район)
Старотроянівська (Кілійський район)
Вилківська 5122310300 м. Вилкове Вилківська Кілійський район
Десантненська
Мирнівська
Приморська
Кілійська 5122310100 м. Кілія Кілійська
Лісківська
Шевченківська
Новоселівська
Дмитрівська
Трудівська
Червоноярська
Фурманівська
Василівська
Кодимська 5122510100 м. Кодима Кодимська Кодимський район
Пиріжнянська
Івашківська
Баштанківська
Сербівська
Загнітківська
Олексіївська
Писарівська
Грабівська
Шершенецька
Лабушненська
Лисогірська
Будеївська
Смолянська
Крутівська
Петрівська
Слобідська 5122555500 смт Слобідка Слобідська
Тимківська
Малослобідська
Визирська 5122780501 с. Визирка Визирська Лиманський район
Любопільська
Першотравнева
Калинівська
Дмитрівська
Кордонська
Доброславська 5122755100 смт Доброслав Доброславська
Трояндівська
Шомполівська
Кремидівська
Красносільська 5122782601 с. Красносілка Красносільська
Іванівська
Павлинська (Іванівський район)
Курісовська 5122784601 с. Курісове Курісовська
Сербківська
Новомиколаївська
Каїрська
Фонтанська 5122786401 с. Фонтанка Фонтанська
Крижанівська
Новодофінівська
Олександрівська
Чорноморська 5122755900 смт Чорноморське Чорноморська
Зеленогірська 5123355300 смт Зеленогірське Зеленогірська Любашівський район
Ясенівська
Познанська
Гвоздавська
Любашівська 5123355100 смт Любашівка Любашівська
Агафіївська
Іванівська
Сергіївська
Бобрицька
Новоселівська
Боківська
Кричунівська
Троїцька
Новокарбівська
Маловасилівська
Покровська
Андрієво-Іванівська 5123581001 с. Андрієво-Іванівка Андрієво-Іванівська Миколаївський район
Левадівська
Скосарівська
Настасіївська
Ісаївська
Миколаївська 5123555100 cмт Миколаївка Миколаївська
Олексіївська
Ульяновська
Новопетрівська
Антонюківська
Стрюківська 5123584501 с. Стрюково Стрюківська
Петрівська
Шабельницька
Авангардівська 5123755200 смт Авангард Авангардівська Овідіопольський район
Прилиманська
Новодолинська
Хлібодарська (Біляївський район)
Великодолинська 5123755300 смт Великодолинське Великодолинська Молодіжненська
Дальницька 5123781301 с Дальник Дальницька
Барабойська
Доброолександрівська
Роксоланівська
Новоградківська
Мар’янівська
Кароліно-Бугазька 5123781501 с. Кароліно-Бугаз Кароліно-Бугазька
Затоківська (Білгород-Дністровський район)
Овідіопольська 5123755100 смт Овідіополь Овідіопольська Калаглійська
Миколаївська
Таїровська 5123755800 смт Таїрове Таїровська
Сухолиманська
Окнянська 5123155100 cмт Окни Окнянська Окнянський район
Антонівська
Гулянська
Довжанська
Дубівська
Маяківська
Малаївська
Новосамарська
Римарівська
Ставрівська
Топалівська
Федосіївська
Цеханівська
Чорнянська
Гавиноська
Куяльницька 5122983801 с. Куяльник Куяльницька (у складі с. Куяльник, с. Вестерничани, с. Малий Куяльник) (без с.Олександрівка) Подільський район
Борщівська
Бочманівська
Великофонтанська
Гоноратська
Качурівська
Климентівська
Косівська
Любомирська
Мардарівська
Нестоїтська
Новоселівська
Олексіївська
Петрівська
Ставківська
Станіславська
Старокульнянська
Ренійська 5124110100 м. Рені Ренійська Ренійський район
Долинська
Лиманська
Орлівська
Новосільська
Котловинська
Нагірненська
Плавнівська
Лиманська 5123955400 смт Лиманське Лиманська Роздільнянський район
Кучурганська
Степова
Щербанська
Роздільнянська 5123910100 м. Роздільна Роздільнянська
Буцинівська
Кам’янська
Калантаївська (Кіровська)
Кошарська
Понятівська
Старостинська
Єреміївська
Бецилівська
Новоукраїнська
Виноградарська
Степанівська 5123985401 с. Степанівка Степанівська
Гаївська
Марківська
Яковлівська
Савранська ‎5124355100 cмт Саврань Савранська Савранський район
Байбузівська
Бакшанська
Вільшанська
Дубинівська
Кам’янська
Капустянська
Концебівська
Неділківська
Осичківська
Полянецька
Кулевчанська 5124581730 с. Кулевча Кулевчанська Саратський район
Сергіївська
Розівська
Петропавлівська 5124584601 с. Петропавлівка Петропавлівська
Фараонівська
Міняйлівська
Старосільська
Олександрівська (Тарутинський район)
Плахтіївська 5124584901 с. Плахтіївка Плахтіївська
Надеждинська
Ярославська
Саратська 5124555100 смт Сарата Саратська
Мирнопільська
Введенська
Новоселівська Світлодолинська
Михайлівська
Долинська
Зорянська
Успенівська 5124586801 с. Успенівка Успенівська
Забарівська
Ройлянська Кривобалківська
Миколаївсько-Новоросійська
Бородінська 5124755500 смт Бородіно Бородінська Тарутинський район
Височанська
Євгенівська
Ламбрівська
Миколаївська
Юр’ївська
Ганнівська
Лісненська
Вознесенська Друга
Петрівська Друга
Новотарутинська
Надрічненська
Веселодолинська
Перемогівська
Тарутинська 5124755100 смт Тарутине Тарутинська
Серпневська
Підгірненська
Красненська
Малоярославецька Друга
Виноградівська
Вільненська
Ярівська
Рівненська
Березинська
Петрівська Перша
Калачівська
Дивізійська 5125081601 с. Дивізія Дивізійська Татарбунарський район
Жовтоярська
Вишнівська
Кочкуватська
Рибальська
Лиманська 5125082701 с. Лиман Лиманська
Трапівська
Приморська
Татарбунарська 5125010100 м. Татарбунари Татарбунарська
Струмківська
Глибоківська
Баштанівська
Борисівська
Дмитрівська
Білоліська
Нерушайська
Тузлівська 5125085601 с. Тузли Тузлівська
Безім’янівська
Базар’янська
Петровірівська 5125481001 с. Петровірівка Петровірівська Ширяївський район
Новосвітівська
Армашівська
Старомаяківська 5125485601 с. Старі Маяки Старомаяківська
Вікторівська
Миколаївська
Новоандріївська
Преображенська
Чогодарівська 5125485901 с. Чогодарівка Чогодарівська
Бранкованівська
Малігонівська
Ширяївська 5125455100 смт Ширяєве Ширяївська
Осинівська
Мар’янівська
Макарівська
Балтська 5110200000 м. Балта Балтська м. Балта
Бендзарівська
Білинська
Борсуківська
Гольм’янська
Кармалюківська
Козацька
Коритненська Лісничівська
Миронівська
Обжильська
Оленівська
Пасатська
Пасицелівська Переймівська
Перелітська
Саражинська
Новопольська
Сінненська
Чернеченська
Плосківська
Білгород-Дністровська 5110300000 м. Білгород-Дністровський Білгород-Дністровська м. Білгород-Дністровський
Біляївська 5110500000 м. Біляївка Біляївська м. Біляївка
Граденицька
Кагарлицька
Майорівська
Мирненська
Ізмаїльська 5110600000 м. Ізмаїл Ізмаїльська м. Ізмаїл
Одеська 5110100000 м. Одеса Одеська м. Одеса
Подільська 5111200000 м. Подільськ Подільська м. Подільськ
Куяльницька (у складі с. Олександрівка)
Липецька
Теплодарська 5111500000 м. Теплодар Теплодарська м. Теплодар
Чорноморська 5110800000 м. Чорноморськ Чорноморська м. Чорноморськ
Южненська 5111700000 м. Южне Южненська м. Южне
Новобілярська (Лиманський район)
Сичавська (Лиманський район)
Полтавська область
Великобагачанська 5320255100 смт Велика Багачка Великобагачанська Великобагачанський район
Багачанська Перша
Радивонівська
Степанівська
Якимівська
Кротівщинська
Широкодолинська
Білоцерківська 5320281201 с. Білоцерківка Білоцерківська
Балакліївська
Бірківська
Подільська
Корнієнківська
Рокитянська
Гоголівська 5320255400 смт Гоголеве Гоголівська
Матяшівська
Михайлівська
Устивицька
Великобудищанська 5320481401 с. Великі Будища Великобудищанська Гадяцький район
Бобрицька
Вельбівська
Веприцька
Книшівська
Мартинівська
Плішивецька
Краснолуцька 5320483601 с. Красна Лука Краснолуцька
Малопобиванська
Гречанівська
Римарівська
Сватківська
Ціпківська
Лютенська 5320484401 с. Лютенька Лютенська
Лисівська
Рашівська
Соснівська
Петрівсько-Роменська 5320485201 с. Петрівка-Роменська Петрівсько-Роменська
Березоволуцька
Ручківська
Середняківська
Сергіївська 5320483401 с. Сергіївка Сергіївська
Качанівська
Розбишівська
Глобинська 5320610100 м. Глобине Глобинська Глобинський район
Бабичівська
Борисівська
Жуківська
Опришківська
Пирогівська
Обознівська
Пузиківська
Пустовійтівська
Троїцька
Кринківська
Заможненська
Землянківська
Зубанівська
Іваново-Селищенська
Куп’єватівська
Петрівська
Манжеліївська
Федорівська
Градизька 5320655400 смт Градизьк Градизька
Бугаївська
Броварківська
Горбівська
Гриньківська
Святилівська
Погребівська
Пронозівська
Гребінківська 5320810100 м. Гребінка Гребінківська Гребінківський район
Мар’янівська
Слободо-Петрівська
Березівська
Григорівська
Короваївська
Кулажинська
Майорщинська
Наталівська
Овсюківська
Олександрівська
Почаївська
Рудківська
Сербинівська
Стукалівська
Тарасівська
Тополівська
Диканська 5321055100 смт Диканька Диканська Диканський район
Андріївська
Байрацька
Балясненська
Великобудищанська
Великорудківська
Водянобалківська
Дібрівська
Надеждинська
Нелюбівська
Орданівська
Петро-Давидівська Стасівська
Зіньківська 5321310100 м. Зіньків Зіньківська Зіньківський район
Артелярщинська
Бірківська
Великопавлівська
Високівська
Власівська
Дейкалівська
Загрунівська
Кирило-Ганнівська
Лютенсько-Будищанська
Новоселівська
Першотравнева
Пишненківська
Покровська
Ставківська
Проценківська
Тарасівська
Удовиченківська
Шилівська
Опішнянська 5321355400 смт Опішня Опішнянська
Батьківська
Малобудищанська
Попівська
Човно-Федорівська
Карлівська 5321610100 м. Карлівка Карлівська Карлівський район
Голобородьківська
Лип’янська
Максимівська
Попівська
Ланнівська 5321682501 с-ще Ланна Ланнівська
Верхньоланнівська Климівська
Нижньоланнівська
Федорівська
Мартинівська 5321685601 с. Мартинівка Мартинівська
Білухівська
Варварівська
Кобеляцька 5321810100 м. Кобеляки Кобеляцька Кобеляцький район
Бродщинська
Золотарівська
Красненська
Кунівська
Лебединська
Підгорянська
Сухинівська
Іванівська
Озерянська
Лучківська
Світлогірська
Шенгурівська
Вільховатська
Василівська
Дашківська
Орлицька
Канавська
Придніпрянська
Білицька 5321855300 смт Білики Білицька
Жуківська
Червоноквітівська
Чорбівська
Бутенківська
Дрижиногреблянська
Марківська
Козельщинська 5322055100 смт Козельщина Козельщинська Козельщинський район
Лутовинівська
Мануйлівська
Михайликівська
Пашківська
Пригарівська
Приліпська
Рибалківська
Хорішківська
Бреусівська
Високовакулівська
Мальцівська
Оленівська
Солоницька
Новогалещинська 5322055500 смт Нова Галещина Новогалещинська
Бондарівська (Кременчуцький район)
Василівська
Пісківська
Котелевська 5322255100 смт Котельва Котелевська Котелевський район
Більська
Деревківська
Сидоряченська
Великорублівська 5322280801 с. Велика Рублівка Великорублівська
Ковалевська
Козлівщинська
Малорублівська
Микілківська
Милорадівська
Кам’янопотоківська 5322481701 с. Кам’яні Потоки Кам’янопотоківська Кременчуцький район
Білецьківська
Омельницька 5322483201 с. Омельник Омельницька
Демидівська
Запсільська
Рокитненська
Піщанська 5322483801 с. Піщане Піщанська
Гориславська
Недогарківська
Максимівська
Новознам’янська
Майбородівська
Ялинцівська
Пришибська 5322484801 с. Пришиб Пришибська
Кобелячківська
Комендантівська (Кобеляцький район)
Лохвицька 5322610100 м. Лохвиця Лохвицька Лохвицький район
Васильківська
Безсалівська
Бербеницька
Білогорільська
Гирявоісковецька
Жабківська
Лучанська
Ригівська
Свиридівська
Харківецька
Погарщинська
Токарівська
Яхниківська
Заводська 5322610600 м. Заводське Заводська
Бодаквянська
Пісківська
Сенчанська 5322686601 с. Сенча Сенчанська
Шеківська (Лубенський район)
Вирішальненська
Ісковецька
Корсунівська
Жданівська (Лубенський район)
Машівська 5323055100 смт Машівка Машівська Машівський район
Новотагамлицька
Селещинська
Абрамівська
Базилівщинська
Дмитрівська
Кошманівська
Сахнівщинська
Михайлівська 5323083801 с. Михайлівка Михайлівська
Андріївська
Коновалівська
Кустолово-Суходільська
Малонехворощанська
Павлівська
Ряськівська
Великосорочинська 5323281001 с. Великі Сорочинці Великосорочинська Миргородський район
Великобайрацька
Великообухівська
Ковалівська (Шишацький район)
Савинцівська
Солонцівська
Полив’янська
Комишнянська 5323255400 смт Комишня Комишнянська
Попівська
Зуєвецька
Клюшниківська
Остапівська
Черевківська
Черкащанська
Ромоданівська 5323255700 смт Ромодан Ромоданівська
Новооріхівська (Лубенський район)
Новосанжарська 5323455100 смт Нові Санжари Новосанжарська Новосанжарський район
Зачепилівська
Руденківська
Великосолонцівська
Клюсівська
Великокобелячківська
Кунцівська
Лелюхівська
Малокобелячківська
Попівська
Стовбино-Долинська
Судівська
Супротивнобалківська
Малоперещепинська
Пологівська
Старосанжарська
Драбинівська 5323481001 с. Драбинівка Драбинівська
Богданівська
Галущиногреблянська
Крутобалківська
Кустолівська
Сухомаячківська
Нехворощанська 5323484201 с. Нехвороща Нехворощанська
Лівенська
Маячківська
Соколово-Балківська
Шедіївська
Оржицька 5323655100 смт Оржиця Оржицька Оржицький район
Денисівська
Зарізька
Золотухинська
Круподеринська
Лукімська
Онішківська
Плехівська
Райозерська
Савинська
Сазонівська
Селецька
Староіржавецька
Чевельчанська
Чутівська
Яблунівська
Новооржицька 5323655600 смт Новооржицьке Новооржицька
Лазірківська
Вишнева
Воронинцівська
Черевківська
Бієвецька (Лубенський район)
Духівська (Лубенський район)
Остапівська (Лубенський район)
Тарандинцівська (Лубенський район)
Пирятинська 5323810100 м. Пирятин Пирятинська Пирятинський район
Березоворудська
Білоцерківська
Великокручанська
Вікторійська
Грабарівська
Давидівська
Дейманівська
Каплинцівська
Куріньківська (Чорнухинський район)
Малютинська
Олександрівська
Сасинівська
Смотриківська
Теплівська
Харковецька
Коломацька 5324082701 с. Коломацьке Коломацька Полтавський район
Василівська
Степненська
Старицьківська (Машівський район)
Мачухівська 5324083201 с. Мачухи Мачухівська
Калашниківська
Судіївська
Плосківська (Решетилівський район)
Полузірська (Новосанжарський район)
Новоселівська 5324084001 с. Новоселівка Новоселівська
Черкасівська
Надержинщинська
Нестеренківська
Рунівщинська
Терешківська 5324085901 с. Терешки Терешківська
Микільська
Заворсклянська
Писарівська (Новосанжарський район)
Щербанівська 5324087701 с. Щербані Щербанівська Тростянецька
Решетилівська 5324255100 м. Решетилівка Решетилівська Решетилівський район
Потічанська
Демидівська
Калениківська
Кукобівська
Лиманська Друга
Лиманська Перша
Лобачівська
Малобакайська
М’якеньківська
Новомихайлівська
Пащенківська
Піщанська
Покровська
Сухорабівська
Федіївська
Шевченківська
Шилівська
Остап’ївська (Великобагачанський район)
Говтвянська (Козельщинський район)
Семенівська 5324555100 смт Семенівка Семенівська Семенівський район
Вереміївська
Веселоподільська
Липнягівська
Степанівська
Товстівська
Заїчинська
Криворудська
Біляківська
Очеретуватська
Рокитівська
Богданівська
Устимівська
Василівська
Оболонська 5324585101 с. Оболонь Оболонська
Горошинська
Іванівська
Наріжанська
Погребняківська
Пузирівська
Худоліївська
Хорольська 5324810100 м. Хорол Хорольська Хорольський район
Андріївська
Вишнева
Вишняківська
Петракіївська
Трубайцівська
Штомпелівська
Ялосовецька
Покровськобагачанська
Березняківська
Тарасівська
Мусіївська
Хильківська
Клепачівська
Новачиська
Шишацька
Новоаврамівська
Грушинська
Ковалівська
Староаврамівська
Чорнухинська 5325155100 смт Чорнухи Чорнухинська Чорнухинський район
Білоусівська
Вороньківська
Гільцівська
Кізлівська
Мелехівська
Мокіївська
Постав-Муківська
Харсіцька
Богодарівська
Луговиківська
Хейлівщинська
Чутівська 5325455100 смт Чутове Чутівська Чутівський район
Василівська
Вільхуватська
Войнівська
Гряківська
Таверівська
Черняківська
Зеленківська
Скороходівська 5325455300 смт Скороходове Скороходівська
Іскрівська
Скибівська
Вільницька
Новокочубеївська
Петрівська
Филенківська
Шишацька 5325755100 смт Шишаки Шишацька Шишацький район
Баранівська
Великобузівська
Великоперевізька
Воскобійницька
Гоголівська
Жоржівська
Ковердинобалківська
Михайликівська
Покровська
Пришибська
Сагайдацька
Федунська
Яреськівська
Гадяцька 5310300000 м. Гадяч Гадяцька м. Гадяч
Біленченківська
Сарівська
Харковецька
Горішньоплавнівська 5310200000 м. Горішні Плавні Горішньоплавнівська м. Горішні Плавні
Дмитрівська
Келебердянська (Кременчуцький район)
Салівська (Кременчуцький район)
Григоро-Бригадирівська (Кобеляцький район)
Кременчуцька 5310400000 м. Кременчук Кременчуцька м. Кременчук
Потоківська
Лубенська 5310700000 м. Лубни Лубенська м. Лубни
Ісковецька
Калайдинцівська
Засульська
Березівська
Вищебулатецька
Войнихівська
Литвяківська
Мацковецька
Мгарська
Михнівська
Новаківська
Оріхівська
Шершнівська
Вовчицька
Березотіцька
Окіпська
Тишківська
Снітинська
Хорошківська
Миргородська 5310900000 м. Миргород Миргородська м. Миргород
Біликівська
Вовнянська
Гаркушинська
Дібрівська
Зубівська
Кибинська
Петрівцівська
Слобідська
Хомутецька
Шахворостівська
Ярмаківська
Полтавська 5310100000 м. Полтава Полтавська м. Полтава
Абазівська
Бричківська
Валківська
Гожулівська
Пальчиківська
Сем’янівська
Супрунівська
Тахтаулівська
Чорноглазівська
Ковалівська
Рівненська область
Березнівська 5620410100 м. Березне Березнівська Березнівський район
Балашівська
Бистрицька
Білківська
Великопільська
Вітковицька
Голубненська
Городищенська
Грушівська
Друхівська
Зірненська
Кам’янська
Моквинська
Поліська
Прислуцька
Тишицька
Яцьковицька
Малинська 5620486201 с. Малинськ Малинська
Бронська
Полянська
Яринівська
Соснівська 5620455700 смт Соснове Соснівська
Губківська
Марининська
Хмелівська
Антонівська 5620880301 с. Антонівка Антонівська Володимирецький район
Великоцепцевицька
Володимирецька 5620855100 смт Володимирець Володимирецька
Берестівська
Біленська
Великотелковицька
Воронківська
Довговільська
Жовкинівська
Красносільська
Любахівська
Половлівська
Степангородська
Хиноцька
Каноницька 5620884901 с. Каноничі Каноницька
Кідрівська
Новаківська
Озерська
Полицька 5620888001 с. Полиці Полицька
Балаховицька
Ромейківська
Рафалівська 5620855400 смт Рафалівка Рафалівська
Великожолудська
Лозківська
Бабинська 5621280401 с. Бабин Бабинська Гощанський район
Горбаківська
Рясниківська
Бугринська 5621281201 с. Бугрин Бугринська
Посягвівська
Гощанська 5621255100 смт Гоща Гощанська
Бочаницька
Воскодавська
Дроздівська
Дулібська
Жаврівська
Красносільська
Криничківська
Курозванівська
Липківська
Майківська
Малинівська
Малятинська
Русивельська
Садівська
Симонівська
Синівська
Тучинська
Федорівська
Боремельська 5621480703 с. Боремель Боремельська Демидівський район
Золочівська
Малівська
Демидівська 5621455300 смт Демидівка Демидівська
Вербенська
Вовковиївська
Глибокодолинська
Ільпибоцька
Княгининська
Пляшевська (Радивилівський район)
Рогізненська
Рудківська
Хрінницька
Варковицька 5621680801 с. Варковичі Варковицька Дубенський район
Озерянська
Сатиївська
Вербська 5621681201 с. Верба Вербська
Стовпецька
Мирогощанська 5621684207 с. Мирогоща Друга Мирогощанська
Княгининська
Повчанська 5621685401 с. Повча Повчанська
Миколаївська (Млинівський район)
Мильчанська
Привільненська 5621685601 с. Привільне Привільненська
Іваннівська
Малосадівська
Молодавська
Семидубська 5621687401 с. Семидуби Семидубська
Гірницька
Майданська
Соснівська
Смизька 5621655900 смт Смига Смизька
Берегівська
Шепетинська
Тараканівська 5621689101 с. Тараканів Тараканівська
Плосківська
Птицька
Рачинська
Висоцька 5621882001 с. Висоцьк Висоцька Дубровицький район
Людинська
Туменська
Дубровицька 5621810100 м. Дубровиця Дубровицька
Бережківська
Бережницька
Берестівська
Великоозерянська
Велюнська
Залузька
Колківська
Лісівська
Лютинська
Мочулищенська
Нивецька
Осівська
Сварицевицька
Селецька
Соломіївська
Трипутнянська
Миляцька 5621885001 с. Миляч Миляцька
Жаденська
Перебродівська
Удрицька
Зарічненська 5622255100 смт Зарічне Зарічненська Зарічненський район
Борівська
Вичівська
Дібрівська
Кухітсько-Вільська
Морочненська
Неньковицька
Новорічицька
Перекальська
Річицька
Серницька
Локницька 5622282701 с. Локниця Локницька
Кутинська
Кухченська
Нобельська
Омитська
Сенчицька
Здовбицька 5622682001 с. Здовбиця Здовбицька Здолбунівський район
Миротинська
Уїздецька
Урвенська
Здолбунівська 5622610100 м. Здолбунів Здолбунівська
Богдашівська
Глинська
Копитківська
Новосілківська
П’ятигірська
Мізоцька 5622655400 смт Мізоч Мізоцька
Білашівська
Будеразька
Бущанська
Дерманська Перша
Дерманська Друга
Маломощаницька
Новомощаницька
Півченська
Спасівська
Ступнівська
Старомощаницька
Великомежиріцька 2623081001 с.  Великі Межирічі Великомежиріцька Корецький район
Іванівська
Невірківська
Самострілівська
Світанівська
Стовпинська
Щекичинська
Корецька 5623010100 м. Корець Корецька
Бриківська
Веснянська
Великоклецьківська
Гвіздівська
Головницька
Даничівська
Жадківська
Залізницька
Коловертівська
Користівська
Крилівська
Морозівська
Новокорецька
Річецька
Сапожинська
Сторожівська
Устянська
Харалузька
Головинська 5623480801 с. Головин Головинська Костопільський район
Звіздівська
Злазненська
Деражненська 5623481601 с. Деражне Деражненська
Дюксинська
Постійненська
Костопільська 5623410100 м. Костопіль Костопільська
Великомидська
Великостидинська
Гутянська
Золотолинська
Маломидська
Малостидинська
Підлужненська
Пісківська
Пеньківська
Яполотська
Малолюбашанська 5623483901 с. Мала Любаша Малолюбашанська
Мащанська
Мирненська
Бокіймівська 5623880501 с. Бокійма Бокіймівська Млинівський район
Війницька
Вовницька
Смордвівська
Хорупанська
Млинівська 5623855100 смт Млинів Млинівська
Берегівська
Владиславівська
Добрятинська
Довгошиївська
Кораблищенська
Малодорогостаївська
Мальованська
Перемилівська
Підгаєцька
Пітушківська
Посниківська
Привітненська
Пугачівська
Острожецька 5623885801 с. Острожець Острожецька
Малинська
Новосілківська
Певжівська
Радянська
Уїздецька
Підлозцівська 5623886701 c. Підлозці Підлозцівська
Торговицька
Ярославицька 5623889801 с. Ярославичі Ярославицька
Новоукраїнська
Козинська 5625883901 с. Козин Козинська Радивилівський район
Березинівська
Добриводська
Жовтнева
Іващуківська
Пустоіваннівська
Крупецька 5625884801 с. Крупець Крупецька
Боратинська
Михайлівська
Рідківська
Ситненська
Теслугівська
Хотинська
Радивилівська 5625810100 м. Радивилів Радивилівська
Башарівська
Бугаївська
Дружбівська
Немирівська
Підзамчівська
Сестрятинська
Білокриницька 5624680701 с. Біла Криниця Білокриницька Рівненський район
Городищенська
Шубківська
Великоомелянська 5624682001 с. Велика Омеляна Великоомелянська
Грушвицька
Городоцька 5624683301 с. Городок Городоцька
Обарівська
Бронниківська
Дядьковицька 5624684101 с. Дядьковичі Дядьковицька
Верхівська
Малошпаківська
Зорянська 5624684901 с. Зоря Зорянська
Радухівська
Клеванська 5624655400 смт Клевань Клеванська
Жобринська
Оржівська
Корнинська 5624685901 с. Корнин Корнинська
Тайкурська
Олександрійська 5624680401 с. Олександрія Олександрійська
Заборольська
Кустинська
Новоукраїнська
Шпанівська 5624689501 с. Шпанів Шпанівська
Великожитинська
Березівська 5625080801 с. Березове Березівська Рокитнівський район
Глиннівська
Кам’янська
Рокитнівська 5625055100 смт Рокитне Рокитнівська селищна
Біловізька
Блажівська
Борівська
Карпилівська
Кисорицька
Масевицька
Рокитнівська сільська
Сновидовицька
Томашгородська селищна
Томашгородська сільська
Старосільська 5625086801 с. Старе Село Старосільська
Вежицька
Вирівська 5625480901 с. Вири Вирівська Сарненський район
Кам’яне-Случанська
Селищенська
Чудельська
Клесівська 5625455400 смт Клесів Клесівська
Карасинська
Карпилівська
Немовицька 5625485401 с. Немовичі Немовицька
Зносицька
Тинненська
Сарненська 5625410100 м. Сарни Сарненська
Великовербченська
Городецька (Володимирецький район)
Кричильська
Коростська
Костянтинівська
Любиковицька
Люхчанська
Ремчицька
Стрільська
Тутовицька
Степанська 5625455700 смт Степань Степанська
Кузьмівська
Вараська 5610700000 м. Вараш Вараська м. Вараш
Більськовільська (Володимирецький район)
Заболоттівська (Володимирецький район)
Мульчицька (Володимирецький район)
Озерецька (Володимирецький район)
Собіщицька (Володимирецький район)
Сопачівська (Володимирецький район)
Старорафалівська (Володимирецький район)
Дубенська 5610300000 м. Дубно Дубенська м. Дубно
Острозька 5610900000 м. Острог Острозька м. Острог
Білашівська
Бухарівська
Вілійська
Вельбівненська
Верхівська
Грем’яцька
Кутянківська
Межиріцька
Милятинська
Могилянівська
Мощаницька
Новомалинська
Новородчицька
Оженинська
Плосківська
Почапківська
Розвазька
Сіянцівська
Тесівська
Українська
Хорівська
Рівненська 5610100000 м. Рівне Рівненська м. Рівне
Квасилівська
Сумська область
Білопільська 5920610100 м. Білопілля Білопільська Білопільський район
Воронівська
Ганнівсько-Вирівська
Гуринівська
Іскрисківщинська
Куянівська
Нововирківська
Ободівська
Павлівська
Рижівська
Терещенківська
Ворожбянська 5920610300 м. Ворожба Ворожбянська
Кальченківська
Сергіївська
Шкуратівська
Миколаївська 5920655300 смт Миколаївка Миколаївська
Улянівська
Бобрицька
Верхосульська
Луциківська
Марківська
Супрунівська
Товстянська
Тучненська
Річківська 5920687001 с. Річки Річківська
Вирівська
Горобівська
Коршачинська
Буринська 5920910100 м. Буринь Буринська Буринський район
Біжівська
Верхньосагарівська
Вознесенська
Воскресенська
Гвинтівська
Дяківська
Жуківська
Клепалівська
Миколаївська
Михайлівська
Олександрівська
Пісківська
Слобідська
Степанівська
Суховерхівська
Успенська
Червонослобідська
Черепівська
Великописарівська 5921255100 смт Велика Писарівка Великописарівська Великописарівський район
Вільненська
Дмитрівська
Добрянська
Пожнянська
Попівська
Розсошівська
Тарасівська
Ямненська
Кириківська 5921255400 смт Кириківка Кириківська
Вищевеселівська
Іванівська
Катанська
Рябинівська
Яблучненська
Березівська 5921581101 с. Береза Березівська Глухівський район
Горілівська
Землянківська
Іващенківська
Обложківська
Первомайська
Слоутська
Шевченківська
Есманьська 5921555500 смт Есмань Есманьська
Бачівська
Вільнослобідська
Кучерівська
Пустогородська
Сопицька
Студеноцька
Суходільська
Уланівська
Фотовизька
Яструбщанська
Шалигинська 5921555800 смт Шалигине Шалигинська
Сварківська
Соснівська
Стариківська
Ходинська
Чернівська
Бочечківська 5922080401 с. Бочечки Бочечківська Конотопський район
Духанівська
Козацька
Сахнівська
Хижківська
Дубов’язівська 5922055300 смт Дубов’язівка Дубов’язівська
Буриківська (Буринський район)
В’язівська
Гружчанська
Землянська
Красненська
Курилівська
Салтиківська
Сніжківська (Буринський район)
Тернівська
Чернечослобідська (Буринський район)
Шпотівська
Попівська 5922086601 с. Попівка Попівська
Великосамбірська
Вирівська
Дептівська
Карабутівська
Кошарівська
Кузьківська
Малосамбірська
Мельнянська
Михайло-Ганнівська
Пекарівська
Присеймівська
Соснівська
Шаповалівська
Шевченківська
Юрівська
Краснопільська 5922355100 смт Краснопілля Краснопільська Краснопільський район
Угроїдська
Бранцівська
Грабовська
Мезенівська
Осоївська
Покровська
Ряснянська
Самотоївська
Славгородська
Тур’янська
Хмелівська
Чернеччинська
Миропільська 5922383301 с. Миропілля Миропільська
Запсільська
Малорибицька
Сіннівська
Кролевецька 5922610100 м. Кролевець Кролевецька Кролевецький район
Алтинівська
Бистрицька
Білогривська
Божківська
Буйвалівська
Гречкинська
Грузчанська
Добротівська
Дубовицька
Зазірківська
Камінська
Литвиновицька
Локнянська
Майорівська
Мутинська
Обтівська
Реутинська
Спаська
Тулиголівська
Яровська
Ярославецька
Липоводолинська 5923255100 смт Липова Долина Липоводолинська Липоводолинський район
Байрацька
Беївська
Берестівська
Калінінська
Кімличанська
Лучанська
Московська
Панасівська
Русанівська
Семенівська
Яганівська
Яснопільщинська
Синівська 5923286801 с. Синівка Синівська
Капустинська
Колядинецька
Підставська
Подільківська
Саївська
Вільшанська 5923584401 с. Вільшана Вільшанська Недригайлівський район
Великобудківська
Деркачівська
Зеленківська
Козельненська
Коровинська 5923583401 с. Коровинці Коровинська
Рубанська
Томашівська
Недригайлівська 5923555100 смт Недригайлів Недригайлівська
Тернівська
Гринівська
Засульська
Іваницька
Кулішівська
Курманівська
Маршалівська
Сакуниська
Хоружівська
Червонослобідська
Грунська 5920382401 с. Грунь Грунська Охтирський район
В’язівська
Гнилицька
Куземинська
Рибальська
Комишанська 5920383601 с. Комиші Комишанська
Карпилівська
Малопавлівська
Чернеччинська 5920389201 с. Чернеччина Чернеччинська
Бакирівська
Бугруватська
Височанська
Кардашівська
Лутищанська
Пологівська
Сонячненська
Хухрянська
Чупахівська 5920355500 смт Чупахівка Чупахівська
Довжицька
Грінченківська
Лантратівська
Олешнянська
Новослобідська 5923886301 с. Нова Слобода Новослобідська Путивльський район
Бояро-Лежачівська
Бунякинська
Князівська
Линівська
Мазівська
Манухівська
Мачулищанська
Червоноозерська
Юр’ївська
Путивльська 5923810100 м. Путивль Путивльська
Бобинська
Веселівська
Волокитинська
В’язенська
Зінівська
Козаченська
Октябрська
Рев’якинська
Руднєвська
Сафонівська
Стрільниківська
Чорнобривкинська
Яцинська
Андріяшівська 5924181101 с. Андріяшівка Андріяшівська Роменський район
Анастасівська
Андріївська
Артюхівська
Василівська
Волошнівська
Глинська
Новогребельська
Перекопівська
Хоминцівська
Ярошівська
Хмелівська 5924189401 с. Хмелів Хмелівська
Басівська
Дібрівська
Смілівська
Сулимівська
Хустянська (Буринський район)
Зноб-Новгородська 5924455300 смт Зноб-Новгородське Зноб-Новгородська Середино-Будський район
Голубівська
Зноб-Трубчевська
Кренидівська
Кривоносівська
Нововасилівська
Очкинська
Стягайлівська
Уралівська
Середино-Будська 5924410100 м. Середина-Буда Середино-Будська
Великоберізківська
Жихівська
Кам’янська
Пигарівська
Рожковицька
Ромашківська
Старогутська
Чернацька
Бездрицька 5924780901 с. Бездрик Бездрицька Сумський район
Токарівська
Верхньосироватська 5924782901 c. Верхня Сироватка Верхньосироватська
Великобобрицька (Краснопільський район)
Миколаївська 5924785401 с. Миколаївка Миколаївська
Кекинська
Кровненська
Постольненська
Северинівська
Яструбинська
Нижньосироватська 5924785001 с. Нижня Сироватка Нижньосироватська
Старосільська
Садівська 5924786801 с. Сад Садівська
Великовільмівська
Голубівська (Лебединський район)
Низівська
Сульська
Терешківська
Шпилівська
Степанівська 5924755800 смт Степанівка Степанівська
Косівщинська
Новосуханівська
Підліснівська
Хотінська 5924756200 смт Хотінь Хотінська
Біловодська
Кіндратівська
Олексіївська
Юнаківська 5924789501 с. Юнаківка Юнаківська
Басівська
Кияницька
Могрицька
Боромлянська 5925080801 с. Боромля Боромлянська Тростянецький район
Гребениківська
Жигайлівська
Тростянецька 5925010100 м. Тростянець Тростянецька
Білківська
Буймерська
Дернівська
Зарічненська
Кам’янська
Криничненська
Люджанська
Мартинівська
Мащанська
Ницахська
Печинська
Семереньківська
Солдатська (Великописарівський район)
Станівська
Дружбівська 5925610300 м. Дружба Дружбівська Ямпільський район
Дорошівська
Чуйківська
Свеська 5925655700 смт Свеса Свеська
Княжицька
Марчихинобудська
Микитівська
Орлівська
Ямпільська 5925655100 смт Ямпіль Ямпільська
Антонівська
Білицька
Воздвиженська
Паліївська
Степненська
Усоцька
Шатрищенська
Глухівська 5910300000 м. Глухів Глухівська м. Глухів
Баницька
Білокопитівська
Дунаєцька
Перемозька
Полошківська
Привільська
Семенівська
Уздицька
Конотопська 5910400000 м. Конотоп Конотопська м. Конотоп
Підлипненська
Лебединська 5910500000 м. Лебедин Лебединська м. Лебедин
Бишкінська
Боровеньківська
Будильська
Василівська
Великовисторопська
Ворожбянська
Гарбузівська
Гринцівська
Калюжненська
Кам’янська
Катеринівська
Курганська
Маловисторопська
Межиріцька
Михайлівська
Московськобобрицька
Павленківська
Підопригорівська
Пристайлівська
Рябушківська
Червленівська
Штепівська
Охтирська 5910200000 м. Охтирка Охтирська м. Охтирка
Cтароіванівська
Роменська 5910700000 м. Ромни Роменська м. Ромни
Біловодська
Бобрицька
Великобубнівська
Галківська
Гришинська
Довгополівська
Зарудянська
Коржівська
Малобубнівська
Миколаївська
Перехрестівська
Плавинищенська
Погожокриницька
Пустовійтівська
Ріпчанська
Рогинська
Сумська 5910100000 м. Суми Сумська м. Суми
Битицька
Великочернеччинська
Піщанська
Стецьківська
Шосткинська 5911000000 м. Шостка Шосткинська м. Шостка
Воронізька
Богданівська
Вовнянська
Гамаліївська
Глазівська
Івотська
Каліївська
Клишківська
Ковтунівська
Коротченківська
Маківська
Миронівська
Ображіївська
Собицька
Собичівська
Тиманівська
Чапліївська
Тернопільська область
Нараївська 6120485101 с. Нараїв Нараївська Бережанський район
Вербівська
Курянівська
Лапшинська
Підвисоцька
Рекшинська
Рогачинська
Саранчуківська 6120487901 с. Саранчуки Саранчуківська
Божиківська
Вільховецька
Котівська
Літятинська
Мечищівська
Рибниківська
Слов’ятинська
Тростянецька
Шумлянська (Підгаєцький район)
Більче-Золотецька 6120880901 с. Більче-Золоте Більче-Золотецька Борщівський район
Мишківська (Заліщицький район)
Олексинcька
Шершенівська
Борщівська 6120810100 м. Борщів Борщівська
Бабинецька
Верхняківська
Висічанська
Вовковецька
Глибочецька
Жилинська
Королівська
Кривченська
Ланівецька
Мушкатівська
Озерянська
Пилатківська
Пищатинська
Сапогівська
Сков’ятинська
Стрілковецька
Циганська
Шупарська
Іване-Пустенська 6120883201 с. Іване-Пусте Іване-Пустенська
Гермаківська
Заліська
Пилипченська
Мельнице-Подільська 6120855400 смт Мельниця-Подільська Мельнице-Подільська
Вигодська
Вільховецька
Горошівська
Дзвиняцька
Дністровська
Збручанська
Кудринецька
Панівецька
Урожайнівська
Устянська
Худиківська
Скала-Подільська 6120855700 смт Скала-Подільська Скала-Подільська
Бурдяківська
Гуштинська
Іванківська
Лосяцька
Ниврянська
Турильченська
Бучацька 6121210100 м. Бучач Бучацька Бучацький район
Бариська
Берем’янська
Бобулинська
Добропільська
Дулібівська
Жизномирська
Жниборідська
Заривинецька
Зеленська
Зубрецька
Киданівська
Ліщанецька
Новопетликівська
Озерянська
Осовецька
Переволоцька
Порохівська
Передмістянська
Підзамочківська
Ріпинецька
Сороківська
Старопетликівська
Язловецька
Золотопотіцька 6121255500 смт Золотий Потік Золотопотіцька
Возилівська
Космиринська
Костільницька
Миколаївська
Русилівська
Сновидівська
Скомороська
Соколівська
Стінківська
Трибухівська 6121282001 с. Трибухівці Трибухівська
Медведівська
Пишківська
Пилявська
Цвітівська
Васильковецька 6121680401 с. Васильківці Васильковецька Гусятинський район
Жабинецька
Коцюбинська
Крогулецька
Нижбірківська
Старонижбірківська
Чабарівська
Целіївська
Гримайлівська 6121655400 смт Гримайлів Гримайлівська
Вікнянська
Глібівська
Зеленівська
Калагарівська
Красненська
Лежанівська
Малобірківська
Малолуцька
Пізнанська
Раштовецька
Саджівецька
Товстенська
Гусятинська 6121655100 смт Гусятин Гусятинська
Босирівська (Чортківський район)
Вільхівчицька
Городницька
Коцюбинчицька (Чортківський район)
Кривеньківська (Чортківський район)
Личковецька
Постолівська
Самолусківська
Сидорівська
Сокиринецька (Чортківський район)
Суходільська
Копичинецька 6121610400 м. Копичинці Копичинецька
Гадинківська
Котівська
Майданська
Оришківська
Сухоставська
Тудорівська
Яблунівська
Хоростківська 6121611000 м. Хоростків Хоростківська
Великоговилівська (Теребовлянський район)
Клювинська
Перемилівська
Сороківська
Увислівська
Хлопівська
Заліщицька 6122010100 м. Заліщики Заліщицька Заліщицький район
Бедриківська
Блищанська
Винятинська
Городоцька
Дзвиняцька
Добрівлянська
Дунівська
Дуплиська
Зеленогайська
Зозулинська
Івано-Золотівська
Касперівська
Колодрібська
Кулаківська
Новосілківська
Синьківська
Торськівська
Угриньківська
Товстенська 6122055500 смт Товсте Товстенська
Буряківська
Ворвулинська
Головчинська
Дорогичівська
Кошилівська
Лисівська
Литячівська
Нирківська
Подільська
Садківська
Свидівська (Чортківський район)
Слобідська
Солоненська
Устечківська
Хмелівська
Шипівецька
Шутроминська
Вишнівецька 6122455300 смт Вишнівець Вишнівецька Збаразький район
Бодаківська
Бутинська
Великовікнинська
Великокунинецька
Дзвинячанська
Залісецька
Коханівська
Лозівська
Млинівецька (Кременецький район)
Раковецька
Старовишнівецька
Устечківська (Кременецький район)
Збаразька 6122410100 м. Збараж Збаразька
Базаринська
Вищелуб’янська
Гніздичненська
Доброводівська
Добромірківська
Залужанська
Зарудянська
Зарубинська
Іванчанська
Капустинська
Карначівська (Лановецький район)
Киданецька
Кобильська
Колодненська
Красносільська
Кретівська
Максимівська
Нижчелуб’янська
Новиківська
Синявська
Старозбаразька
Стриївська
Чернихівецька
Шилівська
Шимковецька
Залозецька 6122655300 смт Залізці Залозецька Зборівський район
Білоголівська
Гає-Розтоцька
Гаї-за-Рудівська
Загір’янська
Мильнівська
Панасівська
Ратищівська
Ренівська
Серетецька
Тростянецька
Чистопадівська
Зборівська 6122610100 м. Зборів Зборівська
Августівська (Козівський район)
Беримівська
Бзовицька
Великоплавучанська (Козівський район)
Вірлівська
Вовчківська
Гарбузівська
Годівська
Гукалівська
Зарудянська Кабаровецька
Кальненська
Млиновецька
Оліївська
Перепельницька
Пліснянська
Погрібецька
Розгадівська
Славнянська
Ярославицька
Ярчовецька
Озернянська 6122686701 с. Озерна Озернянська
Богданівська
Висиповецька
Нестерівська
Осташівська
Цебрівська
Козівська 6123055100 смт Козова Козівська Козівський район
Бишківська
Будилівська
Вибудівська
Вівсянська
Вікторівська
Геленківська
Глинська
Городищенська
Дибщенська
Золотослобідська
Кальненська
Козівківська
Конюхівська
Кривенська
Малоплавучанська
Олесинська
Плотичанська
Потіцька
Теофіпільська
Ценівська
Щепанівська
Козлівська 6123055400 смт Козлів Козлівська
Покропивнянська
Слобідківська
Таурівська
Купчинецька 6123085601 с. Купчинці Купчинецька
Денисівська
Ішківська
Яструбівська
Лопушненська 6123484401 с. Лопушне Лопушненська Кременецький район
Башуківська
Великогорянська
Розтоцька
Староолексинецька
Почаївська 6123410500 м. Почаїв Почаївська
Будківська
Лідихівська
Лосятинська
Ридомильська
Старопочаївська
Старотаразька
Борсуківська 6123880601 с. Борсуки Борсуківська Лановецький район
Борщівська
Великокусковецька
Передмірська
Піщатинська (Шумський район)
Снігурівська
Чайчинецька
Лановецька 6123810100 м. Ланівці Лановецька
Бережанська
Білозірська
Буглівська
Ванжулівська
Вербовецька
Верещаківська
Вишгородоцька
Влащинецька
Гриньківська
Загірцівська
Іванковецька
Краснолуцька
Лопушненська
Малобілківська
Молотківська
Москалівська
Печірнянська
Юськовецька
Якимівська
Коропецька 6124255500 смт Коропець Коропецька Монастириський район
Вербківська
Вістрянська
Гориглядівська
Садівська
Монастириська 6124210100 м. Монастириська Монастириська
Бертниківська
Велеснівська
Висоцька
Гончарівська
Горішньослобідська
Горожанська
Гранітненська
Григорівська
Доброводівська
Дубенківська
Завадівська
Задарівська
Заставецька
Ковалівська
Комарівська
Красіївська
Криницька
Лазарівська
Лядська
Олешівська
Підліснянська
Тростянецька
Устя-Зеленська
Чехівська
Швейківська
Яргорівська
Підволочиська 6124655100 смт Підволочиськ Підволочиська Підволочиський район
Богданівська
Галущинська
Дорофіївська
Жеребківська
Іванівська
Кам’янківська
Качанівська
Клебанівська
Мисловецька
Оріховецька
Рожиська
Староміщинська
Супранівська
Турівська
Хмелиськівська
Чернилівська
Скалатська 6124610500 м. Скалат Скалатська
Городницька
Зарубинецька
Колодіївська
Кривенська
Магдалівська
Новосілківська
Остап’ївська
Подільська
Староскалатська
Скориківська 6124687101 с. Скорики Скориківська
Воробіївська
Гнилицька
Кошляківська
Лисичинська
Новосільська
Пальчинська
Терпилівська
Токівська
Підгаєцька 6124810100 м. Підгайці Підгаєцька Підгаєцький район
Білокриницька
Боківська
Бронгалівська
Вербівська
Галицька
Гнильченська
Голгочанська
Завалівська
Лисецька
Литвинівська
Мирненська
Мозолівська
Мужилівська
Новосілківська
Носівська
Поплавська
Сільцівська
Староміська
Угринівська
Юстинівська
Золотниківська 6125083601 с. Золотники Золотниківська Теребовлянський район
Багатківська
Бенівська
Бурканівська
Вишнівчицька
Гайворонківська
Гвардійська
Зарваницька
Котузівська
Маловодівська
Надрічненська
Семиківська
Соколівська
Соснівська
Іванівська 6125084101 с. Іванівка Іванівська
Глещавська
Ілавченська
Сороцька
Микулинецька 6125055400 смт Микулинці Микулинецька
Дарахівська
Дворічанська
Дружбівська
Заздрівська
Ладичинська
Різдвянівська
Струсівська
Хмелівська
Теребовлянська 6125010100 м. Теребовля Теребовлянська
Вербовецька
Довгенська
Долинська
Кобиловолоцька
Кровинківська
Ласковецька
Лошнівська
Могильницька
Мшанецька
Острівецька
Підгайчицька
Плебанівська
Романівська
Сущинська
Байковецька 6125280601 с. Байківці Байковецька Тернопільський район
Гаї-Шевченківська
Дубовецька
Лозівська
Охримівська (Збаразький район)
Романівська
Романовоселівська (Збаразький район)
Стегниківська
Ступківська
Чернелево-Руська
Шляхтинецька
Білецька 6125280701 с. Біла Білецька
Великоглибочецька
Івачеводолішнівська
Ігровицька
Мшанецька (Зборівський район)
Плотицька
Чистилівська
Великоберезовицька 6125255200 смт Велика Березовиця Великоберезовицька (у складі смт Велика Березовиця)
Буцнівська
Великолуцька
Йосипівська
Мар’янівська
Миролюбівська
Мишковицька
Настасівська
Острівська
Петриківська
Великобірківська 6125255400 смт Великі Бірки Великобірківська
Малоходачківська
Смиковецька
Великогаївська 6125281701 с. Великі Гаї Великогаївська
Баворівська
Великоберезовицька (у складі с. Кип’ячка)
Грабовецька
Дичківська
Козівська
Скоморохівська
Товстолузька
Підгороднянська 6125286901 с. Підгородне Підгороднянська
Великоходачківська (Козівський район)
Довжанська
Домаморицька
Драганівська
Почапинська
Білобожницька 6125580701 с. Білобожниця Білобожницька Чортківський район
Базарська
Буданівська (Теребовлянський район)
Джуринська
Звиняцька
Косівська
Палашівська
Полівецька
Ридодубівська
Ромашівська
Заводська 6125555700 смт Заводське Заводська
Залісянська
Угринська
Швайківська
Шманьківська
Шманьківчицька
Колиндянська 6125584501 с. Колиндяни Колиндянська
Великочорнокінецька
Давидківська
Малочорнокінецька
Пробіжнянська
Тарнавська
Товстеньківська
Чорнокінецько-Волянська
Нагірянська 6125585901 с-ще Нагірянка Нагірянська
Заболотівська
Капустинська
Милівецька
Мухавська
Сосулівська
Староягільницька
Улашківська
Шульганівська
Ягільницька
Великодедеркальська 6125881801 с. Великі Дедеркали Великодедеркальська Шумський район
Великозагайцівська
Матвіївська
Мізюринська
Радошівська
Садківська
Темногаєцька
Шкроботівська
Шумська 6125810100 м. Шумськ Шумська
Андрушівська
Биковецька
Боложівська
Бриківська
Васьковецька
Вілійська
Жолобківська
Залісцівська
Іловицька
Кордишівська
Літовищенська
Людвищенська
Онишковецька
Потуторівська
Рохманівська
Соснівська
Стіжоцька
Суразька
Тилявська
Угорська
Цеценівська
Шумбарська
Бережанська 6110500000 м. Бережани Бережанська м. Бережани
Біщівська
Жовнівська
Жуківська
Куропатницька
Надрічнянська
Потуторська
Посухівська
Урманська
Шибалинська
Кременецька 6110700000 м. Кременець Кременецька м. Кременець
Білокриницька
Великобережецька
Великомлинівецька
Гаївська
Горинська
Дунаївська
Жолобівська
Катеринівська
Колосівська
Крижівська
Підгаєцька (Шумський район)
Плосківська
Попівецька
Сапанівська
Чугалівська
Шпиколосівська
Тернопільська 6110100000 м. Тернопіль Тернопільська м. Тернопіль
Городищенська (Зборівський район)
Кобзарівська (Зборівський район)
Куровецька (Зборівський район)
Малашовецька (Зборівський район)
Чернихівська (Зборівський район)
Чортківська 6110300000 м. Чортків Чортківська м. Чортків
Бичківська
Білівська
Горішньовигнанська
Пастушівська
Росохацька
Скородинська
Харківська область
Балаклійська 6320210100 м. Балаклія Балаклійська Балаклійський район
Асіївська
Волохово-Ярська (Чугуївський район)
Борщівська
Бригадирівська
Вербівська
Гусарівська
Лозовеньківська
Новогусарівська
Міловська
Петрівська
Протопопівська
Чепільська
Шевелівська
Яковенківська
Донецька 6320256000 смт Донець Донецька
Андріївська
Пришибська
П’ятигірська
Шебелинська
Савинська 6320255700 смт Савинці Савинська
Веселівська
Вишнівська
Залиманська
Морозівська
Барвінківська 6320410100 м. Барвінкове Барвінківська Барвінківський район
Богодарівська
Великокомишуваська
Гаврилівська
Григорівська
Грушуваська
Гусарівська
Іванівська
Іванівська Друга
Рідненська
Мечебилівська
Новомиколаївська
Подолівська
Близнюківська 6320655100 смт Близнюки Близнюківська Близнюківський район
Алісівська
Башилівська
Берестівська
Бурбулатівська
Верхньосамарська
Вишнева
Добровільська
Квітнева
Криштопівська
Лукашівська
Надеждинська
Новонадеждинська
Новоукраїнська
Олексіївська
Острівщинська
Самійлівська
Семенівська
Софіївська
Уплатнівська
Богодухівська 6320810100 м. Богодухів Богодухівська Богодухівський район
Гутянська
Шарівська
Вікторівська
Вінницько-Іванівська
Губарівська
Дмитрівська
Забродівська
Зарябинська
Івано-Шийчинська
Кленівська
Крисинська
Куп’єваська
Олександрівська
Павлівська
Петропавлівська
Полково-Микитівська
Сазоно-Баланівська
Сіннянська
Степнянська
Сухининська
Улянівська
Хрущово-Микитівська
Борівська 6321055100 смт Борова Борівська Борівський район
Богуславська
Вищесолоненська
Гороховатська
Ізюмська
Першотравнева
Підвисочанська
Підлиманська
Піско-Радьківська
Чернещинська
Валківська 6321210100 м. Валки Валківська Валківський район
Баранівська
Благодатненська
Високопільська
Гонтово-Ярська
Заміська
Кобзарівська
Ков’язька
Костівська
Мельниківська
Минківська
Новомерчицька
Огульцівська
Олександрівська
Перекіпська
Сидоренківська
Сніжківська
Старомерчицька
Черемушнянська
Шарівська
Великобурлуцька 6321455100 смт Великий Бурлук Великобурлуцька Великобурлуцький район
Гнилицька Перша
Андріївська
Гнилицька
Григорівська
Катеринівська
Малобурлуцька
Новоолександрівська
Підсереднянська
Хатнянська
Червонохвильська
Шипуватська
Вільхуватська 6321484001 с. Вільхуватка Вільхуватська
Міловська
Приколотнянська
Рубленська
Федорівська
Чорненська
Вовчанська 6321610100 м. Вовчанськ Вовчанська Вовчанський район
Білоколодязька
Бугаївська
Варварівська
Вільчанська
Вовчансько-Хутірська
Волохівська
Гатищенська
Землянська
Іванівська
Котівська
Нестернянська
Новоолександрівська
Охрімівська
Петропавлівська
Пільнянська
Різниківська
Рубіжненська
Симинівська
Старицька
Юрченківська
Старосалтівська 6321655800 смт Старий Салтів Старосалтівська
Гонтарівська
Молодівська
Хотімлянська
Червоноармійська
Шестаківська
Дворічанська 6321855100 смт Дворічна Дворічанська Дворічанський район
Богданівська
Вільшанська
Кам’янська
Колодязненська
Кутьківська
Лиманська Друга
Миколаївська
Новоєгорівська
Петро-Іванівська
Пісківська
Рідкодубівська
Тавільжанська
Токарівська
Дергачівська 6322010100 м. Дергачі Дергачівська Дергачівський район
Безруківська
Козачолопанська
Проходівська
Прудянська
Русько-Лозівська
Слатинська
Токарівська
Малоданилівська 6322055900 смт Мала Данилівка Малоданилівська
Черкасько-Лозівська
Солоницівська 6322057600 смт Солоницівка Солоницівська
Вільшанська
Пересічанська
Полівська
Протопопівська
Зачепилівська 6322255100 смт Зачепилівка Зачепилівська Зачепилівський район
Бердянська
Забаринська
Леб’язька
Малоорчицька
Миколаївська
Сомівська
Новомажарівська
Рунівщинська
Чернещинська
Зміївська 6321710100 м. Зміїв Зміївська Зміївський район
Бірківська
Борівська
Великогомільшанська
Задонецька
Зідьківська
Соколівська
Таранівська
Тимченківська
Чемужівська
Слобожанська 6321755600 смт Слобожанське Слобожанська
Геніївська
Лиманська
Нижньобишкинська
Скрипаївська
Шелудьківська
Золочівська 6322655100 смт Золочів Золочівська Золочівський район
Великорогозянська
Довжицька
Калиновецька
Лютівська
Малорогозянська
Одноробівська
Одноробівська Перша
Олександрівська
Писарівська
Світличненська
Удянська
Феськівська
Гур’єво-Козачанська
Куньєвська 6322886001 с. Куньє Куньєвська Ізюмський район
Бригадирівська (у складі с. Липчанівка)
Бугаївська
Іванчуківська
Олександрівська
Чистоводівська
Оскільська 6322888001 с. Оскіл Оскільська
Капитолівська
Комарівська
Студенокська
Бражківська
Вірнопільська
Заводська
Довгеньківська
Малокомишуваська
Кегичівська 6323155100 смт Кегичівка Кегичівська Кегичівський район
Андріївська
Бесарабівська
Власівська
Вовківська
Красненська
Лозівська
Мажарська
Медведівська
Новопарафіївська
Павлівська
Парасковіївська
Розсохуватська
Рояківська
Слобожанська
Шляхівська
Коломацька 6323255100 смт Коломак Коломацька Коломацький район
Покровська
Різуненківська
Шелестівська
Шляхівська
Красноградська 6323310100 м. Красноград Красноградська Красноградський район
Зорянська
Іванівська
Кирилівська
Миколо-Комишуватська
Піщанська
Хрестищенська
Наталинська 6323383001 с. Наталине Наталинська
Кобзівська
Попівська
Володимирівська
Мартинівська
Петрівська
Соснівська
Краснокутська 6323555100 смт Краснокутськ Краснокутська Краснокутський район
В’язівська
Каплунівська
Качалівська
Китченківська
Козіївська
Колонтаївська
Костянтинівська
Любівська
Мурафська
Олексіївська
Пархомівська
Рябоконівська
Кіндрашівська 6323783001 с. Кіндрашівка Кіндрашівська Куп’янський район
Вишнівська
Грушівська
Гусинська
Моначинівська
Просянська
Смородьківська
Нечволодівська
Курилівська 6323783501 с. Курилівка Курилівська
Глушківська
Кругляківська
Лісностінківська
Сеньківська
Петропавлівська 6323785501 с. Петропавлівка Петропавлівська
Кислівська
Піщанська
Ягідненська
Нововодолазька 6324255100 смт Нова Водолага Нововодолазька Нововодолазький район
Бірківська
Ватутінська
Знам’янська
Одринська
Ордівська
Просянська
Рокитненська
Сосонівська
Староводолазька
Старовірівська 6324285501 с. Старовірівка Старовірівська
Караванська
Мелихівська
Охоченська
Станичненська
Біляївська 6324587002 с-ще Біляївка Суданська Первомайський район
Верхньоорільська
Дмитрівська
Закутнівська
Красненська
Миронівська
Роздольська
Олексіївська 6324580501 с. Олексіївка Олексіївська
Берецька
Верхньобишкинська
Єфремівська
Картамиська
Киселівська
Михайлівська
Одрадівська
Слобідська
Печенізька 6324655100 смт Печеніги Печенізька Печенізький район
Артемівська
Борщівська
Мартівська
Новобурлуцька
Сахновщинська 6324855100 смт Сахновщина Сахновщинська Сахновщинський район
Аполлонівська
Багаточернещинська
Великобучківська
Володимирівська
Дар-Надеждинська
Дубовогрядська
Катеринівська
Лебедівська
Лигівська
Новоолександрівська
Новочернещинська
Огіївська
Олійниківська
Тавежнянська
Шевченківська
Безлюдівська 6325155600 смт Безлюдівка Безлюдівська Харківський район
Васищівська
Котлярівська
Лизогубівська
Хорошівська
Вільхівська 6325184001 с. Вільхівка Вільхівська
Кулиничівська
Малороганська
Височанська 6325156700 смт Високий Височанська
Бабаївська
Покотилівська
Яковлівська (у складі с. Ржавець)
Липецька 6325182001 с. Липці Липецька
Веселівська
Глибоківська
Слобожанська
Лук’янцівська
Тернівська
Мереф’янська 6325110700 м. Мерефа Мереф’янська
Утківська
Яковлівська (у складі с. Яковлівка, с. Олександрівка)
Південноміська 6325111000 м. Південне Південноміська
Будянська
Пісочинська 6325157900 смт Пісочин Пісочинська
Березівська
Коротичанська
Роганська 6325158500 смт Рогань Роганська
Пономаренківська
Циркунівська 6325185001 с. Циркуни Циркунівська
Русько-Тишківська
Малинівська 6325455900 смт Малинівка Малинівська Чугуївський район
Мосьпанівська
Старогнилицька
Новопокровська 6325456200 смт Новопокровка Новопокровська
Есхарівська
Введенська
Старопокровська
Чкаловська 6325456700 смт Чкаловське Чкаловська
Базаліївська
Граківська
Іванівська
Коробочкинська
Леб’язька
Юрченківська
Шевченківська 6325755100 смт Шевченкове Шевченківська Шевченківський район
Аркадівська
Безмятежненська
Березівська
Борівська
Василенківська
Великохутірська
Волосько-Балаклійська
Гетьманівська
Нижньобурлуцька
Новомиколаївська
Петрівська
Петропільська
Семенівська
Сподобівська
Старовірівська
Ізюмська 6310400000 м. Ізюм Ізюмська м. Ізюм
Кам’янська
Бригадирівська (у складі с. Бригадирівка, с. Бабенкове, с. Федорівка)
Левківська
Куп’янська 6310700000 м. Куп’янськ Куп’янська м. Куп’янськ
Куп’янськ-Вузлова
Осинівська
Пристінська
Лозівська 6311000000 м. Лозова Лозівська м. Лозова
Артільна
Бунаківська
Домаська
Єлизаветівська
Катеринівська
Кінненська
Краснопавлівська
Миколаївська
Миролюбівська
Надеждівська
Новоіванівська
Орільська
Павлівська Друга
Панютинська
Перемозька
Плисівська
Садівська
Смирнівська
Тихопільська
Царедарівська
Чернігівська
Шатівська
Яковлівська
Люботинська 6311200000 м. Люботин Люботинська м. Люботин
Манченківська (Харківський район)
Первомайська 6311500000 м. Первомайський Первомайська м. Первомайський
Грушинська
Ржавчицька
Харківська 6310100000 м. Харків Харківська м. Харків
Чугуївська 6312000000 м. Чугуїв Чугуївська м. Чугуїв
Кочетоцька
Кам’яноярузька
Зарожненська
Великобабчанська
Херсонська область
Бериславська 6520610100 м. Берислав Бериславська Бериславський район
Зміївська
Новобериславська
Раківська
Томаринська
Урожайненська
Шляхівська
Милівська 6520684201 с. Милове Милівська
Дудчанська (Нововоронцовський район)
Качкарівська
Новокаїрська
Новокам’янська (Великоолексан-дрівський район)
Новорайська 6520685201 с-ще Новорайськ Новорайська
Максимо-Горьківська
Степнянська
Червономаяцька
Тягинська 6520687101 с. Тягинка Тягинська
Бургунська
Високівська
Львівська
Ольгівська
Одрадокам’янська
Білозерська 6520355100 смт Білозерка Білозерська Білозерський район
Дніпровська
Кізомиська
Миролюбівська
Правдинська
Надеждівська
Томинобалківська
Дар’ївська 6520381001 c. Дар’ївка Дар’ївська
Інгулецька
Лиманецька (Бериславський район)
Микільська
Токарівська
Федорівська
Музиківська 6520383501 с. Музиківка Музиківська
Східненська
Станіславська 6520386501 с. Станіслав Станіславська
Олександрівська
Широкобалківська
Чорнобаївська 6520387501 с. Чорнобаївка Чорнобаївська
Благодатнівська
Киселівська
Посад-Покровська
Великолепетиська 6521255100 смт Велика Лепетиха Великолепетиська Великолепетиський район
Катеринівська
Князе-Григорівська
Малолепетиська
Рубанівська 6521285501 с. Рубанівка Рубанівська
Демидівська
Миколаївська
Борозенська 6520981001 с. Борозенське Борозенська Великоолександрівський район
Новокубанська
Чарівненська
Великоолександрівська 6520955100 смт Велика Олександрівка Великоолександрівська
Білокриницька
Білоусівська
Брускинська
Давидово-Брідська
Малоолександрівська
Новодмитрівська
Новокалузька
Новопавлівська
Старосільська
Трифонівська
Чкаловська
Калинівська 6520955700 смт Калинівське Калинівська
Благодатівська
Бобровокутська
Верхньорогачицька 6521555100 смт Верхній Рогачик Верхньорогачицька Верхньорогачицький район
Бережанська
Зеленівська
Первомаївська
Самійлівська
Ушкальська
Чистопільська
Високопільська 6521855100 смт Високопілля Високопільська Високопільський район
Архангельська
Зарічненська
Іванівська
Малошестірнянська
Нововознесенська
Новопетрівська
Новомиколаївська
Кочубеївська 6521881501 с. Кочубеївка Кочубеївська
Заградівська
Пригір’ївська
Орлівська
Генічеська 6522110100 м. Генічеськ Генічеська Генічеський район
Новогригорівська
Новодмитрівська
Новоіванівська
Новоолексіївська
Озерянська
Павлівська
Партизанська
Петрівська
Плавська
Привільненська
Рівненська
Сокологірненська
Стокопанівська
Стрілківська
Фрунзенська
Червонська
Щорсівська
Щасливцівська
Чонгарська
Бехтерська 6522380501 с. Бехтери Бехтерська Голопристанський район
Збур’ївська
Круглоозерська
Новофедорівська
Олексіївська
Чорноморська
Долматівська 6522383001 с. Долматівка Долматівська
Добропільська
Нововолодимирівська
Чулаківська 6522386001 с. Чулаківка Чулаківська
Геройська
Рибальченська
Садівська
Олександрівська
Горностаївська 6522655100 смт Горностаївка Горностаївська Горностаївський район
Великоблаговіщенська
Заводівська
Каїрська
Козаче-Лагерська
Маринська
Ольгинська
Славненська
Червоноблагодатненська
Костянтинівська 6522683001 с. Костянтинівка Костянтинівська
Антонівська
Дубівська
Червонополянська
Іванівська 6522955100 смт Іванівка Іванівська Іванівський район
Агайманська
Балашівська
Благодатненська
Воскресенська
Дружбівська
Любимівська
Нововасилівська
Новодмитрівська
Новомиколаївська
Новосеменівська
Першотравнева
Трохимівська
Українська
Шотівська
Каланчацька 6523255100 смт Каланчак Каланчацька Каланчацький район
Гаврилівська
Новокиївська
Новопавлівська
Новоолександрівська
Олександрівська
Олексіївська
Привільська
Роздольненська
Хорлівська
Мирненська 6523255400 смт Мирне Мирненська
Червоночабанська
Зеленопідська 6523585501 с-ще Зелений Під Зеленопідська Каховський район
Дмитрівська
Слобідська
Федорівська
Костогризівська
Семенівська
Любимівська 6523555100 смт Любимівка Любимівська
Василівська
Тавричанська 6523585001 с. Тавричанка Тавричанська
Дудчинська
Заозерненська
Волинська
Нижньосірогозька 6523855100 смт Нижні Сірогози Нижньосірогозька Нижньосірогозький район
Анатолівська
Братська
Вербівська
Верхньосірогозька
Верхньоторгаївська
Вільненська
Дем’янівська
Нижньоторгаївська
Новоолександрівська
Новопетрівська
Першопокровська
Сірогозька
Степненська
Нововоронцовська 6524155100 смт Нововоронцовка Нововоронцовська Нововоронцовський район
Любимівська
Миролюбівська
Нововоскресенська
Осокорівська
Хрещенівська
Новоолександрівська 6524183901 с. Новоолександрівка Новоолександрівська
Біляївська
Гаврилівська
Золотобалківська
Михайлівська
Петропавлівська
Новотроїцька 6524455100 смт Новотроїцьке Новотроїцька Новотроїцький район
Василівська
Володимиро-Іллінська
Воскресенська
Горностаївська
Громівська
Дивненська
Зеленівська
Новомихайлівська
Новомиколаївська
Новопокровська
Одрадівська
Олександрівська
Подовська
Сергіївська
Сиваська
Сивашівська
Великокопанівська 6525080501 с. Великі Копані Великокопанівська Олешківський район
Абрикосівська
Виноградівська 6525081001 с. Виноградове Виноградівська
Брилівська
Тарасівська
Олешківська 6525010100 м. Олешки Олешківська
Козаче-Лагерська
Костогризівська
Підстепненська
Раденська
Солонцівська
Ювілейна 6525086001 с-ще Ювілейне Ювілейна
Новомаячківська
Подо-Калинівська
Щасливська
Лазурненська 6524755500 смт Лазурне Лазурненська Скадовський район
Володимирівська
Новософіївська (Голопристанський район)
Новомиколаївська 6524782501 с. Новомиколаївка Новомиколаївська
Михайлівська
Скадовська 6524710100 м. Скадовськ Скадовська
Антонівська
Благодатненська
Красненська
Олександрівська
Приморська
Таврійська
Тарасівська
Улянівська
Шевченківська
Широківська
Асканія-Нова 6525455300 смт Асканія-Нова Асканія-Нова Чаплинський район
Маркеєвська
Хлібодарівська
Присиваська 6525481001 с. Григорівка Григорівська
Іванівська
Павлівська
Строганівська
Хрестівська 6525481501 с. Хрестівка Хрестівська
Долинська
Новонаталівська
Надеждівська
Шевченківська
Чаплинська 6525455100 смт Чаплинка Чаплинська
Балтазарівська
Кучерявоволодимирівська
Магдалинівська
Першокостянтинівська
Преображенська
Скадовська
Червонополянська
Голопристанська 6510300000 м. Гола Пристань Голопристанська м. Гола Пристань
Великокардашинська
Гладківська
Малокопанівська
Новозбур’ївська
Старозбур’ївська
Таврійська
Каховська 6510400000 м. Каховка Каховська м. Каховка
Малокаховська
Коробківська
Роздольненська
Чорноморівська
Новокаховська 6510700000 м. Нова Каховка Новокаховська м. Нова Каховка
Веселівська (Бериславський район)
Дніпрянська
Козацька (Бериславський район)
Райська
Таврійська 6510770800 м. Таврійськ Таврійська
Кам’янська (Каховський район)
Новокам’янська (Каховський район)
Чорнянська (Каховський район)
Херсонська 6510100000 м. Херсон Херсонська м. Херсон
Антонівська
Зеленівська
Комишанська
Наддніпрянська
Степанівська
Садівська (Білозерський район)
Хмельницька область
Білогірська 6820355100 смт Білогір’я Білогірська Білогірський район
Великоборовицька
Вікнинська
Вільшаницька
Гулівецька
Денисівська
Залузька
Йосиповецька
Квітневська
Коритненська
Кур’янківська
Малоборовицька
Мокроволянська
Перерослівська
Семенівська
Сивківська
Ставищанська
Сушовецька
Хорошівська
Юрівська
Ямпільська 6820355600 смт Ямпіль Ямпільська
Воробіївська
В’язовецька
Довгалівська
Миклашівська
Віньковецька 6820655100 смт Віньківці Віньковецька Віньковецький район
Великоолександрівська
Говорівська
Дашковецька
Женишковецька
Зорянська
Карачієвецька
Майдано-Олександрівська
Нетечинецька
Осламівська
Охрімовецька
Петрашівська
Пилипо-Олександрівська
Яснозірська
Зіньківська 6820683501 с. Зіньків Зіньківська
Адамівська
Грим’яцька
Покутинецька
Вiйтовецька 6820955300 смт Війтівці Війтовецька Волочиський район
Бокиївська
Бронівська
Завалійська
Зеленівська
Криштопівська
Кривачинецька
Купільська
Павликовецька
Петриковецька
Писарівська
Порохнянська
Сарнівська
Волочиська 6820910100 м. Волочиськ Волочиська
Авратинська
Богданівська
Вочковецька
Гарнишівська
Зайчиківська
Клининська
Копачівська
Користовецька
Курилівська
Маначинська
Новогреблівська
Ожиговецька
Полянська
Поповецька
Рябіївська
Соломнянська
Тарнорудська
Федірківська
Холодецька
Чухелівська
Щаснівська
Яхновецька
Наркевицька 6820955700 смт Наркевичі Наркевицька
Бубнівська
Дзеленецька
Пахутинецька
Трительницька
Чернявська
Шмирківська
Городоцька 6821210100 м. Городок Городоцька Городоцький район
Бедриковецька
Варовецька
Великокарабчіївська
Великояромирська
Жищинецька
Кремінянська
Кузьминська
Купинська
Лісоводська
Лісогірська
Немиринецька
Новопорічанська
Новосвітська
Остапковецька
Підлісноолексинецька
Пільноолексинецька
Радковицька
Скіпченська
Старопісочнянська
Хмелівська
Чорниводська
Сатанівська 6821255500 смт Сатанів Сатанівська
Бубнівська
Веселецька
Іванковецька
Кам’янська
Клинівська
Курівська
Хоптинецька
Юринецька
Вовковинецька 6821555400 смт Вовковинці Вовковинецька Деражнянський район
Гришковецька
Городищенська
Згароцька
Клопотівецька
Коричинецька
Майдан-Чернелівецька
Радовецька
Деражнянська 6821510100 м. Деражня Деражнянська
Божиковецька
Волоськівська
Галузинецька
Гатнянська
Загінецька
Зяньковецька
Кальнянська
Копачівська
Коржовецька
Лозівська
Мазниківська
Маниковецька
Нижнянська
Новосілецька
Пилипівська
Шпичинецька
Шиїнецька
Яблунівська
Явтухівська
Яськовецька
Дунаєвецька 6821810100 м. Дунаївці Дунаєвецька Дунаєвецький район
Великожванчицька
Великокужелівська
Великопобіянська
Вихрівська
Воробіївська
Ганнівська
Гірчичнянська
Голозубинецька
Гуто-Яцьковецька
Дем’янковецька
Держанівська
Залісцівська
Зеленченська
Іванковецька
Лисецька
Малокужелівська
Малопобіянська
Миньковецька
Нестеровецька
Рахнівська
Рачинецька
Сиворогівська
Січинецька
Сокілецька
Чаньківська
Маківська 6821884701 с. Маків Маківська
Михайлівська
Чечельницька
Новодунаєвецька 6821855300 смт Дунаївці Дунаєвецька
Лошковецька
Малієвецька
Малокарабчіївська
Морозівська
Міцовецька
Підлісномукарівська
Ставищенська
Тернівська
Тиннянська
Томашівська
Удріївська
Смотрицька 6821855700 смт Смотрич Смотрицька
Балинська
Лисогірська
Рудська
Старогутянська
Ізяславська 6822110100 м. Ізяслав Ізяславська Ізяславський район
Білівська
Білогородська
Білотинська
Двірецька
Завадинецька
Клубівська
Лютарська
Мислятинська
Михнівська
Поліська
Радошівська
Ріпківська
Сошненська
Топорівська
Тишевицька
Щуровецька
Плужненська 6822185101 с. Плужне Плужненська
Борисівська
Дертківська
Кунівська
М’якотівська
Шекеринецька
Сахновецька 6822186601 с. Сахнівці Сахновецька
Великопузирківська
Ліщанська
Новосільська
Теліжинецька
Тернавська
Христівська
Гуменецька 6822481801 с. Гуменці Гуменецька Кам’янець-Подільський район
Абрикосівська
Великозаліснянська
Голосківська
Думанівська
Заліська Друга
Нігинська
Супрунковецька
Циківська (Чемеровецький район)
Жванецька 6822482701 с. Жванець Жванецька
Гринчуцька
Завальська
Ластовецька
Рудська
Сокільська
Слобідсько-Рихтівська
Китайгородська 6822483901 с. Китайгород Китайгородська
Дерев’янська
Калачковецька
Колодіївська
Орининська 6822485701 с. Оринин Орининська
Заліська
Кадиївська
Підпилип’янська
Приворотська
Шустовецька
Слобідсько-Кульчієвецька 6822487401 с. Слобідка-Кульчієвецька Слобідсько-Кульчієвецька
Врубловецька
Кам’янська
Кульчієвецька
Княжпільська
Панівецька
Устянська
Староушицька 6822455800 смт Стара Ушиця Староушицька
Грушківська
Крушанівська
Нефедівська
Подільська
Чабанівська
Антонінська 6822755200 смт Антоніни Антонінська Красилівський район
Васьківчицька
Великомедведівська
Великоорлинська
Великосалиська
Гриценківська
Корчівська
Кременчуківська
Криворудська
Ледянська
Севрюківська
Терешківська
Заслучненська 6822783401 с. Заслучне Заслучненська
Великозозулинецька
Глібківська
Котюржинецька
Малоклітнянська
Красилівська 6822710100 м. Красилів Красилівська
Веселівська
Волицька
Воскодавинська
Дружненська
Западинська
Заставківська
Кульчинківська
Кульчинівська
Лагодинецька
Митинецька
Манівецька
Печеська
Чепелівська
Чернелівська
Яворовецька
Щиборівська 6822789501 с. Щиборівка Щиборівська
Кузьминська
Михайлівецька
Летичівська 6823055100 смт Летичів Летичівська Летичівський район
Голенищівська
Горбасівська
Гречинецька
Грушковецька
Козачківська
Кудинська
Майдан-Вербецька
Руднянська
Сахнівська
Снітівська
Сусловецька
Чаплянська
Ялинівська
Меджибізька 6823055400 смт Меджибіж Меджибізька
Волосовецька
Голосківська
Митковецька
Требуховецька
Шрубківська
Ярославська
Новоушицька 6823355100 смт Нова Ушиця Новоушицька Новоушицький район
Березівська
Борсуківська
Браїлівська
Бучайська
Вахновецька
Вільховецька
Глібівська
Заміхівська
Зеленокуриловецька
Івашковецька
Капустянська
Косиковецька
Куражинська
Кучанська
Малостружківська
Отроківська
Песецька
Пилипковецька
Пилипохребтіївська
Ставчанська
Струзька
Полонська 6823610100 м. Полонне Полонська Полонський район
Бражинецька
Білецька
Великоберезнянська
Великокаленицька
Воробіївська
Котелянська
Котюржинецька
Кустовецька
Новолабунська
Новоселицька
Онацьковецька
Прислуцька
Роговичівська
Понінківська 6823655400 смт Понінка Понінківська
Буртинська
Берездівська 6823980601 с. Берездів Берездівська Славутський район
Великоправутинська
Горицька
Дяківська
Малоправутинська
Манятинська
Мирутинська
Мухарівська
Піддубецька
Печиводська
Ставичанська
Сьомаківська
Хвощівська
Ганнопільська 6823980301 с. Ганнопіль Ганнопільська
Великоскнитська
Довжківська
Киликиївська
Клепачівська
Малоскнитська
Хоняківська
Крупецька 6823984001 с. Крупець Крупецька
Головлівська
Лисиченська
Полянська
Улашанівська 6823987701 с. Улашанівка Улашанівська
Бачманівська
Волицька
Жуківська
Іванівська
Марачівська
Миньковецька
Ногачівська
Хоровецька
Цвітоська
Миролюбненська 6824285601 с. Миролюбне Миролюбненська Старокостянтинівський район
Ілляшівська
Немиринецька
Сковородківська
Самчинецька
Староостропільська 6824288601 с. Старий Остропіль Староостропільська
Вишнопільська
Коржівська
Ладигівська
Сербинівська
Чорнянська
Старосинявська 6824455100 смт Стара Синява Старосинявська Старосинявський район
Адампільська
Бабинська
Заставецька
Залісянська
Івківська
Лисанівська
Мшанецька
Новосинявська
Ожарівська
Паплинецька
Пасічнянська
Пилявська
Пилявківська
Сьомаківська
Харковецька
Цимбалівська
Теофіпольська 6824755100 смт Теофіполь Теофіпольська Теофіпольський район
Базалійська
Бережинецька
Борщівська
Великолазучинська
Воронівецька
Волицька
Волиця-Польова
Гаврилівська
Гальчинецька
Ільковецька
Карабіївська
Кунчанська
Лідихівська
Михиринецька
Михнівська
Новоставецька
Олійницька
Ординецька
Поляхівська
Святецька
Турівська
Шибенська
Човгузівська
Гвардійська 6825081501 с. Гвардійське Гвардійська Хмельницький район
Гелетинецька
Жучковецька
Райковецька
Чабанівська
Лісовогринівецька 6825083601 с. Лісові Гринівці Лісовогринівецька
Аркадіївецька
Гнатовецька
Пашковецька
Печеськівська
Стуфчинецька
Терешовецька
Шпичинецька
Розсошанська 6825087201 с. Розсоша Розсошанська
Андрійковецька
Баламутівська (Ярмолинецький район)
Виноградівська (Ярмолинецький район)
Малиницька
Монастироцька (Ярмолинецький район)
Михайлівська (Ярмолинецький район)
Ружичанська
Скаржинецька (Ярмолинецький район)
Шумовецька
Чорноострівська 6825055500 смт Чорний Острів Чорноострівська
Антонівська
Везденецька
Грузевицька
Захаровецька
Миколаївська
Осташковецька
Педосівська
Рідкодубська
Ставчинецька
Гуківська 6825282001 с. Гуків Гуківська Чемеровецький район
Жабинецька
Пукляківська
П’ятничанська
Закупненська 6825255400 смт Закупне Закупненська
Вівсянська
Вільховецька
Голенищівська
Гусятинська
Івахновецька
Кутковецька
Чемеровецька 6825255100 смт Чемерівці Чемеровецька
Андріївська
Бережанська
Більська
Вишнівчицька
Жердянська
Залучанська
Зарічанська
Кормильчанська
Кочубіївська
Красноставська
Кугаєвецька
Летавська
Почапинецька
Свіршковецька
Слобідсько-Смотрицька
Сокиринецька
Степанівська
Хропотівська
Чорнянська
Шидловецька
Юрковецька
Ямпільчицька
Грицівська 6825555300 смт Гриців Грицівська Шепетівський район
Великошкарівська
Лотівська
Малошкарівська (Полонський район)
Микулинська (Полонський район)
Рожичнянська
Сасанівська (Полонський район)
Ленковецька 6825583801 с. Ленківці Ленковецька
Великорішнівська
Вербовецька
Коськівська
Мокіївська
Старобейзимська
Чотирбоківська
Михайлюцька 6825584601 с. Михайлючка Михайлюцька
Городнявська
Корчицька
Рилівська
Судилківська 6825588501 с. Судилків Судилківська
Вовківецька
Городищенська
Новичівська
Серединецька
Хролинська
Солобковецька 6825887201 с. Солобківці Солобковецька Ярмолинецький район
Глушковецька
Проскурівська
Стріховецька
Тарасівська
Ярмолинецька 6825855100 смт Ярмолинці Ярмолинецька
Антоновецька
Баранівська
Боднарівська
Буйволовецька
Вербецька
Вербецько-Мурована
Жилинецька
Кадиївська
Косогірська
Москалівська
Пасічнянська
Правдівська
Савинецька
Соколівська
Соснівська
Сутковецька
Томашівська
Шарівська
Ясенівська
Кам’янець-Подільська 6810400000 м. Кам’янець-Подільський Кам’янець-Подільська м. Кам’янець-Подільський
Зіньковецька
Довжоцька
Колибаївська
Рихтівська
Ходоровецька
Нетішинська 6810500000 м. Нетішин Нетішинська м. Нетішин
Старокривинська (Славутський район)
Славутська 6810600000 м. Славута Славутська м. Славута
Варварівська
Старокостянтинівська 6810800000 м. Старокостянтинів Старокостянтинівська м. Старокостянтинів
Баглаївська
Березненська
Великомацевицька
Великочернятинська
Вербородинська
Веснянська
Волице-Керекешинська
Григорівська
Губчанська
Іршиківська
Капустинська
Огіївська
Пашковецька
Пеньківська
Радковецька
Решнівецька
Росолівецька (Красилівський район)
Самчиківська
Сахновецька
Стецьківська
Хмельницька 6810100000 м. Хмельницький Хмельницька м. Хмельницький
Бахматовецька
Богдановецька (Деражнянський район)
Водичківська
Давидковецька
Копистинська
Малашовецька
Масівецька
Олешинська
Пироговецька
Пархомовецька
Черепівківська
Шаровечківська
Шепетівська 6810700000 м. Шепетівка Шепетівська м. Шепетівка
Плесенська
Пліщинська
Черкаська область
Вільшанська 7120355400 смт Вільшана Вільшанська Городищенський район
Вербівська
Воронівська
В’язівська
Зеленодібрівська
Петриківська
Товстівська
Городищенська 7120310100 м. Городище Городищенська
Валявська
Дирдинська
Калинівська
Ксаверівська
Орловецька
Петропавлівська
Хлистунівська
Цвітківська
Мліївська 7120385001 с. Мліїв Мліївська
Будо-Орловецька
Старосільська
Великохутірська 7120682601 с. Великий Хутір Великохутірська Драбівський район
Безбородьківська
Рецюківщинська
Рождественська
Драбівська 7120655100 смт Драбів Драбівська
Білоусівська
Бойківщинська
Драбове-Барятинська
Жорнокльовівська
Золотоношківська
Криштопівська
Левченківська
Митлашівська
Михайлівська
Нехайківська
Перервинцівська
Шрамківська 7120689501 с. Шрамківка Шрамківська
Бирлівська
Демківська
Кантакузівська
Ковалівська
Коломицька
Кононівська
Мойсівська
Остапівська
Погребська
Свічківська
Степанівська
Яворівська
Баштечківська 7120980801 с. Баштечки Баштечківська Жашківський район
Королівська
Нагірнянська
Охматівська
Павлівська
Тинівська
Жашківська 7120910100 м. Жашків Жашківська
Вільшанська
Вороненська
Житницька
Кривчунська
Леміщиська
Литвинівська
Марійківська
Олександрівська
Пугачівська
Сабадаська
Скибинська
Сорокотязька
Тетерівська
Тихохутірська
Хижнянська
Шуляківська
Соколівська 7120987401 с. Соколівка Соколівська
Бузівська
Безпечнівська
Зеленорізька
Конельська
Конельсько-Попівська
Конельсько- Хутірська
Острожанська
Водяницька 7121281601 с. Водяники Водяницька Звенигородський район
Кобиляцька
Мизинівська
Озірнянська
Попівська
Рижанівська
Ризинська
Чемериська
Чижівська
Шубиноставська (Лисянський район)
Звенигородська 7121210100 м. Звенигородка Звенигородська
Багачівська
Вільховецька
Гудзівська
Гусаківська
Княжицька
Козацька
Моринська
Неморозька
Стебнівська
Хлипнівська
Шевченківська 7121289201 с. Шевченкове Шевченківська
Боровиківська
Будищенська
Пединівська
Тарасівська
Вознесенська 7121582001 с. Вознесенське Вознесенська Золотоніський район
Богуславецька
Привітненська
Синьооківська
Гельмязівська 7121582301 с. Гельмязів Гельмязівська
Безпальчівська
(Драбівський район)
Богданівська
Броварківська
Калениківська
Коврайська
Коврайська Друга
Підставківська
Плешканівська
Зорівська 7121584701 с. Зорівка Зорівська
Богданівська
(Драбівський район)
Вершино-Згарська
(Драбівський район)
Кривоносівська
Лукашівська
Мехедівська (Драбівський район)
Новодмитрівська 7121587801 с. Нова Дмитрівка Новодмитрівська
Антипівська
Вільхівська
Дмитрівська
Домантівська
Драбовецька
Ковтунівська
Подільська
Скориківська
Піщанська 7121588201 с. Піщане Піщанська
Бубнівсько-Слобідська
Гладківщинська
Софіївська
Шабельниківська
Кам’янська 7121810100 м. Кам’янка Кам’янська Кам’янський район
Баландинська
Вербівська
Грушківська
Катеринівська
Косарська
Коханівська
Лебедівська
Лузанівська
Радиванівська
Телепинська
Тимошівська
Юрчиська
Михайлівська 7121884001 с. Михайлівка Михайлівська
Жаботинська
Лубенська
Райгородська
Ребедайлівська
Ревівська
Бобрицька 7122081101 с. Бобриця Бобрицька Канівський район
Григорівська
Грищинецька
Козарівська
Курилівська
Литвинецька
Потапцівська
Пшеничницька
Тростянецька
Чернишівська
Ліплявська 7122083901 с. Ліпляве Ліплявська
Келебердянська
Озерищанська
Прохорівська
Степанецька 7122087801 с. Степанці Степанецька
Беркозівська
Горобіївська
Копіюватська
Мартинівська
Мельниківська
Павлівська
Полствинська
Попівська
Таганчанська
Єрківська 7122255400 смт Єрки Єрківська Катеринопільський район
Радчиська
Катеринопільська 7122255100 смт Катеринопіль Катеринопільська
Бродецька
Вербовецька
Вікнинська
Гончариська
Гуляйпільська
Кайтанівська
Лисичобалківська
Новоселицька
Пальчиківська
Петраківська
Потоківська
Розсохуватська
Стійковська
Шостаківська
Ямпільська
Мокрокалигірська 7122283701 с. Мокра Калигірка Мокрокалигірська
Єлизаветська
Киселівська
Ступичненська
Сухокалигірська
Ярошівська
Корсунь-Шевченківська 7122510100 м. Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківська Корсунь-Шевченківський район
Виграївська
Моринська
Пішківська
Сотницька
Набутівська 7122585802 с. Набутів Нетеребська
Бровахівська
Деренковецька
Драбівська
Кичинецька
Корнилівська
Сахнівська
Селищенська 7122587601 с. Селище Селищенська
Журавська (Городищенський район)
Завадівська
Квітчанська
Кошмаківська
Сухинівська
Петрушківська
Черепинська
Стеблівська 7122555500 смт Стеблів Стеблівська
Дацьківська
Зарічанська
Комарівська
Сидорівська
Шендерівська
Бужанська 7122881601 с. Бужанка Бужанська Лисянський район
Жабʼянська
Камʼянобрідська
Погибляцька
Тихонівська
Яблунівська
Виноградська 7122882001 с. Виноград Виноградська
Босівська
Вотилівська
Марʼянівська
Ріпківська
Рубаномостівська
Федюківська
Лисянська 7122855100 смт Лисянка Лисянська
Боярська
Будищенська
Дашуківська
Дібрівська
Журжинецька
Петрівсько-Попівська
Писарівська
Почапинська
Семенівська
Смільчинецька
Хижинська
Чаплинська
Шестеринська
Буцька 7123155300 смт Буки Буцька Маньківський район
Багвянська
Кислинська
Кутівська
Новогребельська (Жашківський район)
Русалівська
Червонокутська (Жашківський район)
Іваньківська 7123182501 с. Іваньки Іваньківська
Березівська
Крачківська
Чорнокам’янська
Маньківська 7123155100 смт Маньківка Маньківська
Вікторівська
Дзензелівська
Добрянська
Кищенецька
Кривецька
Молодецька
Нестерівська
Паланоцька
Подібнянська
Попівська
Потаська
Рогівська
Харківська
Монастирищенська 7123410100 м. Монастирище Монастирищенська Монастирищенський район
Аврамівська
Бачкуринська
Владиславчицька
Дібрівська
Долинківська
Жовтнева
Зарубинецька
Зюбриська
Івахнянська
Княжекриницька
Княжиківська
Копіюватська
Коритнянська
Леськівська
Лукашівська
Панськомостова
Петрівська
Половинчицька
Попуднянська
Сарнівська
Сатанівська
Степівська
Тарнавська
Теолинська
Терлицька
Халаїдівська
Цибулівська
Шабастівська
Шарнопільська
Балаклеївська 7123780501 с. Балаклея Балаклеївська Смілянський район
Костянтинівська
Малостаросільська
Березняківська 7123781001 с. Березняки Березняківська
Великояблунівська
Плескачівська
Сунківська
Ротмістрівська 7123787201 с. Ротмістрівка Ротмістрівська
Ковалиська
Куцівська
Макіївська
Мельниківська
Носачівська
Самгородоцька
Санжариська
Ташлицька
Тернівська 7123789201 с. Тернівка Тернівська
Малосмілянська
Пастирська
Попівська
Сердюківська
Тальнівська 7124010100 м. Тальне Тальнівська Тальнівський район
Білашківська
Веселокутська
Вишнопільська
Глибочківська
Гордашівська
Заліська
Здобутківська
Зеленьківська
Кобринівська
Кобриново-Гребельська
Колодистенська
Корсунська
Кривоколінська
Лащівська
Легедзинська
Лісівська
Лоташівська
Майданецька
Мошурівська
Онопріївська
Павлівська
Папужинська
Потаська
Романівська
Соколівоцька
Тальянківська
Шаулиська
Бабанська 7124355300 смт Бабанка Бабанська Уманський район
Аполянська Вільшано-Слобідська
Вільшанська
Дубівська
Коржівська
Коржовокутська
Коржовослобідська
Оксанинська
Острівецька
Рогівська
Свинарська
Дмитрушківська 7124382501 с. Дмитрушки Дмитрушківська
Гереженівська
Гродзівська
Доброводівська
Косенівська
Пугачівська
Собківська
Старобабанівська
Степківська
Сушківська
Танська
Ладижинська 7124385101 с. Ладижинка Ладижинська
Городницька
Затишанська
Колодистенська
Рижавська
Ропотуська
Текучанська
Фурманська
Шаринська
Ятранівська
Паланська 7124386101 с. Паланка Паланська
Антонівська
Берестівецька
Городецька
Громівська
Іванівська
Кочержинська
Кочубіївська
Краснопільська
Максимівська
Піківецька
Посухівська
Родниківська
Синицька (Христинівський район)
Томашівська
Черповодівська
Юрківська
Христинівська 7124610100 м. Христинівка Христинівська міська Христинівський район
Ботвинівська
Великосевастянівська
Вербуватська
Верхняцька
Заячківська
Зорянська
Івангородська
Кузьмино-Гребельська
Ліщинівська
Малосевастянівська
Орадівська
Осітнянська
Пеніжківська
Розсішківська
Сичівська
Талалаївська
Углуватська
Христинівська сільська
Шельпахівська
Шукайводська
Ягубецька
Білозірська 7124981001 с. Білозір’я Білозірська Черкаський район
Ірдинська
Будищенська 7124981501 с. Будище Будищенська
Свидівоцька
Леськівська 7124984501 с. Леськи Леськівська
Думанецька
Худяківська
Чорнявська
Мошнівська 7124985001 с. Мошни Мошнівська
Байбузівська
Кумейківська
Софіївська
Тубільцівська
Яснозірська
Руськополянська 7124985201 с. Руська Поляна Руськополянська
Геронимівська
Дубіївська
Сагунівська 7124985501 с. Сагунівка Сагунівська
Боровицька (Чигиринський район)
Топилівська (Чигиринський район)
Степанківська 7124987001 с. Степанки Степанківська
Голов’ятинська (Смілянський район)
Залевківська (Смілянський район)
Хацьківська
Червонослобідська 7124989001 с. Червона Слобода Червонослобідська
Вергунівська
Хутірська
Медведівська 7125483501 с. Медведівка Медведівська Чигиринський район
Головківська
Зам’ятницька
Мельниківська
Худоліївська
Чигиринська 7125410100 м. Чигирин Чигиринська Чигиринський район
Вершацька
Галаганівська
Іванівська
Красносільська
Матвіївська
Новоселицька
Рацівська
Стецівська
Суботівська
Тіньківська
Трушівська
Іркліївська 7125182801 с. Іркліїв Іркліївська Чорнобаївський район
Васютинська
Вереміївська
Жовнинська
Кліщинська
Крутьківська
Лихолітська
Лящівська
Мельниківська
Москаленківська
Першотравнева
Придніпровська
Ревбинська
Староковрайська
Степівська
Тимченківська
Чорнобаївська 7125155100 смт Чорнобай Чорнобаївська
Богодухівська
Великобурімська
Великоканівецька
Веселохутірська
Красенівська
Лукашівська
Малобурімська
Мохнацька
Новожиттівська
Новоукраїнська
Привітненська
Франківська
Хрестителівська
Лип’янська 7125784001 с. Лип’янка Лип’янська Шполянський район
Антонівська
Веселокутська
Кавунівська
Маслівська
Нечаєвська
Ярославська
Матусівська 7125785201 с. Матусів Матусівська
Станіславчицька
Шполянська 7125710100 м. Шпола Шполянська
Буртівська
Васильківська
Водянська
Журавська
Іскренська
Капустинська
Кримківська
Лебединська
Лозуватська
Мар’янівська
Надточаївська
Сердегівська
Сигнаївська
Скотарівська
Соболівська
Терешківська
Товмацька
Топильнянська
Ватутінська 7110200000 м. Ватутіне Ватутінська м. Ватутіне
Стецівська (Звенигородський район)
Чичиркозівська (Звенигородський район)
Юрківська (Звенигородський район)
Золотоніська 7110400000 м. Золотоноша Золотоніська м. Золотоноша
Благодатнівська
Деньгівська
Коробівська
Кропивнянська
Крупська
Канівська 7110300000 м. Канів Канівська м. Канів
Конончанська
Межиріцька
Пекарівська
Хмільнянська
Яблунівська
Смілянська 7110500000 м. Сміла Смілянська м. Сміла
Уманська 7110800000 м. Умань Уманська м. Умань
Полянецька
Черкаська 7110100000 м. Черкаси Черкаська м. Черкаси
Чернівецька область
Банилівська 7320580501 с. Банилів Банилівська Вижницький район
Коритненська
Берегометська 7320555300 смт Берегомет Берегометська
Долішньошепітська
Лукавецька
Мигівська
Вашківецька 7320510400 м. Вашківці Вашківецька
Замостянська
Карапчівська
Слобода-Банилівська
Вижницька 7320510100 м. Вижниця Вижницька
Виженська
Багнянська
Іспаська
Міліївська
Черешенська
Чорногузівська
Герцаївська 7320710100 м. Герца Герцаївська Герцаївський район
Байраківська
Куликівська
Лунківська
Молницька
Петрашівська
Тернавська
Хряцьківська
Острицька 7320784001 с. Остриця Острицька
Великобудська (у складі сіл Велика Буда і Мала Буда)
Годинівська
Горбівська
Цуренська
Волоківська 7321080901 с. Волока Волоківська Глибоцький район
Валякузьминська
Великобудська (у складі с. Круп’янське, Герцаївський район)
Глибоцька 7321055100 смт Глибока Глибоцька
Димківська
Михайлівська
Опришенська
Стерченська
Черепковецька
Кам’янецька 7321082101 с. Кам’янка Кам’янська
Багринівська
Старововчинецька
Карапчівська 7321082001 с. Йорданешти Йорданештська
Карапчівська
Сучевенська 7321088501 с. Сучевени Сучевенська
Корчовецька
Купська
Тарашанська 7321086701 с. Тарашани Тарашанська
Становецька
Турятська
Тереблеченська 7321085401 с. Тереблече Тереблеченська
Буківська (Герцаївський район)
Синьовецька
Чагорська 7321087901 с. Чагор Чагорська
Луковицька
Молодійська
Веренчанська 7321582901 с. Веренчанка Веренчанська Заставнівський район
Бабинська
Борівецька (Кіцманський район)
Киселівська (Кіцманський район)
Вікнянська 7321586001  с. Вікно Вікнянська
Брідоцька
Дорошовецька
Митківська
Мосорівська
Онутська
Самушинська
Товтрівська
Горішньошеровецька 7321583301 с. Горішні Шерівці Горішньошеровецька
Васловівська
Задубрівська
Шубранецька
Заставнівська 7321510100 м. Заставна Заставнівська
Вербовецька
Малокучурівська
Кадубовецька 7321585201 с. Кадубівці Кадубовецька
Василівська
Кулівецька
Репужинецька
Хрещатицька
Чуньківська
Кострижівська 7321555400 смт Кострижівка Кострижівська
Звенячинська
Прилипченська
Юрковецька 7321589701 с. Юрківці Юрковецька
Баламутівська
Боянчуцька
Горошовецька
Добриновецька
Погорілівська
Ржавинецька
Чорнопотіцька
Кельменецька 7322055100 смт  Кельменці Кельменецька Кельменецький район
Бабинська
Бернівська
Бузовицька
Бурдюзька
Вартиковецька
Вовчинецька
Вороновицька
Грушовецька
Дністрівська
Івановецька
Комарівська
Коновська
Ленковецька
Лукачівська
Мошанецька
Нелиповецька
Новоселицька
Перковецька
Росошанівська
Лівинецька 7322085601 с. Лівинці Лівинецька
Зеленецька
Козирянська
Оселівська
Подвір’ївська
Брусницька 7322581501 с. Брусниця Брусницька Кіцманський район
Верхньостановецька
Нижньостановецька
Кіцманська 7322510100 м. Кіцмань Кіцманська
Валявська
Давидівська
Іванковецька
Кліводинська
Лашківська
Ошихлібська
Суховерхівська
Шипинецька
Мамаївська 7322586501 с. Мамаївці Мамаївська
Білянська
Глиницька
Драчинецька
Дубівецька
Лужанська
Стрілецько-Кутська
Неполоковецька 7322555700 смт Неполоківці Неполоковецька
Берегометська
Оршовецька
Ставчанська 7322588001 с. Ставчани Ставчанська
Малятинецька
Хлівищенська
Шишковецька
Южинецька
Боянська 7323080801 с. Бояни Боянська Новоселицький район
Припрутська
Ванчиковецька 7323081201 с. Ванчиківці Ванчиковецька
Жилівська
Костичанівська
Тарасовецька
Фороснянська
Черленівська
Щербинецька
Магальська 7323083601 с. Магала Магальська
Рідківська
Мамалигівська 7323084301 с. Мамалига Мамалигівська
Балковецька
Драницька
Несвоянська
Подвірненська
Стальнівська
Новоселицька 7323010100 м. Новоселиця Новоселицька
Берестянська
Диновецька
Довжоцька
Зеленогайська
Котелівська
Малинівська
Маршинецька
Рингацька
Рокитненська
Слобідська
Строїнецька
Топорівська 7323088601 с. Топорівці Топорівська
Бочковецька (Хотинський район)
Грозинецька (Хотинський район)
Колінковецька (Хотинський район)
Конятинська 7323582001 с. Конятин Конятинська Путильський район
Довгопільська
Яблуницька
Путильська 7323555100 смт Путила Путильська
Дихтинецька
Киселицька
Сергіївська
Селятинська 7323584501 с. Селятин Селятинська
Плосківська
Шепітська
Усть-Путильська 7323585501 с. Усть-Путила Усть-Путильська
Мариничівська
Підзахаричівська
Розтоківська
Вашковецька 7324082001 с. Вашківці Вашковецька Сокирянський район
Шишковецька
Сокирянська 7324010100 м. Сокиряни Сокирянська
Білоусівська
Братанівська
Василівська
Вітрянська
Волошківська
Гвіздовецька
Грубнянська
Коболчинська
Корманська
Кулішівська
Ломачинецька
Лопатівська
Михалківська
Ожівська
Олексіївська
Романковецька
Селищанська
Сербичанська
Шебутинецька
Великокучурівська 7324582001 с. Великий Кучурів Великокучурівська Сторожинецький район
Снячівська
Тисовецька
Кам’янська 7324584001 с. Кам’яна Кам’янська
Старобросковецька
Михальчанська
Красноїльська 7324555400 смт Красноїльськ Красноїльська
Старокрасношорська
Петровецька 7324582501 с. Верхні Петрівці Верхньопетровецька
Нижньопетровецька
Сторожинецька 7324510100 м. Сторожинець Сторожинецька
Банилово-Підгірнівська
Бобовецька
Давидівська
Зруб-Комарівська
Комарівська
Костинецька
Новобросковецька
Панківська
Ропчанська
Слобода-Комарівська
Старожадівська
Чудейська 7324586001 с. Чудей Чудейська
Буденецька
Їжівська
Череська
Клішковецька 7325083601 с. Клiшкiвцi Клішковецька Хотинський район
Малинецька
Перебиковецька
Полянська
Рухотинська
Санковецька
Шиловецька
Недобоївська 7325085601 с. Недобоївці Недобоївська
Долинянська
Зарожанська
Керстенецька
Ставчанська
Шировецька
Рукшинська 7325087601 с. Рукшин Рукшинська
Гордівецька
Пригородоцька
Рашківська
Чепоніська
Хотинська 7325010100 м. Хотин Хотинська
Анадольська
Атацька
Біловецька
Ворничанська
Данковецька
Каплівська
Круглицька
Крутеньківська
Пашковецька
Ярівська
Новодністровська 7310600000 м. Новодністровськ Новодністровська м. Новодністровськ
Чернівецька 7310100000 м. Чернівці Чернівецька м. Чернівці
Коровійська (Глибоцький район)
Чорнівська (Новоселицький район)
Чернігівська область
Батуринська 7420310300 м. Батурин Батуринська Бахмацький район
Городищенська
Красненська
Матіївська
Митченківська
Обмачівська
Пальчиківська
Бахмацька 7420310100 м. Бахмач Бахмацька міська
Бахмацька сільська
Біловежівська
Григорівська
Красилівська
Курінська
Пісківська
Тиницька
Стрільницька
Фастовецька
Халимонівська
Дмитрівська 7420355600 смт Дмитрівка Дмитрівська
Гайворонська
Голінська
Кропивненська
Рубанська
Бобровицька 7420610100 м. Бобровиця Бобровицька Бобровицький район
Браницька
Бригинцівська
Гаврилівська
Горбачівська
Кобижчанська
Козацька
Марковецька
Озерянська
Олександрівська
Осокорівська
Петрівська
Пісківська
Рудьківська
Свидовецька
Старобасанська
Сухинська
Щаснівська
Ярославська
Новобасанська 7420684801 с. Нова Басань Новобасанська
Білоцерківська
Веприцька
Вороньківська
Новобиківська
Соколівська
Борзнянська 7420810100 м. Борзна Борзнянська Борзнянський район
Малозагорівська
Миколаївська
Оленівська
Прачівська
Шаповалівська
Ядутинська
Височанська 7420881201 с. Високе Височанська
Великодочинська
Головеньківська
Новомлинівська
Носелівська
Тростянська
Комарівська 7420882001 с. Комарівка Комарівська
Берестовецька
Красносільська
Прохорівська
Смолязька
Степанівська
Ховмівська
Плисківська 7420886001 с. Плиски Плисківська
Великозагорівська
Махнівська
Сиволозька
Варвинська 7421155100 смт Варва Варвинська Варвинський район
Антонівська
Богданівська
Брагинцівська
Гнідинська
Дащенківська
Журавська
Калиновицька
Кухарська
Леляківська
Макіївська
Мармизівська
Світличненська
Озерянська
Остапівська
Городнянська 7421410100 м. Городня Городнянська Городнянський район
Андріївська
Бутівська
Ваганицька
Володимирівська
Гніздищенська
Деревинська
Дроздовицька
Ільмівська
Конотопська
Кузницька
Лемешівська
Моложавська
Мощенська
Пекурівська
Переписька
Поліська
Сеньківська
Солонівська
Смичинська
Хотівлянська
Хрипівська
Хоробицька
Тупичівська 7421488401 с. Тупичів Тупичівська
Бурівська
Великолиственська
Вихвостівська
Івашківська
Куликівська
Ічнянська 7421710100 м. Ічня Ічнянська Ічнянський район
Андріївська
Бакаївська
Більмачівська
Будянська
Бурімська
Гмирянська
Городнянська
Гужівська
Дорогинська
Заудайська
Івангородська
Іржавецька
Крупичпільська
Монастирищенська
Ольшанська
Припутнівська
Рожнівська
Сезьківська
Ступаківська
Хаєнківська
Щурівська
Парафіївська 7421755700 смт Парафіївка Парафіївська
Бережівська
Іваницька
Мартинівська
Петрушівська
Тростянецька
Южненська
Деснянська 7422055400 смт Десна Деснянська Козелецький район
Карпилівська
Короп’ївська
Косачівська
Морівська
Кіптівська 7422083301 с. Кіпті Кіптівська
Вовчківська
Красилівська
Надинівська
Новошляхівська
Олбинська
Підлісненська
Прогресівська
Хрещатенська
Чемерська
Козелецька 7422055100 смт Козелець Козелецька
Берлозівська
Білейківська
Бобруйківська
Бригинцівська
Булахівська
Данівська
Лемешівська
Лихолітська
Нічогівська
Озерненська
Олексіївщинська
Омелянівська
Патютинська
Петрівська
Пилятинська
Савинська
Сираївська
Скрипчинська
Стависька
Остерська 7422010400 м. Остер Остерська
Біликівська
Бірківська
Євминська
Крехаївська
Одинцівська
Пархимівська
Коропська 7422255100 смт Короп Коропська Коропський район
Атюшівська
Билська
Будищенська
Вишеньківська
Вільненська
Городищенська
Карильська
Краснопільська
Лукнівська
Нехаївська
Оболонська
Поліська
Райгородоцька
Риботинська
Рижківська
Рождественська
Сохачівська
Шабалинівська
Понорницька 7422255500 смт Понорниця Понорницька
Авдіївська (Сосницький район)
Вербівська
Деснянська
Крисківська
Мезинська
Покошицька
Розльотівська
Радичівська
Шаболтасівська (Сосницький район)
Корюківська 7422410100 м. Корюківка Корюківська Корюківський район
Білошицько-Слобідська
Брецька
Будянська
Домашлинська
Забарівська
Наумівська
Олександрівська
Охрамієвицька
Перелюбська
Прибинська
Рейментарівська
Рибинська
Савинківська
Сядринська
Тютюнницька
Хотіївська
Шишківська
Холминська 7422455400 смт Холми Холминська
Жуклянська
Камківська
Козилівська
Радомська (Семенівський район)
Куликівська 7422755100 смт Куликівка Куликівська Куликівський район
Авдіївська
Бакланово-Муравійська
Вересоцька
Вершиново-Муравійська
Жуківська
Виблівська
Горбівська
Грабівська
Дрімайлівська
Дроздівська
Кладьківська
Ковчинська
Орлівська
Салтиково-Дівицька
Хибалівська
Березнянська 7423055300 смт Березна Березнянська Менський район
Бігацька
Локнистенська
Миколаївська
Сахнівська
Менська 7423010100 м. Мена Менська
Бірківська
Блистівська
Величківська
Волосківська
Городищенська
Данилівська
Дягівська
Киселівська
Куковицька
Лісківська
Макошинська
Осьмаківська
Покровська
Садова
Семенівська
Синявська
Слобідська
Стольненська
Ушнянська
Феськівська
Вертіївська 7423381901 с. Вертіївка Вертіївська Ніжинський район
Березанська
Великокошелівська
Дуболугівська
Заньківська
Колісниківська
Кукшинська
Липоворізька
Малокошелівська
Стодольська
Черняхівська
Крутівська 7423385201 с. Крути Крутівська
Бурківська
Омбиська (Борзнянський район)
Перебудівська
Печівська (Борзнянський район)
Хорошеозерська (Борзнянський район)
Лосинівська 7423355400 смт Лосинівка Лосинівська
Вікторівська
Галицька
Данинська
Перемозька
Терешківська
Сальненська
Світанківська
Шатурська
Шняківська
Талалаївська 7423388901 с. Талалаївка Талалаївська
Безуглівська
Великодорізька
Ніжинська
Макіївська 7423883001 с. Макіївка Макіївська Носівський район
Ганнівська
Калинівська
Рівчак-Степанівська
Софіївська
Степовохутірська
Мринська 7423883501 с. Мрин Мринська
Лихачівська
Плосківська
Селищенська
Хотинівська
Носівська 7423810100 м. Носівка Носівська
Володьководівицька
Держанівська
Іржавецька
Козарівська
Тертишницька
Ладанська 7424155400 смт Ладан Ладанська Прилуцький район
Івковецька
Краслянська
Линовицька 7424155600 смт Линовиця Линовицька
Богданівська
Бубнівщинська
Даньківська
Новогребельська
Удайцівська
Малодівицька 7424155900 смт Мала Дівиця Малодівицька
Великодівицька
Дмитрівська
Обичівська
Петрівська
Товкачівська
Сухополов’янська 7424188801 с. Сухополова Сухополов’янська
Білорічицька
Валківська
Дідовецька
Заїздська
Замостянська
Знам’янська
Канівщинська
Колісниківська
Лісовосорочинська
Мазківська
Малківська
Нетяжинська
Охіньківська
Переволочнянська
Піддубівська
Погребівська
Рудівська
Ряшківська
Смоська
Яблунівська 7424189701 с. Яблунівка Яблунівська
Білошапківська
Дубовогаївська
Крутоярівська
Ковтунівська
Сергіївська
Добрянська 7424455400 смт Добрянка Добрянська Ріпкинський район
Горностаївська
Клубівська
Новояриловицька
Олешнянська
Любецька 7424456000 смт Любеч Любецька
Великозліївська
Губицька
Малинівська
Мохначівська
Неданчицька
Павлівська
Смолигівська
Тарасо-Шевченківська
Ріпкинська 7424455100 смт Ріпки Ріпкинська
Великовіська
Вербицька
Вишнівська
Голубицька
Грабівська
Гучинська
Даницька
Задеріївська
Замглайська
Красківська
Ловинська
Малолиственська
Новоукраїнська
Петрушівська
Пушкарівська
Радульська
Сиберізька
Семенівська 7424710100 м. Семенівка Семенівська Семенівський район
Архипівська
Галаганівська
Жадівська
Іванівська
Карповицька
Костобобрівська
Машівська
Миколаївська
Олександрівська
Орликівська
Погорільська
Старогутківська
Тимоновицька
Хотіївська
Чорнорізька
Янжулівська
Сновська 7425810100 м. Сновськ Сновська міська Сновський район
Великощимельська
Гірська
Гуто-Студенецька
Єлінська
Жовідська
Займищанська
Зарічанська
Клюсівська
Кучинівська
Низківська
Новоборовицька
Новомлинівська
Петрівська
Рогізківська
Смяцька
Сновська сільська
Софіївська
Стороборовицька
Староруднянська
Суничненська
Тихоновицька
Тур’янська
Хотуницька
Чепелівська
Сосницька 7424955100 смт Сосниця Сосницька Сосницький район
Бутівська
Великоустівська
Вільшанська
Волинківська
Змітнівська
Загребельська
Киріївська
Конятинська
Козляницька
Кудрівська
Лавська
Матвіївська
Пекарівська
Спаська
Хлоп’яницька
Чорнотицька
Срібнянська 7425155100 смт Срібне Срібнянська Срібнянський район
Васьковецька
Горобіївська
Гриціївська
Гурбинська
Дігтярівська
Калюжинська
Карпилівська
Олексинська
Подільська
Савинська
Сокиринська
Харитонівська
Талалаївська 7425355100 смт Талалаївка Талалаївська Талалаївський район
Березівська
Болотницька
Корінецька
Красноколядинська
Липівська
Понорська
Поповичківська
Рябухівська
Староталалаївська
Українська
Харківська
Чернецька
Юрківцівська
Гончарівська 7425555200 смт Гончарівське Гончарівська Чернігівський район
Боровиківська
Жеведська
Максимівська (Козелецький район)
Слабинська
Смолинська
Іванівська 7425582801 с. Іванівка Іванівська
Анисівська
Будинська
Красненська
Ладинська
Пісківська
Слобідська
Киїнська 7425583401 с. Киїнка Киїнська
Трисвятськослобідська
Шестовицька
Киселівська 7425583501 с. Киселівка Киселівська
Боромиківська
Вознесенська
Петрушинська
Терехівська
Михайло-Коцюбинська 7425555400 смт Михайло-Коцюбинське Михайло-Коцюбинська
Андріївська
Ведильцівська
Дніпровська
Жукотківська
Кархівська
Ковпитська
Левковицька
Мньовська
Пакульська
Пльохівська
Шибиринівська
Новобілоуська 7425585501 с. Новий Білоус Новобілоуська
Довжицька
Кувечицька
Мохнатинська
Редьківська
Роїщенська
Рудківська
Старобілоуська
Халявинська
Хмільницька
Олишівська 7425555700 смт Олишівка Олишівська
Серединська
Смолянська (Куликівський район)
Седнівська 7425556000 смт Седнів Седнівська
Черниська
Макишинська (Городнянський район)
Великодирчинська (Городнянський район)
Ніжинська 7410400000 м. Ніжин Ніжинська м. Ніжин
Кунашівська
Переяслівська
Новгород-Сіверська 7410500000 м. Новгород-Сіверський Новгород-Сіверська м. Новгород-Сіверський
Биринська
Блистівська
Будо-Вороб’ївська
Бучківська
Вороб’ївська
Горбівська
Грем’яцька
Дігтярівська
Кам’янсько-Слобідська
Ковпинська
Команська
Кудлаївська
Ларинівська
Лісконогівська
Мамекинська
Михальчино-Слобідська
Об’єднанська
Орлівська
Печенюгівська
Попівська
Смяцька
Троїцька
Чайкинська
Шептаківська
Прилуцька 7410700000 м. Прилуки Прилуцька м. Прилуки
Чернігівська 7410100000 м. Чернігів Чернігівська м. Чернігів

З розпорядженнями Кабінету міністрів України можна ознайомитися за посиланнями:

Щоб не пропустити нічого важливого, підписуйтесь на наш телеграм-канал, сторінку у Фейсбуці або додавайтесь у Твіттері.

Якщо моя стаття вам сподобалася або виявилася для вас корисною, можете сказати "дякую", 🙂 перерахувавши будь-яку суму -  на ваш розсуд - на мою картку в "ПриватБанку": № 5169 3324 0721 5527 (призначення платежу - "За інформаційні послуги").
Або просто натисніть на кнопку:
ДЯКУЮ!

Інші цікаві статті з оподаткування.
- Ставки єдиного податку та ЄСВ для підприємців у 2019 році.
- Карта «ключ до розрахункового рахунку» й оплата в Інтернеті.

- Імпорт послуг, єдиний податок, ПДВ і все-все-все ...
- Новий закон про ТОВ - ключові зміни та їхні наслідки.
- Як за допомогою картки «Пайонір» отримати гроші від фрілансу?
- Чи потрібно платити акциз і купувати ліцензію у разі реалізації електронних сигарет.
- Де в Харкові можна здати звіти в податкову
- Як відкрити інтернет-магазин-частина четверта.
- Як відкрити інтернет-магазин-частина третя.
- Як відкрити інтернет-магазин-частина друга.
- Як відкрити інтернет-магазин-частина перша.
- Як несподівано потрапити на жахливі штрафи.
- Як, недоплативши одну копійку, втратити статус платника єдиного податку та отримати величезний штраф.
- Як фрілансеру (підприємцю) законно отримати валюту за свої послуги.
- Фрілансер (підприємець) і електронні гроші.

Facebook Comments
Поділитись з друзями у себе на сторінці!
Читайте также:  Як громадянину заповнити та надати декларацію про майновий стан і доходи

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button
More in адміністрування, звітність, стаття
Як уникнути сплати ЄСВ із «заробітної плати» працівників

Рано чи пізно будь-який роботодавець так чи інакше приходить до думки щодо можливості виплати «білої» заробітної плати. Єдине, що зазвичай...

Як підприємцю – платнику єдиного податку 1 (першої) групи надати звіт із єдиного податку за 2020 рік

Минулого року я вже розповідав, як підприємцю (ФО-П) - платнику єдиного податку 1 та 2 груп заповнити декларацію (звіт) із...

Правові наслідки незаконного виготовлення та/або реалізації рідини для електронних сигарет

Після публікації моєї статті «Акциз і ліцензія для реалізації електронних сигарет» до мене почали надходити численні звернення від різних учасників...

Як правильно заповнити звіт із ЄСВ за 2020 рік

Я вже розповідав раніше, як підприємцю (ФО-П) - платнику єдиного податку заповнити звіт із ЄСВ. Однак заповнення звіту з ЄСВ...

Акциз і ліцензія для реалізації електронних сигарет

Відповідно до Законів України №№ 465 та 466 від 16.01.2020 року внесено суттєві зміни в частині торгівлі рідинами для електронних...

Close