
Дуже актуальне питання, яким чином потрібно заповнювати Заяву 20-ОПП, якщо ФОП працює вдома і відповідно місце його проживання (реєстрації, прописки) є місцем, де провадиться його підприємницька діяльність? Прочитати більше

Дуже актуальне питання, яким чином потрібно заповнювати Заяву 20-ОПП, якщо ФОП працює вдома і відповідно місце його проживання (реєстрації, прописки) є місцем, де провадиться його підприємницька діяльність? Прочитати більше

Під час проведення податкової діагностики у ФОП звернув увагу, що доволі часто заробітна плата найманим працівникам виплачується, як прийдеться. Прочитати більше

Думаю, ви всі бачили ці водомати (автомати для продажу води), які є у багатьох містах. Ти в нього гроші, а він тобі воду. Прочитати більше

Нарешті Державна податкова служба України (далі – ДПС України) у своїй індивідуальній податковій консультації (далі – ІПК) висловила позицію, що кошти, отримані на Patreon, можуть бути доходами ФОП – платника єдиного податку (але не завжди). Прочитати більше

Що буває, коли ФОП – платник єдиного податку допустив перевищення річного ліміту доходів встановленого для його групи єдиного податку? Тоді він має або перейти на іншу групу єдиного податку, або перейти на загальну систему оподаткування, ну або закритися. Прочитати більше

Враховуючи, як часто виникає це питання, хочу ще раз до нього повернутися. Отже, чи може ФОП – платник єдиного податку використовувати кошти з поточного рахунку ФОП для власних потреб (витрат)? Прочитати більше

Не так давно в Дії з’явилася можливість реєстрації громадської організації (далі – ГО) із модельним статутом, тож, думаю, варто розказати, що це таке. Прочитати більше

Вічна проблема ФОП-платника єдиного податку – до якого КВЕД відноситься та чи інша діяльність. У нашому випадку діяльність із SEO-просування сайту. Прочитати більше

Що і як відображати в декларації платника єдиного податку, якщо ФОП повернув раніше отриману передплату чи аванс за товари або послуги? Прочитати більше

В останні дні інтернет облетіла новина, що Верховна Рада начебто скасувала акти приймання-передачі послуг і тепер їх складати не обов’язково, а можна, як в інших цивілізованих країнах, просто направити рахунок-фактуру (інвойс) – і все. Прочитати більше